Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2010 - ...)
Старі (... - 2010)

12 розгніваних чоловіків (1957)

12 Angry Men
Кримінальний
Екранізація однойменної п'єси Реджинальда Роуза. Вісімнадцятирічного юнака звинувачують у вбивстві власного батька, йому загрожує електричний стілець. Дванадцять присяжних, прослухавши судове засідання по цій справі, зобов'язані винести вердикт: винен цей хлопець чи не винен. Усе в справі вказує на те, що хлопець винен, але як до цієї справи віднесеться кожен з присяжних...
?
?

Вторгнення викрадачів тіл (1978)

Invasion of the Body Snatchers
Страшний Наукова фантастика Катастрофа Кримінальний КДП
Сан-Франциско, 1970-ті роки. Після сильної зливи по всьому місту розпускаються загадкові квіти. Біолог Елізабет Дрісколл приносить одну з них додому. Невдовзі вона бачить, що її приятель Джеффрі дивно поводиться. Елізабет звертаєтьсяза порадою до свого друга Метью Беннелла й дізнається, що вона не єдина зіткнулася з такою проблемою. Схоже, багато хто в місті здійснює невластиві для себе вчинки.
?
?

Цей шалений, шалений, шалений світ (1963)

It's a Mad Mad Mad Mad World
Смішний Екшн Кримінальний
Пасажири чотирьох автомобілів – бізнесмен із жінкою та тещею, дантист із дружиною, двоє друзів і звичайний водій меблевого фургона, неспішно їхали по дорозі, коли буквально на їхніх очах сталася аварія. Намагаючись допомогти постраждалому, вони стали мимовільними хранителями великої таємниці, – десь неподалік зберігається скарб. З цього моменту починається безумна гонка, у якій все змішується в купу. Герої будуть намагатися обганяти одне одного, заважати й кувати лихо, попутно залучаючи до погоні все більше й більше учасників. І навіть не здогадуючись, що на них чекає на фініші…
?
?

Механічний апельсин (1971)

A Clockwork Orange
Страшний Наукова фантастика Кримінальний Антиутопія
Режисер знайомить глядача із головним героєм – підлітком на ім’я Алекс, котрий, як на свій вік, є особою агресивною – ґвалтує жінок, грабує будинки та здійснює акти «ультранасилля». У цьому йому допомагає компанія друзів – дивакуватих хлопців, для яких Алекс є беззаперечним лідером. Поруч із цим у свідомості Алекса живе альтер-еґо – підліток захоплюється класичною музикою, зокрема 9-ою симфонією Бетховена. Одного разу, здійснивши вбивство, Алекс потрапляє до тюрми. Будучи ув’язненим, Алекс починає перейматись власним психічним станом – тюремні пута стають для нього нестерпними. Саме тому хлопець погоджується взяти участь у медичних експериментах, які люб’язно пропонує уряд. Лікування полягає у тому, що медики намагаються виробити у людині (злочинці зокрема) умовний рефлекс на секс та насилля. Таким чином, лише при думці про секс чи насилля, Алекса вражав потужної сили приступ нудоти. Ті ж відчуття хлопець переживав, коли чув улюблену 9-у симфонію Бетховена. Вікіпедія
?
?

Смертельні перегони 2000-го року (1975)

Death Race 2000 B.D.
Смішний Екшн Страшний Наукова фантастика Кримінальний Спорт Антиутопія
В майбутньому головною спортивною подією в світі будуть №Смертельні перегони". Учасники змагань отримують залікові бали за кожного збитого пішохода - збитого насмерть.
?
?

Скажений Макс (1979)

Mad Max
Екшн Наукова фантастика Катастрофа Кримінальний Антиутопія
У недалекому майбутньому після великої катастрофи, яка вразила цивілізацію, все життя зосередилося уздовж незліченних магістралей…Дорога стала прихистком для існування. І дала багатьом можливість проявляти свої найжорстокіші інстинкти. Банда байкерів на потужних мотоциклах, бажаючи помститись за свого вбитого товариша, переслідує молодого поліцейського Макса. У лютій сутичці вбито іншого поліцейського - Гуса. Подібна доля може чекати на Макса і його родину. На нього чекає найскладніше завдання - вберегти дружину, сина і вижити самому.
?
?

Втеча з Алькатрасу (1979)

Escape from Alcatraz
Екшн Біографічний Історичний Кримінальний КДП
В'язниці створені для того, щоб ізолювати від іншого світу окремих суб'єктів. Однак серед ув'язнених завжди перебували сміливці, здатні на втечу. Суспільство завжди плекало мрію про зведення ідеальної в'язниці, з якої неможливо було б утекти. І такий заклад вдалося побудувати на острові неподалік від Сан - Франциско. .
?
?

Опівнічний експрес (1978)

Midnight Express
Біографічний Кримінальний
В основу сценарію, написаним Олівером Стоуном, лягла реальна історія, яка сталася з молодим американцем на ім'я Біллі Гейс в 1970 році. Він спробував вивезти з Туреччини 100 грамів гашишу, але його спіймали. У підсумку він був засуджений до 4 років в'язниці. Він терпляче виносив всі митарства, поки за 53 дні до виходу випадково не дізнався, що йому збираються збільшити термін ще на 30 років. І тоді він вирішив, що єдиний шанс вижити - «опівнічний експрес», тобто втеча. З першої спроби втекти не вдалося. Убивши в жорстокому двобої людину, яка підставила його друга, він і не подумав здатися...
?
?

Уся президентська рать (1976)

All the President's Men
Біографічний Історичний Кримінальний КДП
«Вся президентська рать» – художній фільм, заснований на однойменній документальній книзі журналістів Боба Вудворда і Карла Бернстейна, які у 1973 році розслідували Вотерґейтський скандал для газети «Вашингтон пост». До рук співробітників газети «Вашингтон пост» потрапляють матеріали що свідчать про те що представники адміністрації президента Ніксона організували таємне прослухування в штаб квартирі своїх політичних опонентів. Основну частину фільму займають досить рутинна робота з пошуку свідків і наполегливі спроби змусити їх говорити. В той момент, коли розслідування здавалося зайшло в безвихідь журналістів підтримує відповідальний редактор газети Говард Сімонс. У результаті найвагоміші свідчення надав таємний свідок, справжнє ім'я якого не було розкрите, але саме його свідчення в результаті приводять до публікації скандальних матеріалів на сторінках газети. Фінальні кадри показують екран телевізора, по якому передають звіт про відставку президента Ніксона та журналістів Вудворда і Бернстейна, що не звертають на трансляцію увагу, захоплено працюють над новим матеріалом.
?
?

Собачий полудень (1975)

Dog Day Afternoon
Біографічний Кримінальний
У жаркий бруклінський день двоє натхнених невдах вирішують пограбувати банк. Санні - ватажок, Сел - помічник, а провал - результат. Тому що поліція, натовпи роззяв, телекамери і навіть рознощик піци прибули на місце події. "Добре сплановане" пограбування перетворюється на цирк.
?
?

Буч Кессиді та Санденс Кід (1969)

Butch Cassidy and the Sundance Kid
Біографічний Історичний Кримінальний Вестерн КДП
Двоє друзів Буч Кессиді і Санденс Кід відомі всій окрузі. Вони верховодять бандою «Дірка в стіні». Буч - мозковий центр, Санденс - ідеальний виконавець і першокласний стрілець. Вони двічі грабують один і той же потяг, що перевозить гроші. За грабіжниками – Бучом і Сандесом організована погоня, якою керує досвідчений слідопит Балтімор. Від нього ще не вдавалося втекти нікому. Насилу відірвавшись від переслідування, приятелі ховаються в будинку подруги Сандеса. І тоді Буч розуміє: якщо удача відвернулася від них в Америці, може варто спробувати щастя в Болівії?
?
?

Цілуй мене на смерть (1955)

Kiss Me Deadly
Наукова фантастика Містика Кримінальний Нуар Детектив
Культовий нуар Роберта Олдріча. Пізнього вечора машину приватного детектива Майка Хаммера зупиняє боса перелякана дівчина. Виявляється, що її переслідують і поліція, і злочинці, бо вона знає важливу таємницю. Майк також хоче її дізнатися.
?
?

Цубакі Санджюро (1962)

Sanjuro
Екшн Кримінальний
Продовження фільму «Охоронець» (1961). Всередині невеликого самурайського клану стається розкол. Скарбника Муцуту захопили у полон люди наглядача Кікуї, який вирішив сконцентрувати на собі всю владу. Прихильники Муцути – 9 молодих самураїв на чолі з його племінником випадково зустрічаються з бродячим роніном, який назвав себе іменем – Цубакі Санджюро («30-тирічна камелія»). І хоча молоді люди недовірливо ставляться до нього, саме завдяки його кмітливості, хитрості та неперевершеній бойовій майстерності їм вдається відновити належну справедливість у клані. Серед філософської і, найчастіше, сумної творчості режисера Акіри Куросави ця картина виділяється тонкою національною самоіронією і помітним відчуттям втоми від людської дурості.
?
?

Фантомас проти Скотланд-Ярда (1967)

Fantômas contre Scotland Yard
Смішний Фентезі Кримінальний
Третя та заключна частина кінотрилогії Андре Юнебеля, який знайшов своїх героїв та деякі сюжетні мотиви на сторінках романів про Фантомаса, написаних на початку ХХ століття Марселем Аленом та П’єром Сувестром. Цього разу герої "переїхали" в Англію, і до спроби схопити Фантомаса підключилася британська поліція в облмччі працівників знаменитого Скотленд-Ярду, висміяного ще Артуром Конан Дойлем. Французькі ж кінематографісти пішли дещо далі: вони іронізують і над англійцями, і над своїми земляками - 'першим поліцейським Франції' комісаром Жювом.
?
?

Велике пограбування поїзда (1978)

The First Great Train Robbery
Кримінальний КДП
У 1855 році під час Кримської війни Британська корона відправляє солдатам дарунок прямо на фронт - зливок золота вартістю в 25 000 фунтів стерлінгів... Його відправляють поїздом з Лондона. Едвард Пірс (відомий злодій) вирішив викрасти злиток. Подібного пограбування історія ще не знала. Але йому належало вирішити дуже складну задачу: дістати чотири ключі від сейфа, які береглися у чотирьох охоронців. У цьому Пірсу допомогла його чарівна подружка Міріам. А ось сховатися від інспектора Скотленд-Ярда виявилося набагато складніше…
?
?

Джеймс Бонд. Агент 007. Доктор Ноу (1962)

James Bond: Dr. No
Екшн Кримінальний
Бонду дано завдання з'ясувати що є джерелом електронних перешкод в комп'ютерах американських пускових шахт на мисі Канаверал. За агентурними даними мозковий центр ворожих сил знаходиться на Ямайці. Бонд негайно вирушає туди. В процесі розслідування йому доведеться зіткнутися з могутньою структурою СПЕКТР і її представником Доктором Ноу, готовим піти на все, аби тримати весь світ в своїх металевих руках. І лише Бонд і його вірні Валльтер ППК можуть зупинити злі сили на спекотному океанському побережжі.
?
?

Смерть на Нілі (1978)

Death on the Nile
Містика Кримінальний КДП Детектив
1936 рік. Багата спадкоємиця місс Лінн Ріджуей відбиває у кращої подруги Джекі її нареченого та відправляється з ним в весільну подорож по Нілу. Джекі, яку гризе ненависть та бажання помсти, слідує за ними. На облавку пароплава "Карнак" також знаходяться ще кілька пасажирів, яких зарозуміла Ліннет швидко перетворює в своїх недоброзичливців. В повітрі відчувається вбивство. Коли воно трапиться, до справи візьметься відомий бельгійський детектив Еркюль Пуаро, який мандрує тим же пароплавом, цілком випадково...
?
?

Дві майже плоскі суперноги (1977)

I due superpiedi quasi piatti
Смішний Екшн Кримінальний КДП
Зустрілися якось двоє хлопців, і не просто хлопці, а "одирголови", яких світ не бачив. Перед своєю зустріччю, вони по черзі понабивали пики портовим бандитам, та добряче понівечили їхні авто. І тут одному з них, приходить у голову геніальна ідея: треба пограбувати касу, оскільки гроші скінчилися в обох. І от пішли вони на «справу», все обміркувавши, як справжні професіонали, і потрапили в… поліційний відділок! Чи то якраз було невдале розташування планет, чи то її величність Фортуна повернулась до них своїм заднім «полушарієм», та факт на лице – вони вляпались. Але замість потрапити за ґрати, їх приймають на службу в поліцію, як справжніх «героїв». Тож швидко пролітають п’ять місяців навчання, і ось вони вже справжні поліцейські, що несуть патрульну службу. Та справжні пригоди тільки починаються, адже такі задерикуваті хлопці не можуть сидіти склавши руки, і швидко знаходять неприємності на власні зад… пробачте, голови.
?
?

Фантомас (1964)

Fantômas
Смішний Фентезі Кримінальний КДП
«Фантомас» - фільм режисера Андре Юнебеля, перша частина трилогії пригод злочинця Фантомаса. Екранізація твору П'єра Сувестра та Марселя Аллена.
?
?

Фантомас розбушувався (1965)

Fantômas se déchaîne
Смішний Фентезі Кримінальний
Після того, як комісар Жюв отримує орден Почесного легіону за ліквідацію Фантомаса, невловимий злочинець з'являється знову і викрадає професора Маршана з метою отримати від нього секрет страхітливої зброї. Проте ця суперзброя не може бути встановлена без допомоги іншого вченого, професора Лефевра. Комісар Жюв використовує свої неймовірні вигадки, щоб допомогти професорові Лефевру, якому загрожує небезпека...
?
?
ЩЕ ФІЛЬМІВ