Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2010 - ...)
Старі (... - 2010)

12 розгніваних чоловіків (1957)

12 Angry Men
IMDB 8.9 (9.4) Кримінальний
Екранізація однойменної п'єси Реджинальда Роуза. Вісімнадцятирічного юнака звинувачують у вбивстві власного батька, йому загрожує електричний стілець. Дванадцять присяжних, прослухавши судове засідання по цій справі, зобов'язані винести вердикт: винен цей хлопець чи не винен. Усе в справі вказує на те, що хлопець винен, але як до цієї справи віднесеться кожен з присяжних...
?
?

Вторгнення викрадачів тіл (1978)

Invasion of the Body Snatchers
IMDB 7.4 (8) Страшний Наукова фантастика Катастрофа Кримінальний КДП
Сан-Франциско, 1970-ті роки. Після сильної зливи по всьому місту розпускаються загадкові квіти. Біолог Елізабет Дрісколл приносить одну з них додому. Невдовзі вона бачить, що її приятель Джеффрі дивно поводиться. Елізабет звертаєтьсяза порадою до свого друга Метью Беннелла й дізнається, що вона не єдина зіткнулася з такою проблемою. Схоже, багато хто в місті здійснює невластиві для себе вчинки.
?
?

Цей шалений, шалений, шалений світ (1963)

It's a Mad Mad Mad Mad World
IMDB 7.5 (8) Смішний Екшн Кримінальний
Пасажири чотирьох автомобілів – бізнесмен із жінкою та тещею, дантист із дружиною, двоє друзів і звичайний водій меблевого фургона, неспішно їхали по дорозі, коли буквально на їхніх очах сталася аварія. Намагаючись допомогти постраждалому, вони стали мимовільними хранителями великої таємниці, – десь неподалік зберігається скарб. З цього моменту починається безумна гонка, у якій все змішується в купу. Герої будуть намагатися обганяти одне одного, заважати й кувати лихо, попутно залучаючи до погоні все більше й більше учасників. І навіть не здогадуючись, що на них чекає на фініші…
?
?

Механічний апельсин (1971)

A Clockwork Orange
IMDB 8.3 (9.1) Страшний Наукова фантастика Кримінальний Антиутопія
Режисер знайомить глядача із головним героєм – підлітком на ім’я Алекс, котрий, як на свій вік, є особою агресивною – ґвалтує жінок, грабує будинки та здійснює акти «ультранасилля». У цьому йому допомагає компанія друзів – дивакуватих хлопців, для яких Алекс є беззаперечним лідером. Поруч із цим у свідомості Алекса живе альтер-еґо – підліток захоплюється класичною музикою, зокрема 9-ою симфонією Бетховена. Одного разу, здійснивши вбивство, Алекс потрапляє до тюрми. Будучи ув’язненим, Алекс починає перейматись власним психічним станом – тюремні пута стають для нього нестерпними. Саме тому хлопець погоджується взяти участь у медичних експериментах, які люб’язно пропонує уряд. Лікування полягає у тому, що медики намагаються виробити у людині (злочинці зокрема) умовний рефлекс на секс та насилля. Таким чином, лише при думці про секс чи насилля, Алекса вражав потужної сили приступ нудоти. Ті ж відчуття хлопець переживав, коли чув улюблену 9-у симфонію Бетховена. Вікіпедія
?
?

Смертельні перегони 2000-го року (1975)

Death Race 2000 B.D.
IMDB 6.2 (6.6) Смішний Екшн Страшний Наукова фантастика Кримінальний Спорт Антиутопія
В майбутньому головною спортивною подією в світі будуть №Смертельні перегони". Учасники змагань отримують залікові бали за кожного збитого пішохода - збитого насмерть.
?
?

Скажений Макс (1979)

Mad Max
IMDB 6.9 (8.2) Екшн Наукова фантастика Катастрофа Кримінальний Антиутопія
У недалекому майбутньому після великої катастрофи, яка вразила цивілізацію, все життя зосередилося уздовж незліченних магістралей…Дорога стала прихистком для існування. І дала багатьом можливість проявляти свої найжорстокіші інстинкти. Банда байкерів на потужних мотоциклах, бажаючи помститись за свого вбитого товариша, переслідує молодого поліцейського Макса. У лютій сутичці вбито іншого поліцейського - Гуса. Подібна доля може чекати на Макса і його родину. На нього чекає найскладніше завдання - вберегти дружину, сина і вижити самому.
?
?

Цілуй мене на смерть (1955)

Kiss Me Deadly
IMDB 7.6 (7.7) Наукова фантастика Містика Кримінальний Нуар Детектив
Культовий нуар Роберта Олдріча. Пізнього вечора машину приватного детектива Майка Хаммера зупиняє боса перелякана дівчина. Виявляється, що її переслідують і поліція, і злочинці, бо вона знає важливу таємницю. Майк також хоче її дізнатися.
?
?

Втеча з Алькатрасу (1979)

Escape from Alcatraz
IMDB 7.6 (8.5) Екшн Біографічний Історичний Кримінальний КДП
В'язниці створені для того, щоб ізолювати від іншого світу окремих суб'єктів. Однак серед ув'язнених завжди перебували сміливці, здатні на втечу. Суспільство завжди плекало мрію про зведення ідеальної в'язниці, з якої неможливо було б утекти. І такий заклад вдалося побудувати на острові неподалік від Сан - Франциско. .
?
?

Опівнічний експрес (1978)

Midnight Express
IMDB 7.6 (8.3) Біографічний Кримінальний
В основу сценарію, написаним Олівером Стоуном, лягла реальна історія, яка сталася з молодим американцем на ім'я Біллі Гейс в 1970 році. Він спробував вивезти з Туреччини 100 грамів гашишу, але його спіймали. У підсумку він був засуджений до 4 років в'язниці. Він терпляче виносив всі митарства, поки за 53 дні до виходу випадково не дізнався, що йому збираються збільшити термін ще на 30 років. І тоді він вирішив, що єдиний шанс вижити - «опівнічний експрес», тобто втеча. З першої спроби втекти не вдалося. Убивши в жорстокому двобої людину, яка підставила його друга, він і не подумав здатися...
?
?

Уся президентська рать (1976)

All the President's Men
  IMDB 8 (8.7) Біографічний Історичний Кримінальний КДП
«Вся президентська рать» – художній фільм, заснований на однойменній документальній книзі журналістів Боба Вудворда і Карла Бернстейна, які у 1973 році розслідували Вотерґейтський скандал для газети «Вашингтон пост». До рук співробітників газети «Вашингтон пост» потрапляють матеріали що свідчать про те що представники адміністрації президента Ніксона організували таємне прослухування в штаб квартирі своїх політичних опонентів. Основну частину фільму займають досить рутинна робота з пошуку свідків і наполегливі спроби змусити їх говорити. В той момент, коли розслідування здавалося зайшло в безвихідь журналістів підтримує відповідальний редактор газети Говард Сімонс. У результаті найвагоміші свідчення надав таємний свідок, справжнє ім'я якого не було розкрите, але саме його свідчення в результаті приводять до публікації скандальних матеріалів на сторінках газети. Фінальні кадри показують екран телевізора, по якому передають звіт про відставку президента Ніксона та журналістів Вудворда і Бернстейна, що не звертають на трансляцію увагу, захоплено працюють над новим матеріалом.
?
?

Собачий полудень (1975)

Dog Day Afternoon
IMDB 8 (8.9) Біографічний Кримінальний
У жаркий бруклінський день двоє натхнених невдах вирішують пограбувати банк. Санні - ватажок, Сел - помічник, а провал - результат. Тому що поліція, натовпи роззяв, телекамери і навіть рознощик піци прибули на місце події. "Добре сплановане" пограбування перетворюється на цирк.
?
?

Метелик (1973)

Papillon
IMDB 8 (8.7) Біографічний Кримінальний
За вбивство, якого він не здійснював, Анрі Шар'єра (прізвисько Метелик, через татуювання метелика на грудях) засудили до довічного ув’язнення і відправили на каторгу до Французької Ґвіани. Анрі намагається втекти, але безуспішно. В покарання за це його ув’язнюють в одиночній камері на Острові Диявола. З цього страшного острова нікому не вдавалося втекти, але ніщо не може зламати волелюбний дух Метелика…
?
?

Буч Кессиді та Санденс Кід (1969)

Butch Cassidy and the Sundance Kid
IMDB 8 (8.8) Біографічний Історичний Кримінальний Вестерн КДП
Двоє друзів Буч Кессиді і Санденс Кід відомі всій окрузі. Вони верховодять бандою «Дірка в стіні». Буч - мозковий центр, Санденс - ідеальний виконавець і першокласний стрілець. Вони двічі грабують один і той же потяг, що перевозить гроші. За грабіжниками – Бучом і Сандесом організована погоня, якою керує досвідчений слідопит Балтімор. Від нього ще не вдавалося втекти нікому. Насилу відірвавшись від переслідування, приятелі ховаються в будинку подруги Сандеса. І тоді Буч розуміє: якщо удача відвернулася від них в Америці, може варто спробувати щастя в Болівії?
?
?

Цубакі Санджюро (1962)

Sanjuro
IMDB 8.1 (8.4) Екшн Кримінальний
Продовження фільму «Охоронець» (1961). Всередині невеликого самурайського клану стається розкол. Скарбника Муцуту захопили у полон люди наглядача Кікуї, який вирішив сконцентрувати на собі всю владу. Прихильники Муцути – 9 молодих самураїв на чолі з його племінником випадково зустрічаються з бродячим роніном, який назвав себе іменем – Цубакі Санджюро («30-тирічна камелія»). І хоча молоді люди недовірливо ставляться до нього, саме завдяки його кмітливості, хитрості та неперевершеній бойовій майстерності їм вдається відновити належну справедливість у клані. Серед філософської і, найчастіше, сумної творчості режисера Акіри Куросави ця картина виділяється тонкою національною самоіронією і помітним відчуттям втоми від людської дурості.
?
?

Прощавай, друже (1968)

Adieu l'ami
IMDB 6.9 (5.7) Екшн Містика Кримінальний КДП
Діно Баррен, лейтенант медичної служби, повертається з Алжиру, де він брав участь в програній війни. Баррен красивий і молодий, але втома і байдужість до всього написані у нього на обличчі. Молодий лікар привертає увагу Проппа - десантника Іноземного Легіону. У казармах табору Сент-Март їх ліжка опиняються поруч, і легіонер намагається нав'язати Баррену участь в одній ризикованій, вигідній справі десь в Конго. І хоча «заманлива» пропозиція залишає Баррена байдужим, Пропп не з тих хлопців, хто легко погодиться з відмовою. Рішучий і наполегливий, він вистежує лікаря в Парижі, де Баррен підрядився провести медогляд в одній великій компанії. Звичайно, для колишнього легіонера медогляд не головне - його цікавить сейф компанії, розташований в підземному сховищі поблизу медкабінету. Несподівано для себе Баррен виявляється в підземеллі не один, а разом зі своїм ненависним переслідувачем. Проте участь у небезпечній авантюрі робить ворогів друзями.
?
?

Джеймс Бонд. Агент 007. Доктор Ноу (1962)

James Bond: Dr. No
IMDB 7.3 (8.3) Екшн Кримінальний
Бонду дано завдання з'ясувати що є джерелом електронних перешкод в комп'ютерах американських пускових шахт на мисі Канаверал. За агентурними даними мозковий центр ворожих сил знаходиться на Ямайці. Бонд негайно вирушає туди. В процесі розслідування йому доведеться зіткнутися з могутньою структурою СПЕКТР і її представником Доктором Ноу, готовим піти на все, аби тримати весь світ в своїх металевих руках. І лише Бонд і його вірні Валльтер ППК можуть зупинити злі сили на спекотному океанському побережжі.
?
?

Велике пограбування поїзда (1978)

The First Great Train Robbery
IMDB 7 (7) Кримінальний КДП
У 1855 році під час Кримської війни Британська корона відправляє солдатам дарунок прямо на фронт - зливок золота вартістю в 25 000 фунтів стерлінгів... Його відправляють поїздом з Лондона. Едвард Пірс (відомий злодій) вирішив викрасти злиток. Подібного пограбування історія ще не знала. Але йому належало вирішити дуже складну задачу: дістати чотири ключі від сейфа, які береглися у чотирьох охоронців. У цьому Пірсу допомогла його чарівна подружка Міріам. А ось сховатися від інспектора Скотленд-Ярда виявилося набагато складніше…
?
?

Смерть на Нілі (1978)

Death on the Nile
IMDB 7.3 (7.6) Містика Кримінальний КДП Детектив
1936 рік. Багата спадкоємиця місс Лінн Ріджуей відбиває у кращої подруги Джекі її нареченого та відправляється з ним в весільну подорож по Нілу. Джекі, яку гризе ненависть та бажання помсти, слідує за ними. На облавку пароплава "Карнак" також знаходяться ще кілька пасажирів, яких зарозуміла Ліннет швидко перетворює в своїх недоброзичливців. В повітрі відчувається вбивство. Коли воно трапиться, до справи візьметься відомий бельгійський детектив Еркюль Пуаро, який мандрує тим же пароплавом, цілком випадково...
?
?

Фантомас (1964)

Fantômas
IMDB 7 (6.6) Смішний Фентезі Кримінальний КДП
«Фантомас» - фільм режисера Андре Юнебеля, перша частина трилогії пригод злочинця Фантомаса. Екранізація твору П'єра Сувестра та Марселя Аллена.
?
?

Дві майже плоскі суперноги (1977)

I due superpiedi quasi piatti
IMDB 7.2 (7.1) Смішний Екшн Кримінальний КДП
Зустрілися якось двоє хлопців, і не просто хлопці, а "одирголови", яких світ не бачив. Перед своєю зустріччю, вони по черзі понабивали пики портовим бандитам, та добряче понівечили їхні авто. І тут одному з них, приходить у голову геніальна ідея: треба пограбувати касу, оскільки гроші скінчилися в обох. І от пішли вони на «справу», все обміркувавши, як справжні професіонали, і потрапили в… поліційний відділок! Чи то якраз було невдале розташування планет, чи то її величність Фортуна повернулась до них своїм заднім «полушарієм», та факт на лице – вони вляпались. Але замість потрапити за ґрати, їх приймають на службу в поліцію, як справжніх «героїв». Тож швидко пролітають п’ять місяців навчання, і ось вони вже справжні поліцейські, що несуть патрульну службу. Та справжні пригоди тільки починаються, адже такі задерикуваті хлопці не можуть сидіти склавши руки, і швидко знаходять неприємності на власні зад… пробачте, голови.
?
?
ЩЕ ФІЛЬМІВ