Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2017 - ...)
Старі (... - 2017)

Щасливий день смерті (2017)

Happy Death Day
  IMDB 6.6 (7.7) Смішний Страшний Містика Кримінальний Детектив
Головна героїня фільму Трі Гелбман планує грандіозну вечірку на честь свого дня народження. Запрошені майже всі студенти її університету. Увечері, в момент коли вона залишилася одна, Трі жорстоко вбивають. А через мить вона прокинулася вранці і змушена прожити цей день знову. Куди б вона не тікала, як би вона не намагалася захистити себе від вбивці, завершення цього дня завжди однакове – її жорстоко вбивають. Єдине, що їй залишається, спробувати пережити цей день і врятуватися від безжального вбивці. І було б непогано зрозуміти хто ж це насправді.
?
?

Роги (2013)

Horns
IMDB 6.5 (7.4) Смішний Страшний Містика Фентезі Кримінальний
Звичайний американський хлопчина на ім'я Іґ Перріш обожнює бурхливі нічні пиятики і веселощі. І раптом неприємності: вбито його дівчину. Але найстрашніше те, що звинуватили в цьому його. Це несправедливо, адже він не винен. Але прокинувшись цього ранку, як зазвичай, після пиятики, він побачив щось таке, від чого його похмілля миттєво зникло. Він був збентежений! На його голові виднілися справжні роги, які виросли за одну ніч! Але окрім цього, у нього з'явилися диявольські вміння. Всі, хто знаходяться поряд з ним, починають розповідати, що у них на думці. Він тепер знає всі їхні брудні секрети! І це приносить користь. Він дізнався таємницю загибелі дівчини та ім'я вбивці. Чи зможе він знайти його і помститися?
?
?

Голоси (2014)

The Voices
IMDB 6.4 (7.2) Смішний Страшний Психологічний Кримінальний
Джеррі - добродушна людина, він закоханий у дівчину з роботу, в нього немає друзів окрім його домашніх тварин. А ще Джеррі не зовсім психічно стабільний, він чує голоси у своїй голові та певен що домашні тварини з ним розмовляють, та деякі з цих голосів спонукають його робити жахливі речі.
?
?

Злодії (2019)

Villains
IMDB 6.2 (6.1) Смішний Страшний Кримінальний Чорна комедія
Молода пара грабіжників Міккі (Білл Скарсґард) та Джулі (Майка Монро) проникає в відокремлений заміський будинок. Його власники виявляються таємними садистами, які тримають в підвалі маленьку полонянку, і вони підуть на все, аби їх секрет залишався прихованим за стінами будинку.
?
?