Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2016 - ...)
Старі (... - 2016)

Прихований ворог (1987)

The Hidden
IMDB 7 (7.1) Екшн Страшний Наукова фантастика Містика Кримінальний
Відділ по розслідуванню вбивств не спить вже яку ніч: містом котиться хвиля незвичайних злочинів. Своєрідність їх в тому, що всі злочинці — цілком доброчесні і законопокірні громадяни, в яких ніби то сам біс вселився, заставляючи їх творити усілякі жахливі, ненормальні речі. У детектива Тома Бека, ведучого слідство у цій справі, просто голова довкруги йде. І вже, звичайно ж, менше всього йому хочеться надавати усіляке сприяння присланому зверху співробітникові ФБР Ллойду Геллагеру, — людині з дивацтвами, логіку якої зрозуміти, здається, абсолютно неможливо. Але що якщо і справді це справа рук інопланетян, які вселяються в тіла землян?
?
?

Від заходу до світанку (1996)

From Dusk Till Dawn
  IMDB 7.2 (8.4) Екшн Страшний Кримінальний
Рятуючись від поліції після пограбування банку, два брати - грабіжника беруть в заручники священика і його дітей. Біля мексиканської границі вони вирішують провести ніч в придорожньому барі. Тут те все і починається...
?
?

Кінець світу (1999)

End of Days
IMDB 5.8 (7) Екшн Страшний Містика Фентезі Катастрофа Кримінальний
Її народження боялися століттями. З початку ери в своїх самотніх келіях відлюдники переписували слова страшного пророкування. В глибині часів зірки передбачили немовляті страшну долю: вона повинна стати нареченою самого Диявола. І в кінці тисячоліття Сатана повстане з пекла, щоб вступити з нещасною в страшний союз. Якщо це станеться, на землі настане царство Зла і людство назавжди зануриться в темряву. Жахливе пророкування, в яке боялися повірити, збулося. Князь темряви вирвався з ув'язнення у пошуках своєї нареченої. Час обернув назад, відраховуючи миті до рокового фіналу. Але провісники не врахували одного — того, хто наважився встати на дорозі у всесильного Люцифера, щоб наодинці зупинити Апокаліпсис.
?
?

Німий гнів (1982)

Silent Rage
IMDB 5.5 (4.7) Екшн Страшний Наукова фантастика Кримінальний
Непереможний шериф, вартий армії поліцейських. Вбивця - психопат, перетворений на зомбі у медичній лабораторії. У маленькому техаському містечку їхні шляхи перетинаються. Але на фатальному перехресті служителю закону не допоможе поліцейський значок. Щоб зупинити звіра у людській подобі, йому потрібна нелюдська сила ...
?
?

Я прийшов з миром (1989)

I Come in Peace
IMDB 6.1 (6) Екшн Страшний Наукова фантастика Кримінальний
Під час операції по затриманню наркоторговців поліцейський Джек Кейн (Дольф Лундгрен) втрачає напарника і починає розслідування серії дивних смертей - жертви гинуть від неймовірно великої дози героїну, хоча ніколи не були наркоманами. Разом з новим напарником, приставленим до нього пихатим фбрівцем, Джек приходять до дивовижного висновку: вбивця ніхто інший, як інопланетний злочинець, що полює за ідеальним наркотиком - ендорфіном, який викачує зі своїх жертв. Але чи зможе людина перемогти прибульця?
?
?

Хижак 2 (1990)

Predator 2
IMDB 6.3 (7.7) Екшн Страшний Наукова фантастика Кримінальний
Харріган - крутий поліцейський відділу по боротьбі з наркотиками поліції Лос - Анджелеса. Йому доручено розслідування серії вбивств крупних кримінальних авторитетів міста. Всі вбивства здійснені в збоченій формі і пахнуть неприкритим садизмом. Після проведення експертиз і розслідувань стає ясно, що вбивство - справа рук істоти, що не має нічого спільного з людиною. Землю знову відвідав міжпланетний мисливець, але йому доведеться зіткнутися з істотою ще небезпечнішим, ніж він сам - з людиною. Харріган висліджує мисливця, поступово сам стаючи мисливцем. Один на один, як справжній воїн, він веде безкомпромісну битву за збереження честі і права людини не бути істотою, на яку можна полювати.
?
?

Людина пітьми (1990)

Darkman
IMDB 6.4 (7.3) Екшн Страшний Наукова фантастика Фентезі Кримінальний
Доктор Пейтон Вістлейк знаходиться на порозі грандіозного відкриття: він закінчує експерименти по створенню штучної людської шкіри. Але банда карних злочинців на чолі зі збоченим садистом Робертом Дюрантом вторгається в лабораторію Пейтона та підриває її разом з нещасним доктором. Дивом залишився в живих і спотворений до невпізнання Пейтон, вирішує помститися покидькам. Але тепер він постане перед ними не як доктор Уестлейк, а як грізна і страшна Людина Пітьми!
?
?

Лічені секунди (1992)

Split Second
IMDB 6.2 (6.2) Екшн Страшний Наукова фантастика Кримінальний
Крутий лондонський поліцейський (Хауер) намагається розшукати кровожерливого мутанта, який вбив його напарника... Футуристичний бойовик, який є типовим зразком класу “Б”, де можна зустріти доброго актора – у даному випадку це Хауер, хоча на якість стрічки цей факт ніяк не вплинув. Порівняння з “Блейд-раннером”, “Мовчанням ягнят” та “Хижаком”, які наводять деякі рецензенти, щонайменше дивують.
?
?

Віртуальність (1995)

Virtuosity
IMDB 5.6 (6.1) Екшн Страшний Наукова фантастика Кримінальний
Його ім'я Сід 6,7. Він створений з двохсот добірних покидьків, негідників і психопатів, наділений інтелектом і хитрістю найзнаменитіших серійних убивць в історії людства. Сід 6,7 був спеціально придуманий, як досконале втілення зла і жорстокості, для особливої комп'ютерної програми, що допомагає поліцейським ловити злочинців. Але сталося непоправне. Сіду вдалося втекти з кібернетичного простору в реальний світ. Ідеальний злочинець був на волі і жадав викласти людям страшний урок ... Єдиною людиною, яка стала на шляху комп'ютерного садиста, виявився поліцейський на ім'я Паркер Барніс. Але офіцерові Барнісу завжди доводилося мати справу з бандитами з плоті і крові. Чи зможе він впоратися з невразливим Сідом 6,7?
?
?

Людина пітьми 2: Повернення Дюранта (1995)

Darkman II: The Return of Durant
IMDB 5.1 (4.3) Екшн Страшний Наукова фантастика Кримінальний
За допомогою свого друга-вченого, спотворений доктор Вістлейк знайшов спосіб, завдяки якому він міг би повернути свій первісний вигляд. Але саме в цей момент безжальний рок змушує Пейтона знову пережити трагедію, яка спіткала його в першій частині картини. Більше того, виявляється, що покійний садист Дюран живий, здоровий, і знову сповнений злочинних планів. Доктор Вістлейк вирішує остаточно і безповоротно поквитатись із моторошним Дюрантом і його страшною компанією. Починається кривава сутичка зі злом, в якій Людина Пітьми піде до самого кінця.
?
?

Людина пітьми 3: Загинь Людино Пітьми (1996)

Darkman III: Die Darkman Die
IMDB 4.8 (3.8) Екшн Страшний Наукова фантастика Кримінальний
Колись давно доктор Вістлейк був спотворений гангстерами і перетворився на невловимого майстра маскування, відважного месника - «Людини пітьми». Цього разу Людині Тьми знову протистоїть небезпечний і сильний супротивник - безжалісний злочинець Пітер Рукер. Підступний лиходій хоче знайти таємниче джерело надприродної сили героя і влаштовує йому пастку. Опинившись у пастці, Людина Пітьми вступає у свій останній і самий відчайдушний бій з бандою Рукера, бій кривавий і жорстокий ...
?
?

Від заходу до сходу 2. Криваві техаські гроші (1999)

From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money
  IMDB 4.1 (4.2) Екшн Страшний Кримінальний
П'ятеро крутих хлопців вирішують пограбувати банк в Мексиці. Вони ще не зрушилися з місця, а поліція вже сиділа на хвості, розшукуючи їхнього спільника Лютера, який щойно втік з-під варти. З ним Бак призначив зустріч в дорозі. Все ледь не зірвалося, коли вночі в дорозі, неподалік від бару «Кручені цицьки», у Лютера ламається машина...
?
?