Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2016 - ...)
Старі (... - 2016)

Дружина мандрівника в часі (2009)

The Time Traveler's Wife
IMDB 7.1 (8.2) Наукова фантастика Фентезі Про кохання КДП >13
Вони познайомились, коли їй було шість, а йому — тридцять шість. Вони одружилися, коли їй було двадцять три, а йому тридцять один. Тому що Генрі страждає рідкісним генетичним захворюванням — синдромом переміщення у часі; його зникнення із життя Клер непередбачувані, появи — комічні, травматичні і трагічні одночасно.
?
?

Загадкова справа Бенджаміна Баттона (2008)

The Curious Case of Benjamin Button
  IMDB 7.8 (8.9) Наукова фантастика Фентезі Про кохання Кримінальний КДП >13
Фільм про чоловіка, який народився у віці 80 -ти років, а потім... почав молодіти. Ця людина, як і кожен з нас, не міг зупинити час. Його шлях в ХХI століття, що бере свій початок в Новому Орлеані в 1918 -му році в самому кінці Першої Світової війни, буде настільки незвичайний, що навряд чи міг мати місце в житті кого-небудь іншого. Фільм оповідає про долю унікальної людини, про людей і події, що чекають його попереду, про любов, яку він знайде і втратить, про радощі життя і смутку втрат і про те, що залишається з нами поза часом.
?
?

Паралельні світи (2012)

Upside Down
    IMDB 6.4 (7.4) Наукова фантастика Фентезі Про кохання КДП >13
Закохані Адам і Еден живуть у різних світах з дивними фізичними і ще більш дивними юридичними законами. Їх світи розташовані один навпроти одного, люди одного світу живуть буквально догори дригом над жителями іншого. Верхній світ для багатих, і Еден живе в ньому. Переміщення людей між світами жорстко контролюється. Адам змушений животіти в убогості нижнього світу, але заради любові він готовий порушити заборону і перейти з одного світу в інший.
?
?

Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2 (2012)

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
  IMDB 5.5 (7.3) Наукова фантастика Фентезі Про кохання КДП >13
Після народження Ренесмі, життя в сім'ї Калленів налагоджується, а Белла, ставши вампіром, поступово звикається зі своєю новою природою. Але спокійне життя закінчується, коли чутки про Ренесмі доходять до Вольтурі. Не знаючи про її незвичайне походження, Вольтурі вважають, що Каллени порушили давній закон. Адже обертати дітей в світі вампірів суворо заборонено. Тепер, зібравши армію, Вольтурі прямують у Форкс, щоб знищити Калленів.
?
?