Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2016 - ...)
Старі (... - 2016)

Щасливий день смерті (2017)

Happy Death Day
  IMDB 6.6 (7.7) Смішний Страшний Містика Кримінальний Детектив
Головна героїня фільму Трі Гелбман планує грандіозну вечірку на честь свого дня народження. Запрошені майже всі студенти її університету. Увечері, в момент коли вона залишилася одна, Трі жорстоко вбивають. А через мить вона прокинулася вранці і змушена прожити цей день знову. Куди б вона не тікала, як би вона не намагалася захистити себе від вбивці, завершення цього дня завжди однакове – її жорстоко вбивають. Єдине, що їй залишається, спробувати пережити цей день і врятуватися від безжального вбивці. І було б непогано зрозуміти хто ж це насправді.
?
?

Голоси (2014)

The Voices
IMDB 6.4 (7.2) Смішний Страшний Психологічний Кримінальний
Джеррі - добродушна людина, він закоханий у дівчину з роботу, в нього немає друзів окрім його домашніх тварин. А ще Джеррі не зовсім психічно стабільний, він чує голоси у своїй голові та певен що домашні тварини з ним розмовляють, та деякі з цих голосів спонукають його робити жахливі речі.
?
?

Злодії (2019)

Villains
IMDB 6.2 (5.7) Смішний Страшний Кримінальний Чорна комедія
Молода пара грабіжників Міккі (Білл Скарсґард) та Джулі (Майка Монро) проникає в відокремлений заміський будинок. Його власники виявляються таємними садистами, які тримають в підвалі маленьку полонянку, і вони підуть на все, аби їх секрет залишався прихованим за стінами будинку.
?
?