Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2016 - ...)
Старі (... - 2016)

Людина, що вбила Ліберті Веленса (1962)

The Man Who Shot Liberty Valance
IMDB 8.1 (8.7) Екшн Про кохання Вестерн
Сенатор Рейнс Стоддард повертається в місто Шінбон, яке на Дикому Заході, щоб взяти участь в похоронах свого друга, Тома Доніфона. На питання журналіста, що сенатор робить в такому глухому містечку, він розповідає історію про те, як починалася його кар'єра - кар'єра людини, яка застрелила Ліберті Веланса.
?
?

Сім наречених для семи братів (1954)

Seven Brides For Seven Brothers
IMDB 7.4 (7.7) Смішний Про кохання Мюзикл Вестерн КДП
Семеро міцних хлопців живуть серед високих дерев дрімучого лісу Ореґони. Їх побут і вдача прості, а про пристойні манери і правила поведінки в суспільстві, вони взагалі не чули. Одного разу старший брат Адам приводить до їхнього "холостяцького барлогу" свою чарівну наречену. Міллі - вихована міська дівчина з міцними нервами і залізним характером. Їй судилося приборкати погану вдачу чоловічої компанії, навчити етикету і... допомогти хлопцям знайти своїх життєвих супутниць.
?
?

Джубал (1956)

Jubal
IMDB 7.1 (6.1) Про кохання Вестерн
Фільм знято за романом Пола Уеллмана "Джубал Труп". Мандрівний ковбой Джубал Труп (Гленн Форд) випадково потрапляє на ранчо до ревнивого та владного Шепа Хоргана (Ернст Боргнайн) та його молодої дружини Мей (Валері Френч), яка відверто симпатизує незнайомцю. Ситуація ускладнюється тим, що до дружини господаря небайдужий один з його працівників - злостивий та підступний Пінкі (Род Стайгер). Пристрасті розпалюються, ллється кров...
?
?

Золото МакКенни (1969)

Mackenna's Gold
IMDB 6.7 (6.3) Екшн Про кохання Вестерн
Завдяки випадковим обставинам шериф МакКенна дізнається про те, де заховане золото стародавнього індіанського племені. Як «жива мапа» він стає заручником бандита Колорадо, який мріє знайти каньйон... До групи головорізів приєднуються все нові й нові мисливці за скарбами, але далеко не всім судилося дістатися до мети. Тим більше повернутися живими, адже на шляху до заповітної мети їх чекає невідомість ...
?
?

Чингачгук - Великий Змій (1967)

Chingachgook, die Grosse Schlange
IMDB 6.1 (4) Про кохання Вестерн
1740. Англійські війська намагаються відбити у французів їх північноамериканські колонії і втягують в цю війну індіанців. У руки гуронов, яких французи нацькували на делаварів, потрапляє Ватава, доньа вождя, обіцяна Чингачгуку. Він збирається звільнити її за допомогою свого друга Звіробоя. Неподалік від табору гуронів вони зіштовхуються з мисливцями за скальпами. Чингачгук потрапляє в полон до гуронів. Він намагається переконати їх, що індіанцям немає справи до війни між білими. Але це йому не вдається. Тим часом один з мисливців приводить англійських солдатів, які наголову розбивають гуронів. Тепер їх важко поранений вождь розуміє, що Чингачгук був правий. Чи зуміють Чингачгук, Ватава і Звіробій вижити в цій різанині? ..
?
?