Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2017 - ...)
Старі (... - 2017)
Підтримайте нашу армію!

Володар Перстенів: Хранителі Персня (2001)

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
    IMDB 8.8 (9.7) Екшн Фентезі КДП >13
Разом зі своїми супутниками та друзями Фродо вирушає у далеку і небезпечну дорогу, щоб виконати не менш небезпечну місію - він має знищити легендарний Перстень. І вже зараз його почали переслідувати слуги Темного володаря. Підступний Саурон колись створив Перстень і якщо він знову потрапить до його рук то Середземномор'я буде навіки втрачене.
?
?

Володар перснів - Дві фортеці (2002)

The Lord of the Rings - The two Towers
    IMDB 8.8 (9.7) Екшн Фентезі КДП >13
Братство розпалося, але Кільце Всевладдя повинно бути знищене. Фродо і Сем вимушені довірити свої життя Голлумом, який взявся провести їх до брами Мордора. Велетенська Армія Сарумана наближається: члени братерства і їх союзники готові прийняти бій. Битва за Середзем'я продовжується.
?
?

Володар перснів - Повернення короля (2003)

The Lord of the Rings - The Return of the King
    IMDB 9 (9.6) Екшн Фентезі КДП >13
Починається остання битва за Середзем'я. Фродо та Сем продовжують свій шлях до Згубної гори, щоб виконати своє завдання - знищити Єдиний Перстень. Арагорн намагається врешті стати тим, ким йому судилося бути - він веде своїх не чисельних союзників проти величезного війська темного Владаря Саурона, для того щоб Хранитель Персня міг завершити свою місію.
?
?

Мумія повертається (2001)

The Mummy returns
    IMDB 6.4 (8.1) Екшн Фентезі КДП >13
Через збіг непередбачуваних обставин мумія з першої частини трилогії, aka Імхотеп, повертається до життя в одному з британських музеїв, готовий знову накрити світ своєю жагою до безсмертя. Та цього разу до життя покликана ще одна, значно більш жахливіша за Імхотепа сила - відомий цар Скорпіонів (як ми знаємо з однойменного фільму - не такий він уже і страшний). Коли вони зустрічаються, світ починає здригатися. У Ріка та Іві О'Коннел залишається лише кілька днів, щоб зупинити їх обох та врятувати свого єдиного сина.
?
?

Пірати Карибського Моря: Прокляття чорної перлини (2003)

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
    IMDB 8 (9.2) Екшн Фентезі КДП >13
Фільм розповідає нам про події в Карибському морі в 17м столітті. Пірат і джентльмен в одній особі, Джек Сперроу разом з дочкою губернатора намагаються зупинити грізний план небезпечних піратів, які намагаються зняти стародавнє прокляття, яка тримає їх між життям і смертю і при світлі місяця їх тіла перетворюються на їх же скелети.
?
?

Ван Гельсінг (2004)

Van Helsing
IMDB 6 (7.6) Екшн Страшний Фентезі КДП >13
Глибоко в Карпатах лежить таємнича країна Трансильванія - світ, у якому зло зустрічається на кожному кроці, світ, у якому небезпека оживає із заходом сонця, і де монстри, що живуть у глибині людських кошмарів, набувають форми. У цей світ потрапляє легендарний мисливець за чудовиськами Ван Гельсінг, породжений на сторінках роману "Дракула" Брема Стокера. У своїй безперервній битві проти сил зла та за звільнення світу від породжень пекла, Ван Гельсінг, за завданням секретного братства, відправляється в Трансильванію, щоб схрестити зброю з графом Дракулою...
?
?

Людина-павук 2 (2004)

Spider-man 2
  IMDB 7.4 (8.8) Екшн Наукова фантастика Фентезі КДП >13
У цьому сиквелі Альфред Моліна зіграє заклятого ворога головного героя. Він виконає роль доктора Отто Октавіуса (Дока Ока), вченого-атомника, який винаходить пристосування, що дозволяє, не піддаючись небезпеці, управляти атомною енергією. В результаті нещасного випадку, що стався в його лабораторії, Отто трансформується в божевільного суперлиходія. І тільки Людина-Павук може перешкодити одержимому здійснити його диявольський план.
?
?

Фантастична четвірка (2005)

Fantastic Four
  IMDB 5.7 (7.4) Екшн Наукова фантастика Фентезі Сімейний КДП >13
Історія розгортається навколо супергероїв, наділених в результаті космічної катастрофи нелюдськими здібностями. Голова сім'ї одержав здатність розятувати власне тіло. Його подруга стає невидимою, її молодший брат може контролювати вогонь. Разом вони повинні знищити плани головного лиходія, відомого як Містер Дум.
?
?

Людина-павук (2002)

Spider-man
  IMDB 7.4 (8.9) Екшн Наукова фантастика Фентезі Молодіжний КДП >13
Пітер Паркер, якого не поважали однолітки і полюбляли знущатись над ним, його кращий друг Гарі Осборн, син директора компанії "Оскорп", та таємне кохання Пітера і його сусідка Мері-Джейн Уотсон відвідували з групою учнів лабораторію генетиків. Там Пітера вкусив генетично модифікований павук. Вранці ж Пітер виявляє, що у нього покращився зір (до того він був короткозорим) та сильні м'язи. У школі він знаходить ще декілька нових можливостей: продукування павутиння та надшвидкі реакції, які допомагають йому перемогти у бійці. Після втечі зі школи, він починає повзати по стінам та перестрибувати з даху на дах. Незабаром грабіжник застрелює його дядька Бена. Незадовго до своєї смерті він сказав Пітеру фразу, яка, хоч і не зразу, назавжди змінила його життя: "Велика сила вимагає великої відповідальності". Пітер вирішує боротися зі злочинністю і стати справжнім супергероєм — Людиною-павуком. Для цього він створює собі костюм і починає діяти. Разом з появою Людини-павука у місті з'являється супер лиходій — Зелений Гоблін, під маскою якого ховається Норман Осборн, батько найкращого друга Пітера. Чи вдасться Пітеру здолати свого ворога?..
?
?

Тигр, що підкрадаєтьcя, дракон, що зачаївся (2000)

Crouching Tiger, Hidden Dragon
IMDB 7.9 (8.8) Екшн Фентезі Про кохання Історичний КДП >13
Легендарний майстер бойових мистецтв Лі Мубай вирушає на пошуки магічного меча зеленої сталі, викраденого таємними зловмисниками. Попереду на нього чекає зловісна фігура давнього супротивника, найманого вбивці, який після довгої відсутності знову повернувся на стежку війни.
?
?

Зоряні війни: Епізод III - Помста сітхів (2005)

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
    IMDB 7.6 (9) Екшн Наукова фантастика Фентезі КДП >13
Після трьох довгих років жорстоких битв, Війна Клонів наближується до завершення. На Корусанті посилюється влада Канцлера Палпатіна. Самозакохана і обмежена вузькістю традицій рада джедаїв не бажає помічати ні згущення темних хмар у себе над головою, ні нової потужної сили в особі Анакіна Скайвокера. Своєю недовірою, зневагою і спробою втиснути його в рамки посередності, вони штовхають його на контакти з темною стороною сили . Владика сидх обіцяє виправити помилку джедаїв, які дали померти матері Анакіна і всю ту силу, яку могла мати світла сторона, набуває темна.
?
?

Дім літаючих кинджалів (2004)

House of Flying Daggers
IMDB 7.5 (8.4) Екшн Фентезі Про кохання КДП >13
Красива історія кохання воїна Джинома (Такеші Каніширо) і його вірної подруги (Джанг Зію) на тлі чудової, чарівної природи. Джином до останньої краплі крові готовий захищати прекрасну дівчину-бунтарку, яку йому випало супроводжувати в небезпечній подорожі. Раптом воїн розуміє, що за відданістю молодій жінці стоїть інше і сильніше почуття - любов. Молодих з усіх боків переслідують небезпеки, навколо плетуться підступні інтриги, вороги тільки й чекають випадку, щоб напасти. За любов їм доводиться запекло боротися, але для них це не проблема, адже вони володіють всіма мислимими й немислимими прийомами східних єдиноборств.
?
?

Хеллбой: герой із пекла (2004)

Hellboy
IMDB 6.8 (8.2) Екшн Страшний Наукова фантастика Фентезі КДП >13
Друга світова війна. Нацисти терплять одну поразку за іншою. В результаті дослідження окультних ритуалів в супер-секретної лабораторії вченим, що працюють на фашистський режим, вдається підняти з небуття Демона Пекла, який повинен допомогти переломити хід війни. Але в наукову лабораторію таємно проникає загін союзників і повертає це містичне і грізна зброя проти нацистів. Однак ніхто з учасників експерименту і не припускає, що брама потойбічного миру після відкриття виявляться непідвладні людям, і їм доведеться зіткнутися з істотами ще небезпечнішими і непередбачуваними, чим Демон Пекла ...
?
?

Ліга видатних джентельменів (2003)

League of the extraordinary gentlemen
IMDB 5.8 (7.3) Екшн Наукова фантастика Фентезі КДП >13
Кінець 19-го століття. Фантом, божевільний у масці та з величезною манією величі, має нездоровий план - розпочати війну, що охопить весь світ. Щоб зупинити це, англійська розвідка наймає не будь кого, а самого Алана Квотермена. Допомогти йому вполювати Фантома взялися ще шість інших незвичайних людей - невмирущий Доріан Грей, хоробрий Том Сойер, іноді неконтрольований Др. Джекіл, невидимий пан Хайд, чарівна пані Харкер, жертва графа Дракули, та відомий мандрівник та пірат Немо. Лише об'єднавши свої сили разом вони зможуть зупинити Фантома та руйнування.
?
?

Лара Крофт розкрадачка гробниць (2001)

Lara Croft Tomb Raider
IMDB 5.7 (7.2) Екшн Фентезі КДП >13
Вона - сама досконалість! На нашій планеті немає жінки, яка могла б зрівнятися з нею. Вона - божественно прекрасна, неймовірно розумна і приголомшливо відважна. Вона володіє всіма видами рукопашного бою, дивовижно стріляє з будь-яких видів зброї і здатна вижити в самих екстремальних умовах. Ця дівчина - дочка лорда. Її ім'я - леді Лара Крофт. І хай тремтять лиходії, які спробують встати у неї на шляху ...
?
?

Перстень Нібелунгів (2004)

Ring of the Nibelungs
IMDB 6.7 (6.4) Екшн Фентезі КДП >13
"Пісня про Нібелунгів"... Вона надихала геніального Вагнера на один з головних оперних шедеврів світу, а не менш геніального Джона Р. Р. Толкієна - на написання супер епопеї "Володар Перснів"! Дивовижна сага про безстрашного воїна, про любов і зраду. Фільм розповідає історію про те як коваль Зігфрід, рятує землі Нібелунгів від стародавнього і могутнього дракона Фафніра. Разом з титулом переможця дракона йому дістається і доступ до його скарбів, проте, легенда свідчить, що ці скарби прокляті. Але Зігфрід не додає цій легенді значення і вирішує забрати їх. Пізніше прокляття дійсно наздоганяє героя в образі прекрасної королеви-воячки Брюнхильди - любов, до якої принесе йому тільки нещастя.
?
?

Остання Фантазія (2001)

Final Fantasy. The Spirits Within
IMDB 6.4 (7.5) Екшн Страшний Наукова фантастика Фентезі Про кохання Мультфільм Постапокаліпсис КДП >13
Майбутнє. Земля 2065-го року. Планета під страшною загрозою. Земля піддалася нападу з глибокого космосу, фантоми витісняють звичайних людей з їх батьківщини, протистояти їм неможливо. Велика частина населення Землі вже винищена, примарні створення скоро повністю очистять планету і залишать її тільки для себе. Лише відчайдушна жменька сміливців намагається врятувати планету. Їх мало, але вони готові пожертвувати всім заради рідної Землі. Акі Росс, молода вчена, Сід, доктор і капітан Едвардс з техно-спецназу, ще не підозрюють про те, що їм належить зробити для порятунку залишків людської раси.
?
?

Цар Скорпіонів (2002)

The Scorpion King
    IMDB 5.5 (7) Смішний Екшн Фентезі КДП >13
Єгипет 5 тисяч років тому. Лише безстрашний воїн Матаяс наважується кинути виклик кривавому та брутальному цареві Мемнону. Йому вдається обєднати розрізнені племена і повівши за собою стати легендою.
?
?

Міф (2005)

The Myth
  IMDB 6.1 (6.2) Смішний Екшн Фентезі Про кохання КДП >13
Гостросюжетний барвистий фентезі-фільм переносить глядача з сучасності на дві тисячі років тому, за часів правління могутньої династії Цинь. Головний герой (Джекі Чан) - археолог, ведучий розкопки в місцях древніх городищ і поховань. Знімаючи шар за шаром, пробираючись через товщу століть, допитливий дослідник занурюється в старовину і містичним чином перевтілюється у воїна, від якого багато століть назад залежала доля цілого народу. Міф стає реальністю.
?
?

Електра (2005)

Elektra
IMDB 4.7 (6) Екшн Фентезі Кримінальний КДП >13
Сюжет фільму оснований на серії коміксів про пригоди грецької найманої вбивці Електри Начіос. Електра одержує завдання прибрати «клієнта» і його дочку. Але натомість вони стають друзями і вирішують разом протистояти замовникам - воїнам-ніндзя з таємного ордена найманих вбивць.
?
?
ЩЕ ФІЛЬМІВ