Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2017 - ...)
Старі (... - 2017)

Володар Бурі (2008)

The Hurt Locker
      IMDB 7.5 (8.8) Екшн Історичний Військовий
Члени елітного загону по розмінуванню направлені в одне з іракських міст, де практично будь-який предмет представляє смертельну небезпеку. Джеймс - сапер-підривник, який, не дивлячись на небезпеку, відноситься до знешкодження бомб як до гри. Війна - його справжня пристрасть. Саме через це в його загоні починаються розбіжності.
?
?

300 спартанців (2006)

300
    IMDB 7.6 (9) Екшн Фентезі Історичний
Епічна стрічка про легендарну битву при Фермопілах у 480 р. до н. е., коли триста спартанців на чолі з царем Леонідом кілька днів стримували у вузькій ущелині багатотисячну армію персів.
?
?

Загублений рейс (2006)

United 93
  IMDB 7.6 (8.5) Екшн Катастрофа Історичний Кримінальний
Фільм на основі реальних подій. 11 вересня 2001 арабські терористи-смертники захопили чотири американських літака. Два з них вразили Всесвітній торговий центр у Нью-Йорку, третій врізався в будівлю Пентагону, четвертий впав у полі. Все завдяки тому, що пасажири і екіпаж зуміли вступити в конфронтацію із загарбниками, що змусило терористів відійти від заздалегідь наміченої мети.
?
?

Ворог держави №1 (2008)

Mesrine Part 1: Killer Instinct
IMDB 7.5 (7.9) Екшн Біографічний Історичний Кримінальний
Перша частина фільму-біографії Жака Меріна, відомого французького гангстера, в 1970-і роки дійсно є ворогом держави № 1. У ній розповідається, як протягом практично двох десятків років Мерін, вихідець з благополучної буржуазної сім'ї, організовував і брав участь у різноманітних збройних пограбуваннях французьких банків, іноді перериваючись на тюремні терміни ...
?
?

Кривавий діамант (2006)

Blood Diamond
    IMDB 8 (9.1) Екшн Історичний Кримінальний
Історія Денні Арчера, південноафриканського найманця, і Соломона Венді, рибалки з міста Манд. Обидва вони - африканці з абсолютно несхожими долями, але їх об'єднує обопільне бажання розшукати рідкісний рожевий діамант, який може кардинально змінити їх життя. Знаходячись у в'язниці за контрабанду, Арчер дізнається, що Соломон, якого розлучили з сім'єю і відправили працювати на алмазні копальні, знайшов і заховав дивовижний самородок. За допомогою Медді Бауен, американської журналістки, чий ідеалізм багато в чому обумовлений її особливим відношенням до Арчера. Двоє чоловіків відправляються через територію бунтівників в подорож, яка могла б врятувати сім'ю Соломона і дати Арчеру ще один шанс, на який той вже і не розраховував.
?
?

Апокаліпсис (2006)

Apocalypto
IMDB 7.8 (8.8) Екшн Історичний
Воїн на прізвисько Лапа Ягуара разом з іншими мешканцями свого поселення потрапляє у полон до работоргівців. Усі полонені приречені на смерть, окрім самого Лапи Ягуара. Адже йому є для чого жити: перед полоном він встиг сховати в улоговині вагітну дружину та малого сина, яким без сторонньої волі на світ Божий не вибратися... Знятий мертвою мовою майя, фільм Мела Гібсона - епічна фреска могутньої емоціональної напруги, безапеляційне висловлювання про насильство та дотепна політична алегорія водночас. Зацькований цього року за неполіткоректність, Гібсон ризикує бути вдруге після "Страстей Христових" зацькованим ще й за художній радикалізм.
?
?

Тридцять хвилин по півночі (2012)

Zero Dark Thirty
  IMDB 7.4 (8.6) Екшн Історичний
Ця історична драма розповідає нам про десятиріччя пошуків найнебезпечнішої людини в світі - Усами бен Ладена - "цілі номер один", починаючи від сумнозвісних подій одинадцятого вересня. Головна героїня, Майя, присвячує своє життя пошукам ватажка Аль-Каїди, намагаючись за будь-яку ціну вийти на його слід.
?
?

Виклик (2008)

Defiance
IMDB 7.2 (8.2) Екшн Історичний Військовий
Троє братів-євреїв втікають з окупованої Польщі в білоруські ліси, де приєднуються до антифашистської боротьби і оголошують війну окупантам.
?
?

Професіонал (2011)

Killer Elite
IMDB 6.4 (7.7) Екшн Історичний Кримінальний
Денні Брайс - колишній найманий вбивця міжнародного рівня. Але через рік спокійного життя він отримує повідомлення від посередника, з якого дізнається, що його колишній напарник узятий в заручники арабським шейхом. Тепер Денні зобов'язаний убити відставних бійців елітного спецпідрозділу SAS, щоб визволити приятеля з темниці шейха.
?
?

Капітан Алатрісте (2006)

Alatriste
  IMDB 6.1 (6.1) Екшн Про кохання Біографічний Історичний Військовий
За однойменним романом відомого іспанського письменника Артуро Переса-Реверте. Іспанія. XVII століття. Капітан Дієго Алатрісте довгі роки віддано служить рідній країні. Хоробрий солдат воює у Фландрії. Але ось його кращий товариш Бальбоа потрапляє в пастку, спритно організовану ворогами. Друга Алатрісте важко ранять. На смертному одрі Бальбоа просить капітана подбати про свого сина Інііго. Загартований у боях вояка не може відмовити в останній прохання вмираючому, він збирається і їде в Мадрид. Незважаючи на нові для себе обов'язки по опіці хлопчика, Алатрісте залишається вірним підданим іспанського короля, так що попереду у Дієго і його юного вихованця - багато бойових битв і небезпечних пригод.
?
?

93-й рейс (2006)

Flight 93
IMDB 6.3 (6) Екшн Історичний Кримінальний
Фільм розповідає історію, що трапилася 11 вересня 2001 року з останнім з чотирьох літаків, викрадених терористами в США. Картина в подробицях відновлює хронологію подій на борту рейсу 93 авіакомпанії «Юнайтед Ейрлайнс» ...
?
?

Операція "Мертвий сніг" (2009)

Dead Snow
  IMDB 6.3 (7.2) Смішний Екшн Страшний Наукова фантастика Містика Історичний Пародія Чорна комедія
Група студентів-медиків відправляється в гори, щоб провести там декілька днів на канікулах. Замість відпочинку і розваг в декораціях ідилічного норвезького пейзажу молоді люди потрапляють в кошмарний сон - їм доводиться боротися за життя в сутичці з зниклим тут колись під час війни загоном німецьких солдатів, що перетворилися тепер на зомбі.
?
?

Центуріон (2010)

Centurion
  IMDB 6.3 (7.4) Екшн Історичний Військовий
Дія розвертається в 117 році нашої ери. Головний герой — Квінтус Діас — єдина людина, що уціліла після нападу піктів на прикордонну римську фортецю. Разом з легендарним Дев'ятим легіоном він вирушає на північ, щоб стерти з лиця землі піктів і знищити їх ватажка , Горлакона.
?
?

14 клинків (2010)

Jin yi wei
IMDB 6.3 (5.9) Екшн Історичний
За часів правління династії Мін Імператор заснував секретну службу безпеки, яка підпорядковувалася тільки його указам, Цзіньівей, або Охорона в парчевих халатах. Члени цього органу наділялися найширшими повноваженнями і діяли виключно в інтересах глави держави. Непідсудні. Безжальні. Непереможні. Дія фільму розгортається на заході династії Мін, коли службою керували євнухи. У вигнанні нудиться принц Чин, виношуючи план помсти. Він зумів переманити на свій бік головного євнуха Цзя Цзин Чжон, і той віддає імператорський наказ чолі Цзіньівей - Чин лона - схопити Радника Чжао Шень Еня і забрати його шкатулку нібито зі списком зрадників. Та ось біда, там зберігалася Імператорська печатка, символ влади, яку слід оберігати як зіницю ока. І Чин Лон усвідомив, що його здорово підставили. Уникаючи пасток, він намагається з'ясувати правду, але вік Цзіньівея недовгий, смерть біжить по п'ятах, чи виконає Чин Лон своє останнє завдання?
?
?

Епоха героїв (2011)

Age of Heroes
IMDB 5.6 (5.3) Екшн Історичний Військовий
Фільм заснований на реальних подіях і розповідає про знаменитий англійський загін "30 Assault Unit", відомий також під назвою "30 Commando". Загін був сформований під час Другої світової з ініціативи Яна Флемінга, який служив тоді в британській військово-морській розвідці, і діяв на окупованій нацистами території. Його завданням було знаходження німецької секретної документації й різного технічного обладнання.
?
?

Чорна смерть (2010)

Black Death
IMDB 6.4 (7.2) Екшн Страшний Містика Історичний
Середньовічна Англія, розпал першої в цих землях епідемії бубонної чуми. Молодому монаху Осмунду в супроводі лицаря Ульріка та його воїнів доводиться вирушати через заражені землі до безлюдних, маловідомих боліт. Саме там, за чутками, звив собі гніздо некромант, який повертає до життя померлих від епідемії. Та прибульці виявляють на місці село, повне веселих, здорових і щасливих людей. Принаймні на перший погляд...
?
?