Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2017 - ...)
Старі (... - 2017)
Підтримайте нашу армію!

Хоробре серце (1995)

Braveheart
IMDB 8.4 (9.3) Екшн Про кохання Біографічний Історичний Військовий
Дія фільму починається в 1280 році в Шотландії. Це історія легендарного національного героя Уїльяма Уолласа, що присвятив себе боротьбі з англійцями при королеві Едварді Довгоногому. Він рано втратив батька, загиблого від рук англійців, і його забрав до себе дядько Оргайл, який дав йому хорошу освіту в Європі. На батьківщину Уїльям повертається вже дорослою людиною, що мріє завести сім'ю і жити мирним життям. Але доля розпорядилася інакше. Його наречену убили англійці, і він почав свій хрестовий похід за свободу.
?
?

Тонка червона лінія (1998)

The Thin Red Line
IMDB 7.6 (8.7) Екшн Військовий
Хроніка військових дій ІІ світової на маленькому острівці в Тихому океані. Армія США під управлінням полковника намагається захопити аеродром японців, але зустрічає хитрий і запеклий опір.
?
?

Врятування рядового Раяна (1998)

Saving Private Ryan
  IMDB 8.6 (9.5) Екшн Військовий
Ви побачите війну очима американських солдатів, які здійснили висадку в Нормандії в так званий "День Д", що назавжди увійшов до літопису Другої Світової війни. Капітан Джон Міллер отримує важке завдання. Разом із загоном з восьми чоловік Міллер повинен відправитися в тил ворога на пошуки рядового Джеймса Райана, три рідних брати якого, майже одночасно загинули на полях битв. Командування прийняло рішення демобілізувати Райана і відправити його на батьківщину до безутішної матері. Але для того, щоб знайти і врятувати солдата, крихітному загону доведеться пройти через всі кола пекла.
?
?

Ран (1985)

Ran
IMDB 8.2 (8.9) Екшн Військовий
Старий правитель Хідетора оголошує про розподіл своїх володінь між трьома синами. Незабаром, двоє з них зраджують його...
?
?

Останній з могікан (1992)

The Last of the Mohicans
IMDB 7.7 (8.7) Екшн Про кохання Військовий
1757 рік. Англо-французька війна за американські колонії в самому розпалі. Дочки полковника Монро намагаються пробратися в обложений французами англійський форт. Їм на допомогу приходить молодий білий мисливець Соколине Око. Між Соколиним Оком, що виріс серед індіанців племені могікан, і старшою дочкою, витонченою Корою, спалахує взаємне почуття. Але Кора і її сестра попадають у полон до союзників французів - Гуронів, і від болісної смерті їх можуть врятувати тільки Соколине Око і його вірні друзі. Фільм знято на основі однойменної художньої книги Джеймса Фенімора Купера та екранізації з 1936 року.
?
?

Три королі (1999)

Three Kings
  IMDB 7.1 (8.3) Смішний Екшн Військовий
Ірак, березень 1991-го року. Американці святкують перемогу — вигнання військ Саддама Хусейна з Кувейту. Капітан спецпідрозділу Арчі Гейтс і троє його підлеглих абсолютно випадково стають володарями секретної карти, знайденої в ... задньому проході одного з іракських вояків. Цінність її полягає в тому, що на карті вказано місце, де заховано золото Саддама, награбоване в Кувейті.
?
?

Куля в голові (1990)

Die xue jie tou
IMDB 7.5 (7.4) Екшн Кримінальний Військовий
Троє друзів з Гонконгу відправляються в пошуках легкого заробітку в Сайгон, скориставшись хаосом, що панує там через війну. Але герої й не припускають, які їх чекають випробування: вступити в нерівний бій з місцевою мафією, військами комуністичного В'єтнаму, бігти з полону й довідатися, яка ж насправді ціна дружби: золото або куля в голові?
?
?

Солдат Джейн (1997)

G.I. Jane
  IMDB 6 (7.1) Екшн Військовий
Уряд США приймає рішення надати дозвіл жінкам проходити навчання у спеціальних антитерористичних підрозділах ВМС. Джордан О'Ніл стала першою жінкою для таких випробувань. Але боротися доводиться не лише з нещадними навантаженнями та випробуваннями, але і з стереотипами. І все ж коли навчання переносяться у реальний світ, вона отримує свою нагоду довести на що вона здатна.
?
?

Взвод (1986)

Platoon
  IMDB 8.1 (9.1) Екшн Військовий
У вересні 1967 року, в прикордонний район між В'єтнамом та Камбоджею, прибув рядовий 25-го піхотного полку Кріс Тейлор. Прибув, щоб своїми очима побачити, як виглядає справжнє Пекло. Не потойбічне, вигадане письменниками чи художниками, а справжнє, цілком земне Пекло, на території якого, вчепилися пазурями один-в-одного сержант Боб Барнс і сержант Ілайес Гродін. Вони теж думали, що будуть воювати з партизанами-в'єтконгівцями, але виявилося, що іноді доводиться битися й зі своїми ...
?
?

Генріх V (1989)

Henry V
IMDB 7.5 (7.9) Екшн Про кохання Біографічний Історичний Військовий КДП >13
1415. Претендуючи на титул короля Франції, молодий англійський монарх Генріх V вторгається на землі, які він вважає своїми по праву. Незважаючи на вкрай важку військову кампанію, англійське військо продовжує здобувати перемоги. Проте в містечку Азенкуре ослаблена армія англійців стикається з багаторазово переважаючими силами французів. Незважаючи на це, Генріх, король-воїн, вирішує дати бій, який увійде в історію...
?
?

Втеча до перемоги (1981)

Victory
IMDB 6.6 (7) Екшн Спорт Військовий КДП
Друга світова війна. В таборі для військовополонених, колишній відомий футболіст Колбі створює команду з ув'язнених і отримує дозвіл на проведення матчу між збірною Німеччини і військовополоненими. До нього в команду напросився офіцер-канадець Хетч - поганий футболіст, він одержимий думкою про втечу. Йому вдається втекти і зв'язатися з бійцями французького опору. І ось настає день матчу ...
?
?

Браво Два Нуль (1999)

Bravo Two Zero
IMDB 6.8 (5.9) Екшн Військовий
Картина заснована на реальних подіях і розповідає про дії патруля англійського спецназу САС у тилу противника в Іраку під час війни в Перській затоці. Їх було вісім людей, які отримали завдання перерізати кабелі, що використовуються для запуску ракет по Ізраїлю, та знищити пересувні ракетні комплекси. Хлопці, звичайно, навели лементу, але потрапили в полон, де їх били та катували. Фільм, поставлений за книгою Енді МакНаба (колишнього командира загону), може бути цікавим шанувальникам військової тематики та шанувальникам Шона Біна. Один із найреалістичніших фільмів, що торкалися теми війни в Іраку.
?
?

Субмарина "Ханлі" (1999)

The Hunley
IMDB 6.7 (5.1) Екшн Історичний Військовий
Неймовірна, але все ж реальна історія дій команди підводного човна "ССС Ханлі" під час облоги Чарльстона у 1864 році. Це історія героїзму дев'яти людей, які прославились тим, що їхня субмарина стала першим підводним човном, якому вдалося потопити вороже судно під час війни... Громадянська війна між Північчю і Півднем стала найважливішою віхою в історії морських баталій! Крім знаменитого бою між першими броненосцями "Меррімак" і "Монітор", що ознаменував початок нової епохи війни на морі, на воду був спущений перший в історії людства бойовий підводний човен "Ханлі"!
?
?

Коли мовчать фанфари (1998)

When Trumpets Fade
IMDB 7 (6.5) Екшн Військовий
Восени 1944 року, коли здавалося, що війна на Західному фронті наближається до завершення, і американці сподівалися до Різдва повернутися додому, 28-а піхотна дивізія отримала наказ взяти укріплені ворожі позиції на німецькому кордоні, названі "фабрикою смерті". Солдатів, застряглих посеред мінного поля і обстрілюваних градом снарядів, з усіх боків підстерігає смерть. Рядовий Меннінґ, єдиний, хто лишився серед живих зі свого взводу, мріє про відправлення в тил на лікування, але замість цього його призначають командувати нестріляними новобранцями. І хоча Меннінґ далеко не безстрашний сміливець, у нього є лише один спосіб вижити - стати героєм...
?
?

Мужність під вогнем (1996)

Courage Under Fire
IMDB 6.6 (7.3) Екшн Містика Кримінальний Військовий Детектив
Лютий 1991. Світ стежить за війною в Перській Затоці. Полковник Серлінг, командир танкового підрозділу, здійснює страшну помилку під час нічної атаки, в результаті чого гинуть американські військовослужбовці. Начальство вирішує зам'яти цю справу і відправляє Серлінга на паперову роботу до Пентагону. Йому доручають перевірити, чи годиться кандидат на Медаль Пошани Конгресу, капітан Карен Уолден, для вручення цієї нагороди за виявлену нею `мужність у бою`. У ході розслідування чесний служака натикається на безліч фактів, які військове командування США хотіло б приховати.
?
?

Небо і земля (1993)

Heaven & Earth
IMDB 6.8 (6.8) Екшн Біографічний Історичний Військовий
«Небо і земля» - кінофільм Олівера Стоуна про війну у В'єтнамі. Фільм заснований на реальних подіях. Драматична історія в'єтнамської жінки протягом 30 років - трьох різних періодів її біографії. Колись її життя було безтурботним і прекрасним. Але її світ був зруйнований з початком В'єтнамської війни. Доля людини, що опинилася на рідній землі між двох вогнів - Північчю і Півднем. Її катували захисники старого режиму, згвалтували комуністи... Працюючи в багатому домі в Сайгоні, вона «прижила» дитину від господаря. Лише вийшовши заміж за американського сержанта Стіва Батлера, вона дізналася, що таке любов і повага. Незабаром вона їде з чоловіком до Америки, де її чекають нові випробування... Олівер Стоун присвятив цей фільм своїй матері.
?
?

Красуня з Мемфіса (1990)

Memphis Belle
IMDB 6.9 (7.3) Екшн Військовий
В основу картини покладено реальний епізод з історії Другої світової війни, який був вперше документально викладений легендарним Вільямом Вайлером. Герої фільму - екіпаж бомбардувальника Б-17 «Красуня з Мемфіса» - уже провели з ризиком для життя двадцять чотири повітряні операції. Залишилася остання і найнебезпечніша - двадцять п'ята...
?
?

Облога бази "Глорія" (1989)

The Siege of Firebase Gloria
IMDB 6.9 (5.8) Екшн Військовий
Під час війни у В'єтнамі під час виконання бойового завдання група морських піхотинців потрапляє на базу вогневої підтримки "Глорія". Її гарнізон займається лише тим, що пиячить і розважається як може. Морпіхи досить швидко налагоджують дисципліну і беруть ситуацію в свої руки ...
?
?

Велика червона одиниця (1980)

The Big Red One
IMDB 7.1 (7.3) Екшн Військовий
Епопея Семюела Фуллера про Другу Світову війну, що оповідає про битви, в яких брав участь перший піхотний дивізіон США. Четверо молодих необстріляних бійців під командуванням ветерана - сержанта, опиняються поруч з ворогом у сипучих пісках Північної Африки. Перш ніж вони стануть легендою, їм належить пройти суворі випробування...
?
?

Політ "Порушника" (1991)

Flight of the Intruder
IMDB 5.7 (5.2) Екшн Військовий КДП >13
"Порушник" - це назва палубного бомбардувальника "А-6". Літак був створений спеціально для польотів в екстремальних умовах. Він може літати в будь-яку погоду, але не має на своєму борту ніякої зброї захисту. Тому пілотувати "А-6" довіряють лише справжнім асам, таким як Джейк Грефтон. В'єтнам. Лейтенант Грефтон служить на борту авіаносця під командуванням легендарного Френка Кампареллі. Під час чергового завдання гине напарник і близький друг Джейка. Його місце на борту "Порушника" займає Верджіл Коул - бувалий "профі", що пройшов "вогонь, воду та мідні труби".
?
?
ЩЕ ФІЛЬМІВ