Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2016 - ...)
Старі (... - 2016)

Бетховен 2 (1993)

Beethoven's 2nd
  IMDB 5 (5.5) Смішний Про кохання Сімейний Дитячий КДП
Собаці, випадково названому ім'ям великого композитора, не відразу вдалося завоювати любов глави сім'ї, але зате тепер вони — справжні друзі. Глядачам доведеться похвилюватися, коли Бетховен потраплятиме в небезпечні ситуації, глядачів насмішать його витівки і здивує кмітливість, а суть — у тому, що не лише у людей буває золоте серце... У сиквелі фільму в Бетховена з'явились цуценята. Однак недовго раділа родина Ньютонів. Незабаром після їхнього народження Реджина викрала їх з метою продажу... Гасло: "І знову родина Ньютонів відчуває всі "радості" собачого життя."
?
?

Перший герой при дворі короля Артура (1995)

A Kid in King Arthur's Court
IMDB 4.8 (4.1) Смішний Фентезі Про кохання Сімейний КДП
Великий чарівник середньовіччя Мерлін, не міг знати, що «Лицарі Резеди» це не шляхетний лицарський орден, а горда назва сучасної бейсбольної команди. Внаслідок цього, чарівний вихор відносить чотирнадцятирічного Келвіна, звичайного підлітка дев’яностих у часи лицарських поєдинків, принцес і чаклунів. Відбувається ціла черга інтриг при палаці короля, поєдинків, викрадання принцеси та інших атрибутів середньовічного лицарського побуту. За допомогою своїх нових друзів, кмітливості та деяких досягнень прогресу ХХ сторіччя, Келвін, звісно ж перемагає зло і стає визнаним першим лицарем при дворі короля Артура.
?
?

Кохана, я збільшив дитину (1992)

Honey I Blew Up the Kid
IMDB 4.9 (5.7) Смішний Наукова фантастика Про кохання Сімейний КДП
Два роки тому професор Залінський випадково зменшив своїх дітей і двох сусідських хлопчиків. На щастя все обійшлося, і він повернув хлопцям колишні розміри. Час минув, в сім'ї Залінських поповнення - чудовий малюк! На цей раз саме він стає випадковою жертвою батькових експериментів. Вчений винаходить апарат, який збільшує предмети, а хлопчина потрапляє під його випромінювання. Дитина за лічені секунди перетворюється на двометрового велетня...
?
?

Порожні обіцянки (1991)

Hard promises
IMDB 5.5 (3.5) Смішний Про кохання Сімейний КДП
Герой фільму Льюїс отримує запрошення на весілля своєї колишньої дружини за день до шлюбної церемонії. Він спрямовується додому, в техаський містечко, щоб перешкодити весіллю.
?
?

Зевс і Роксана (1997)

Zeus and Roxanne
IMDB 5.3 (4.2) Смішний Про кохання Сімейний КДП
Террі Барнетт пише музику на березі океану, де живе в маленькому містечку з сином і милим смішним песиком, якого звуть Зевс. Зевс - страшний пустун, і його за це не любить сусідка Мері Бет, називаючи блохастим і переносячи свою неприязнь на власників. Вона живе з двома доньками і займається вивченням поведінки дельфінів. Зевс проникає на борт її судна і падає у воду, де багато-багато диких акул! Рятує його від зубастих хижаків розумний і добрий дельфін Роксана. Зевс та Роксана, звичайно ж, стають кращими друзями, а їх дружба, або "міжвидове спілкування", як це називає симпатична вчена, зближує обидві сім'ї.
?
?

Джордж із джунглів (1997)

George of the Jungle
  IMDB 5.5 (6.6) Смішний Екшн Про кохання Сімейний КДП
Джордж виріс у самому серці африканських джунглів. Серед горил. Вони навчили свого вихованця стрибати по деревах... але не показали, як приземлятися. Його кращі друзі - дикі тварини перетворюються в домашніх. Слон - у сторожову собаку, лев - у ледачого кота. Навіть мавпа з переляку почала розмовляти. Джордж насолоджується своїм вільним життям, поки не зустрічає красуню Урсулу, яка не тільки чарує його, але й відвозить у Сан-Франциско. Великому місту не вистачало тільки... короля джунглів.
?
?

Король Ральф (1991)

King Ralph
IMDB 5.3 (5.4) Смішний Про кохання Сімейний КДП
Наші дні. Через нещасний випадок загинула вся королівська родина, а єдиний претендент - невігласний пузань з Лас-Вегаса на ім'я Ральф Джоунс, який уявлення не має, яка це відповідальність. До нового короля приставляють особистого секретаря, Уіллінгема, перед яким стоїть складне завдання - в найкоротший термін навчити Ральфа королівських манер. На радість жовтої преси Ральф потрапляє з одної халепи в іншу. Окрім того, підступний лорд Грейвз бачить наскільки хитке становище Ральфа на троні та вбачає в цьому шанс відновити власну династію на троні Англії...
?
?

Татусь з афіші (1998)

Billboard Dad
IMDB 5.3 (4.4) Смішний Про кохання Сімейний Дитячий КДП
Дві сестри-близнючки стараються влаштувати особисте життя їхнього батька одинака. Вони нишком розміщують на центральній вулиці міста афішу із зображенням батька. Він хороший, красивий та не бідний чоловік. Після такої дитячої витівки, він не встигає відбиватися від бажаючих жінок отримати його серце… І тут сестрички знову приходять на допомогу та пробують себе у ролях детективів.
?
?

Троє чоловіків і маленька леді (1990)

3 Men and a Little Lady
IMDB 5.5 (5.9) Смішний Про кохання Сімейний КДП
Троє друзів допомагають Сільвії виховувати її чарівну доньку і, здається, ніщо не може затьмарити їх сімейного щастя. Але несподівано жінка їде з дівчинкою в Лондон. Новоспечені татусі відправляються в погоню в надії повернути утікачів, проте на їх шляху виникає серйозна перешкода: на берегах туманного Альбіону Сільвію чекає наречений. І тоді троє розгніваних батьків оголошують війну нахабному самозванцю…
?
?