Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2017 - ...)
Старі (... - 2017)
Підтримайте нашу армію!

Тінь воїна (1980)

Kagemusha
IMDB 7.9 (8.2) Історичний Військовий КДП
Японський епічний фільм 1980 року, поставлений режисером Акірою Куросавою. В японській мові Кагемуся (Kagemusha) — терміном, що використовується для позначення політичного двійника. У 1980 році на 33-му-Каннському міжнародному кінофестивалі фільм здобув Золоту пальмову гілку, розділивши нагороду з американський фільмом режисера Боба Фосса «Весь цей джаз». Він був номінований на премію Американської кіноакадемії «Оскар» у категорії за найкращий фільм іноземною мовою та за найкращу роботу художника-постановника (Йошіро Муракі). Стрічка також отримала французьку національну кінопремію «Сезар» як найкращий іноземний фільм.
?
?

Імперія сонця (1987)

Empire of the Sun
  IMDB 7.7 (8.6) Біографічний Історичний Військовий КДП
Це натхненна, насичена захоплюючими подіями епічна драма, що оповідає про маленького хлопчика на великій війні. Цей хлопчик - Джим Грехем, юний англієць, чий непереможний дух високо і вільно здіймається над тюремною жорстокістю японського табору для увязнених, куди він потрапив під час Другої світової війни. Саме його очима ми бачимо всю велич і жахи війни. І ми бачимо, як слабшають нитки, що пов'язують цю дитину з дитинством, у міру того як його боротьба за виживання стає все запеклішою. Картина, заснована на знаменитому бестселері Дж. Р. Балларда, стала першим фільмом крупної голлівудської студії, знятим в Китайській Народній Республіці. А в 1987 році він завоював премії Національної Асоціації Кінокритиків за кращий кінофільм і кращу режисуру, а також спеціальну нагороду "за видатне виконання дитячої ролі" Крістіаном Бейлом, що зіграв Джима.
?
?

Ворожі води (1997)

Hostile Waters
IMDB 6.3 (4.8) Історичний Військовий КДП
Фільм засновано на реальних подіях, що відбулися в 1986 році, незадовго до відомої зустрічі Горбачова і Рейґана в Рейк'явіку. Радянський підводний човен з шістнадцятьма ядерними боєголовками на борту зайшов в територіальні води США, де зіткнувся з американською субмариною. В результаті отриманих пошкоджень на човні розпочалася пожежа, виникла загроза вибуху. Ядерний вантаж в разі детонації міг би зруйнувати половину всього східного узбережжя Штатів. Капітану радянського човна треба прийняти рішення, єдине вірне рішення...
?
?