Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2016 - ...)
Старі (... - 2016)

Мосул (2019)

Mosul
IMDB 7.2 (7.5) Екшн Військовий
Картина заснована на реальних подіях, що відбулися в 2016-2017 роках в Іраку. "Мосул" розповість про молодого іракського поліцейського, який приєднується до загону спецпризначенців, який вирішив звільнити райони міста Мосул з-під контролю ІДІЛ
?
?

Король (2019)

The King
IMDB 7.3 (8.2) Про кохання Біографічний Історичний Військовий
Норовливий принц вступає на англійський престол після смерті свого батька і повинен керувати хаосом у дворі та успадкованою війною проти Франції.
?
?

Державні таємниці (2019)

Official Secrets
IMDB 7.3 (7.8) Біографічний Кримінальний Військовий
Події розгортаються у 2003 році. Уряди Сполучених Штатів та Великої Британії готують документи, які дали б змогу офіційного нападу на Ірак. Перекладач з китайської Кетрін Ґан, яка працює на британський уряд, випадково натрапляє на електронний лист, у якому йдеться про наказ стежити за дипломатами з Організації Об'єднаних Націй та намагатися знайти компромат на них. Компрометуючі данні мали слугувати способом шантажу, аби змусити дипломатів проголосувати за вторгнення до Іраку. Кетрін оприлюднює лист, через що отримує звинувачення у розголошенні державної таємниці.
?
?

Гори й каміння (2017)

The Ottoman Lieutenant
IMDB 6.5 (6.8) Військовий
Дії фільму відбуваються напередодні Першої світової війни на території Османської імперії. Лілі Роу - молода чуйна дівчина, яка працює в одному з госпіталів Філадельфії. Вона хоче допомагати всім нужденним людям, оскільки життя для неї найважливіше, але лікарям важливий колір шкіри пацієнтів. Одного разу Лілі чує розповідь доктора Джуда Гремеша про невелику лікарню, розташовану в далекій країні, де люди потребують медичної допомоги. Натхненна цією інформацією, Лілі вирішує покинути США і вирушити в Османську імперію з місіонерською місією.
?
?

Толкін (2019)

Tolkien
  IMDB 6.8 (7.3) Біографічний Військовий КДП >13
«Толкін» буде досліджувати роки становлення автора-сироти Дж.Р. Р. Толкіна і покаже, як він знаходить справжню дружбу, кохання в особі прекрасної дівчини Ідіт Бретт та натхнення у групі схожих на себе вигнанців у стінах школи. Звідти Толкін відправиться на Першу світову війну, яка загрожує розділити його братство. Пізніше всі ці переживання надихнуть письменника створити його легендарні романи про Середзем'я.
?
?

Остання межа (2019)

The Last Full Measure
IMDB 6.8 (6.7) Військовий
Військовий медик Вільям Пітсенбергер в ході спеціальної операції під час війни у ​​В'єтнамі врятував понад 60 товаришів по службі. Незважаючи на героїчні дії, йому не був присуджений орден Пошани. 30 років по тому працівникові Пентагону доручають розібратися, чому нагорода не знайшла героя. В ході розслідування він натикається на змову, що покриває помилку вищого керівництва армії США.
?
?

Остання битва (2017)

Journey's End
    IMDB 6.7 (6.4) Історичний Військовий
Історія про групу британських офіцерів в останню весну Першої світової війни. Молодий і наївний лейтенант Рейлі приєднується на фронті до свого кумира дитинства і друга сім'ї, капітана Стенхоупа, не підозрюючи, як той змінився за роки служби. Їх загін тісниться в окопах в очікуванні нищівної атаки німців...
?
?

Дванадцятий (2017)

Den 12. mann (The 12th Man)
IMDB 7.4 (7.7) Історичний Військовий
Група бійців норвезького опору отримує завдання дістатися до північно-західного норвезького узбережжя на судні "Браттхольм" і зробити диверсію на одній з німецьких авіаційних баз. Але місія зазнала фіаско ще у морі: судно було атаковане німецьким кораблем і потоплено. Єдиною людиною, якій вдалося врятуватися, виявився Ян Болсруд. Йому пощастило дістатися до берега, далі він намагався бігти у бік шведського кордону. Переслідуваний гестапо, Болсруд шукає притулок в горах. Тут його наздоганяє снігова буря, він ховається у печері, яка виявляється смертельною пасткою.
?
?

Темні часи (2017)

Darkest Hour
  IMDB 7.4 (8.5) Біографічний Історичний Військовий
Початок Другої Світової війни. Франція вже впала під натиском агресії Адольфа Гітлера, далі повинна бути Велика Британія. Уряд острова зіштовхується з вибором – продовжувати боротьбу або домовлятися про перемир'я. Начебто в нацистів і є перевага в силі, і велика частина армії Великої Британії перебуває в облозі на пляжах Дюнкерка, але новообраний Прем'єр-Міністр Вінстон Черчилль має свій план дій. Він не збирається ні з ким домовлятися, адже розуміє, до яких наслідків це може призвести. Тільки заступивши на посаду і отримавши таку владу, Вінстон повинен контролювати незгодних міністрів і боротися за життя кожного громадянина Великої Британії. Колись ця людина ввійде в історію.
?
?

Тінь (2018)

Ying
IMDB 7 (7.1) Екшн Фентезі Історичний Військовий
Епоха Трицарства в Китаї. У перший день весни був убитий його батько. Дядько, щоб уберегти свого племінника Цзи Юя, пішов на відчайдушний крок — він поскакав далеко-далеко, щоб знайти іншого хлопчика. Він повинен був бути як дві краплі води схожий на Юя, щоб замінити його. Й у дядька це вийшло. Новий хлопчик із часом став Тінню, а Юй засів на цілий рік у віддаленому куточку. Тільки його дружина знає правду. Навіщо він це зробив? Юй виношує план і ось-ось його втілить в життя. Цілий рік він набирався жорстокості та твердості для цього. Настав час їм помінятися з Тінню місцями.
?
?

Операція «Фінал» (2018)

Operation Finale
IMDB 6.6 (7.1) Біографічний Історичний Військовий КДП >13
Через 15 років після закінчення Другої світової війни створюється команда спецагентів, щоб вистежити Адольфа Ейхмана - сумнозвісного співробітника гестапо, який відповідав за «остаточне вирішення єврейського питання».
?
?

Форпост (2020)

The Outpost
  IMDB 6.8 (7.2) Екшн Історичний Військовий
Історія про американських солдатів, які билися з силами із 400 ворожих повстанців на північному сході Афганістану під час операції "Незламна свобода”. Спочатку побудований для залучення місцевих жителів до проектів розвитку громади, бойовий форпост Кітінг – розташований внизу трьох крутих гір, що знаходиться лише в 20 кілометрах від пакистанського кордону – зіткнувся з постійною проблемою нападу з боку талібів, це спричинило значні ризики для солдатів, які були там розташовані.
?
?

Їх зоряні півтори години (2016)

Their Finest
  IMDB 6.8 (7) Смішний Про кохання Військовий
Дія розгортається в Лондоні 1940 року, коли місто бомбардували німецькі війська. Глядачам обіцяють показати «ексцентричну битву чоловіків та жінок», історію «дотепну, душевну та зворушливу, яка розповість про молоду жінку-сценариста, що шукає свій шлях у питаннях життя, смерті і любові».
?
?

Місто 44 (2014)

City 44
IMDB 6.6 (5.9) Про кохання Історичний Військовий
Стефан працював на фабриці "Ведель", але його звільнили через конфлікт із німцем. Він мріє про той час, коли можна буде відплатити німцям за те зло, яке вони вчинили всім полякам. Його батько загинув ще на початку війни і він тепер головний у сім'ї. Він обіцяв мамі, що не вступатиме до руху опору, але коли лише випадає така можливість хлопець вступає до лав Армії Крайової. У цьому йому допомогла сусідська дівчина Кама. Стефан їй подобається і вона має до нього далекосяжні плани, але Камі переходить дорогу інша дівчина. Стефан закохується в неї і тут вибухає Варшавське повстання, яке стає справжнім випробуванням для всіх.
?
?

Нескорений (2014)

Unbroken
IMDB 7.2 (8.2) Біографічний Спорт Військовий КДП >13
В основі фільму лежить захоплива біографія олімпійського чемпіона Луї Замперіні, який молодим хлопцем потрапляє на фронт Другої Світової війни. Він пройшов крізь полон, голод, жах і пекло японських тортур, він вижив і повернувся. Якщо ти витримаєш – ти переможеш!.
?
?

Дипломатія (2014)

Diplomacy
IMDB 7.1 (6.4) Військовий
Дія фільму відбувається в серпні 1944 року в Парижі. Містом поки ще володіють нацисти, але загони союзників вже знаходяться на підступах до нього. За наказом Гітлера, під час відступу значна частина міських будівель, включаючи основні визначні пам'ятки міста, повинні бути підірвані. Виконання цього плану покладено на німецького коменданта Парижа генерала Дітріха фон Гольтіца. Сапери закладають вибухівку під зазначеними об'єктами, всі чекають наказу коменданта про їх руйнування. Використовуючи потаємний хід, в кімнату фон Гольтіца в готелі «Ле Меріс», розташованому на вулиці Ріволі, вдається проникнути шведському консулу Раулю Нордлінґу, який намагається переконати генерала зберегти красу Парижа для майбутніх поколінь.
?
?

Макбет (2015)

Macbeth
IMDB 6.6 (7.3) Історичний Військовий
XI століття, Шотландія. Вирують війни, в яких завжди бере участь лорд Макбет. Він отримує пророцтво від трьох відьом, яке змінює все його життя: "Ти станеш королем Шотландії". Але на даний момент такий вже існує, це Дункан, якого сам Макбет підтримує у громадянській війні. Честолюбна дружина лорда, заворожена прекрасним пророцтвом, намагається втілити його в реальність. Вона всіляко підтримує і спонукає його до дій. Зрештою, Макбет йде на зраду і власноруч позбавляє короля Дункана життя. Трон отримує нового правителя. Але душа Макбета не витримує це випробування.
?
?

Підірвати Гітлера (2015)

Elser
IMDB 7 (6.7) Біографічний Історичний Військовий
Всього 13 хвилин не вистачило теслі Георгу Ельзер, щоб змінити хід світової історії. 8 листопада 1939 року в мюнхенській пивній «Бюргербройкеллер», де Гітлер щороку в річницю «Пивного путчу» виступав перед ветеранами Націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини, Ельзер вмонтував саморобний вибуховий пристрій з годинниковим механізмом в колону, перед якою зазвичай встановлювали трибуну для Гітлера.
?
?

Ідеальний день (2015)

A Perfect Day
IMDB 6.8 (7) Смішний Військовий
Військовий конфлікт на Балканах в 1995 році приніс безліч проблем місцевому населенню. Крім того, що всюди розташовуються військові, так ще й різноманітні диверсії ускладнюють життя. Щоб якось полегшити долю місцевих жителів, в зоні конфлікту працює гуманітарна група, члени якої одного разу стикаються з незвичайною ситуацією. Люди страждають від спраги через те, що в колодязь хтось кинув труп, щоб отруїти воду. Команда гуманітарів намагається дістати його, але це, на перший погляд, просте завдання виявляється важким випробуванням. Адже за статутом ООН вони не мають права торкатися до трупів. Але це їх не зупинить ...
?
?

Репортерка (Американська репортерка) (2016)

Whiskey Tango Foxtrot
IMDB 6.6 (7.3) Смішний Біографічний Військовий
Головна героїня військової комедії «Американська репортерка» журналістка на ім'я Кім вирішила перевірити свою міцність, тому добровільно вирушає в гарячу точку, щоб звідти висвітлювати всі події.
?
?
ЩЕ ФІЛЬМІВ