Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2017 - ...)
Старі (... - 2017)

Людина-мураха та Оса (2018)

Ant-Man and the Wasp
    IMDB 7 (8.5) Смішний Екшн Наукова фантастика Історичний Документальний Військовий КДП >13
Кіновсесвіту Marvel представляє нову главу про супергероїв з дивовижною здатністю зменшуватися: Людину-мураху і Осу. Після подій «Першого месника: Протистояння» Скотт Ленг стикається з наслідками свого вибору в якості супергероя і як батька. Поки він намагається знайти баланс між сімейним життям і своїми обов'язками Людини-мурахи, Хоуп ван Дайн і доктор Хенк Пім відправляють його в строкову місію. Скотт повинен знову надіти костюм і боротися пліч-о-пліч з Осою, поки команда розкриває секрети свого минулого.
?
?

Грейхаунд: Битва за Атлантику (2020)

Greyhound
IMDB 7 (8) Екшн Історичний Військовий КДП >13
Том Генкс у видовищній історичній екшн-драмі, історії справжньої відваги і сили духу! У розпал Другої світової війни офіцера морського флоту призначають капітаном есмінця "Ґрейхаунд". Перше завдання нового командира – провести 37 кораблів Північною Атлантикою, яка нашпигована підводними човнами ворога. Щоб успішно завершити місію, зберегти судна і екіпаж цілими, капітан перш за все повинен виграти найбільшу битву – з власними страхами. За мотивами реальних подій та роману "Добрий пастир / The Good Shepherd" С.С.Форестера.
?
?

Прогулянка з ворогом (2013)

Walking with the Enemy
IMDB 6.5 (5.2) Екшн Про кохання Історичний Військовий КДП >13
Під час Голокосту в 1944 році швейцарський дипломат Карл Лутц ховав євреїв від німецьких і угорських нацистів. Він домігся дозволу видавати охоронні листи, організовував безпечні для євреїв будівлі. Одним з таких будинків-притулків був Скляний будинок на вулиці Вадаша, 29, будівля колишньої фабрики з виготовлення скла. Тут знайшли притулок 3000 євреїв. Завдяки дипломатичним здібностям, Карл Лутц зміг переконати угорських та німецьких пронацистських чиновників, серед яких був і Адольф Ейхман, терпимо ставитися до його формальної протекції угорських євреїв. Після закінчення війни дипломат був звинувачений у перевищенні влади і порушенні повноважень, проте пізніше уряд Швейцарії визнав Карла Лутца за його благородну діяльність одним з найвидатніших громадян за всю історію країни.
?
?

Обітниця (2016)

The Promise
IMDB 6 (7.5) Екшн Історичний Військовий КДП >13
1914 рік. Велична Османська імперія стоїть за крок від свого краху. На тлі занурення прекрасної столиці імперії, Константинополя, у розруху і заворушення, відбувається ця історія. Мікаель Богосян, студент-медик, випадково потрапляє у столицю, адже він їде в рідне село на півдні країни. Він — вірменин-християнин, що в цей час стає невигідним описом. Мікаель сильно закохався у красуню Анну, і ця любов взаємна. У той же час від дівчини втрачає розум американський кореспондент найбільшого інформаційного агентства Associated Press Кріс Маєрс. Він приїхав у країну, щоб задовольнити своє бажання в отриманні адреналіну. Хлопці обидва дуже хотіли б отримати серце дівчини, але коли на кону життя сотень вірмен — не до любовних воєн. Кріс і Мікаел зроблять все, щоб світ знав правду і щоб якомога менше народу загинуло… Кожен намагатиметься врятувати не тільки своє життя, а й життя інших людей.
?
?