Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2016 - ...)
Старі (... - 2016)

Престиж (2006)

The Prestige
  IMDB 8.5 (9.4) Наукова фантастика КДП >13 Детектив
Роберт Енжер і Альфред Борден - фокусники-ілюзіоністи, які на межі XIX і XX століть змагалися один з одним в Лондоні. З роками їх дружня конкуренція на професійному ґрунті переростає в справжню війну. Вони готові на все, щоб вивідати один у одного секрети фантастичних трюків і зірвати їх виконання. Непримиренна ворожнеча, що спалахнула між ними, починає загрожувати життю людей, що їх оточують…
?
?

Безмежний розум: області темряви (2011)

Limitless
  IMDB 7.4 (8.8) Наукова фантастика Кримінальний КДП >13 Детектив
Нью-йоркський письменник Едді, бажаючи здолати чорну смугу в житті, приймає засекречений препарат під назвою NZT. Пігулка виводить мозок хлопця на роботу в нереальній потужності. Цей творчий наркотик міняє усе життя Едді, за короткий термін він заробляє купу грошей, але скоро починає страждати від зловісних побічних ефектів препарату. А коли намагається знайти інших NZT -геніїв, щоб зрозуміти, як можна впоратися з цією пристрастю, він дізнається страшну правду.
?
?

Початковий код (2011)

Source Code
IMDB 7.5 (8.9) Екшн Наукова фантастика Містика Про кохання КДП >13 Детектив
Герой фільму - солдат, який виявляється в тілі якоїсь людини, і змушений постійно переживати жахливий вибух поїзда, поки не зрозуміє, хто його влаштував.
?
?

Знамення (2009)

Knowing
IMDB 6.2 (7.7) Наукова фантастика Містика Катастрофа КДП >13 Детектив
Під час розкопок на території школи, де вчиться син викладача Джона Кесслера, знаходять таємничу капсулу часу. Вражаючі передбачення, що знаходяться в капсулі, дійсно збулися, і це заставляє вчителя повірити в те, що до кінця тижня світ загине. Незабаром він знаходить дівчину Діану, дочку жінки, яка в 1962 році і зарила капсулу. Спочатку вона скептично відноситься до справи, але з часом згадує незвичайні події з свого дитинства, і поступово всі деталі починають складатися в загальну картину.
?
?

Клони (2009)

Surrogates
IMDB 6.3 (7.8) Екшн Наукова фантастика Кримінальний Антиутопія КДП >13 Детектив
Дія відбувається в майбутньому, у 2057 році, — коли люди практично перестануть спілкуватися між собою, повністю поклавши цю функцію на плечі роботів-замінників. Вони сильніші, молодші, привабливіші за своїх власників, і навіть можуть бути іншої статі. Але з'являється терорист, який починає знищувати ідеальних андроїдів. Поліцейський Том Грір прагне дізнатись, які причини штовхають зловмисника на жахливі вчинки, позбавляючи людей їхніх маріонеток, технічно і фізично досконалих.
?
?

Згадати все (2012)

Total Recall
IMDB 6.2 (7.8) Екшн Наукова фантастика Містика Постапокаліпсис Антиутопія КДП >13 Детектив
Життя простого роботяги Дага Куейда проходить нудно і одноманітно в одному з бідних кварталів десь у Новій Азії. І одного разу Даг зацікавився компанією «Згадати все», що пропонує своїм клієнтам імплантацію віртуальних спогадів. Незважаючи на те, що у Дага Куейда є дружина, яку він дуже любить, подорож по закутках свідомості здається йому привабливою пригодою. Він мріє відвідати Марс і вирішує імплантувати собі спогади про місію секретного агента ....
?
?

Супер 8 (2011)

Super 8
  IMDB 7 (8.5) Екшн Наукова фантастика Містика Кримінальний КДП >13 Детектив
Супер 8 - різновид плівки для любительської зйомки. Але відео, яке зберігає секретні кадри зафіксовані випадковими свідками, аж ніяк не може називатись домашнім. Можливо, викритий один із найбільших секретів мегадержави, але те, що сталося може змінити уявлення про світобудову усього людства. Що зберігається на території секретного об'єкту "Зона 51", що перевозилося потягом на авіабазу в Огайо, що приховує уряд? Досить запитань, бо відповіді вже є, вони всі у нас па плівці.
?
?

Аполлон 18 (2011)

Apollo 18
IMDB 5.2 (6.2) Страшний Наукова фантастика Містика КДП >13 Детектив
За офіційними даними «Аполлон 17» був останньою місячною експедицією з участю людей. Чому вже 35 років ніхто не літає на Місяць? Ходили чутки, що була ще одна місія і з нею щось сталося, але вся інформація про це була засекречена. Не було жодних доказів, поки не з'явилися ці сенсаційні матеріали.
?
?

Імаджинаріум Доктора Парнаса (2009)

The Imaginarium of Doctor Parnassus
IMDB 6.8 (7.9) Наукова фантастика Фентезі Кримінальний КДП >13 Детектив
Доктор Парнас — людина, здатна керувати баченнями інших людей. Подорожуючи по світу разом зі своєю трупою, він дає можливість глядачам шоу через чарівне дзеркало вийти за межі реальності, цю здатність Парнас отримав від самого Диявола.
?
?

Дівчина з води (2006)

Lady in the Water
  IMDB 5.5 (6.9) Наукова фантастика Фентезі Казка КДП >13 Детектив
Німфи мешкають не тільки в казках. Комендант приватного особняка виявив прекрасну німфу рідкісного виду в басейні біля будинку. Перелякана казкова істота, яка незрозумілим чином опинилося в чужому світі, потребує допомоги і захисту. Між людиною і німфою розгортаються дуже зворушливі і незвичайні стосунки...
?
?

Секретні матеріали 2: Хочу вірити (2008)

The X-Files: I Want to Believe
IMDB 5.9 (7) Наукова фантастика Містика Кримінальний КДП >13 Детектив
Зникає без вісті співробітниця ФБР, і останньою надією її колег стають Фокс Малдер і Дана Скаллі, колишні спеціальні агенти, вимушено, хоча і з різних причин, залишили службу. Єдиною людиною, що дає слідству хоч якусь інформацію, є старезний Джозеф Кріссман, у минулому священик, що відбув покарання за спокушання малолітніх, який запевняє, що картини скоєних злочинів мимоволі - «по волові Бога» - виникають в його свідомості... У засніжених краях Аляски відбувається дивне явище — під час північного сяяння на снігу з'являються криваві круги. Місцеві жителі давно стверджували, що в їх лісах живе хтось або щось, схоже на снігову людину, але і досі його вважали доброзичливим звіром. Принаймні, раніше до крові не доходило. Щоб з'ясувати причину настільки незвичайних подій, на місце прибувають спецагенти Фокс Малдер і Дана Скаллі. Спогади старожилів і власне розслідування допомагають встановити де проживає істота. Проте не все так просто, як може здатися на перший погляд...
?
?

Четвертий вид (2009)

The Fourth Kind
IMDB 5.9 (7) Страшний Наукова фантастика Містика Кримінальний КДП >13 Детектив
В 1972 році була створена шкала вимірювань контактів з інопланетянами. Побачити НЛО - це контакт першого ступеня (перший вид). За наявності зібраних доказів - контакт другого ступеня (другий вид). Якщо відбувся близький контакт з інопланетянами - це третій вид. Четвертий вид - викрадення. Сучасна Аляска, де щорічно таємничим чином, починаючи з 1960-х років велика кількість людей оголошуються зниклими без вісті. Незважаючи на численні розслідування ФБР в цьому регіоні, правда так ніколи і не була відкрита. Психолог доктор Ебіґейл Тайлер почала записувати сеанси з травмованими пацієнтами. Мимоволі вона виявила деякі з найбільш тривожних серед коли-небудь задокументованих свідчень викрадення інопланетянами. Четвертий вид викриває жахливі одкровення кількох свідків викрадень. У їхніх розповідях про відвідування інопланетних істот точно збігаються багато деталей, які досліджуються протягом усього фільму.
?
?

Атлант розправив плечі (2011)

Atlas Shrugged: Part I
IMDB 5.6 (5.6) Наукова фантастика Антиутопія КДП >13 Детектив
«Атлант розправив плечі» розповідає про прихід соціалістів до влади в усьому світі. Починаються гоніння на великий бізнес, вільний ринок поступається плановій економіці, Америка поступово занурюється в хаос і темряву. Головні герої - власниця залізничної компанії Дегні Таггерт і глава металургійних заводів Хенк Реарден намагаються протистояти новим засадам ...
?
?

Загроза з минулого (2010)

Sherlock Holmes
IMDB 3.6 (2.2) Наукова фантастика Містика КДП >13 Детектив
Наближається кінець дев'ятнадцятого століття. В Англії починають відбуватися дивні події. Величезне чудовисько топить казначейський корабель, хтось краде обладнання з фабрик, а по підворіттях Лондона розгулює тираннозавр. За справу береться відомий детектив Шерлок Холмс, який розуміє, що людство в небезпеці, і бачить зрозумілий тільки йому зв'язок між подіями. А тим часом винуватець дивних подій дає про себе знати....
?
?

Червона шапочка (2011)

Red Riding Hood
IMDB 5.5 (6.9) Страшний Наукова фантастика Фентезі Про кохання КДП >13 Детектив
Готичне перекладення казки Шарля Перро «Червона шапочка», в якому головну героїню переслідує перевертень. Допомогти дівчині намагається закоханий в неї дроворуб Пітер.
?
?

Філадельфійський експеримент (2012)

The Philadelphia Experiment
IMDB 4.1 (2.9) Наукова фантастика Містика Кримінальний КДП >13 Детектив
Уряд проводить секретний дослід, щоб повторити так званий "Філадельфійський експеримент" Другої світової війни, який дозволяв робити військові кораблі невидимими. Успішно проведений у наші дні експеримент повертає есмінець "Елдрідж", що зникнув у 1943 році. Але він приносить у 21 століття тільки смерть й розруху. Єдиний чоловік, якому вдалося вижити після першого експерименту, та його онука намагаються зупинити це божевілля.
?
?