Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2017 - ...)
Старі (... - 2017)
Підтримайте нашу армію!

Немає виходу (1987)

No Way Out
IMDB 7.1 (7.6) Екшн Містика Про кохання Кримінальний Детектив
Високопоставлений чиновник з Пентагону в пориві ревнощів вбиває свою коханку. Щоб приховати свою причетність до злочину та уникнути скандалу, він вигадує хитрий хід. Рімейк класичного фільму 1948 року "Великий годинник" за однойменним романом Кеннета Ферінга.
?
?

Зломники (1992)

Sneakers
IMDB 7.1 (7.8) Смішний Екшн Містика Кримінальний КДП >13 Детектив
Весела компанія «жартівників» займається тим, що роз'їжджає з міста в місто і тестує комп'ютерні системи безпеки на можливість «злому», і далеко не завжди — з дозволу власників цих систем. Це справжні віртуози програмування, їх винахідливість в тому, як обдурити захист і викрасти інформацію, не знає кордонів. Але справа набуває серйозний обороту, коли двоє урядових агентів починають шантажувати їх, щоб змусити брати участь в якихось таємних операціях.
?
?

Мужність під вогнем (1996)

Courage Under Fire
IMDB 6.6 (7.3) Екшн Містика Кримінальний Військовий Детектив
Лютий 1991. Світ стежить за війною в Перській Затоці. Полковник Серлінг, командир танкового підрозділу, здійснює страшну помилку під час нічної атаки, в результаті чого гинуть американські військовослужбовці. Начальство вирішує зам'яти цю справу і відправляє Серлінга на паперову роботу до Пентагону. Йому доручають перевірити, чи годиться кандидат на Медаль Пошани Конгресу, капітан Карен Уолден, для вручення цієї нагороди за виявлену нею `мужність у бою`. У ході розслідування чесний служака натикається на безліч фактів, які військове командування США хотіло б приховати.
?
?

Теорія Змови (1997)

Conspiracy Theory
  IMDB 6.7 (7.7) Екшн Містика Кримінальний Детектив
Нью-йоркський таксист Джеррі Флетчер одержимий ідеєю змови: йому всюди ввижаються інтриги. Невпинно збираючи та аналізуючи інформацію з преси, він приходить просто до немислимим висновків, винаходячи все нові і нові теорії. Одна з останніх - змова проти американського президента. Джеррі переконаний, що в справі замішано керівництво НАСА. Своїм припущенням він поспішає поділитися з чарівною Алісою Саттон, співробітницею Міністерства юстиції. Спочатку вона відмовляється повірити в цю божевільну версію, але обставини не залишають їй вибору …
?
?

Гра у смерть (1988)

The Dead Pool
IMDB 6.2 (6.9) Екшн Містика Кримінальний Детектив
Бути відомим не входить в плани детектива Гарі Келлахан з Сан-Франциско. Його не тішить перспектива опинитися в одній компанії з рок-зіркою, кінокритиком і відомим телевізійним ведучим. До того ж всі троє вже мертві. Ці знаменитості були в таємничому, так званому «Списку мерців», через який влаштовували парі та робилися ставки. А тепер Гарі вияснив, що в цьому списку ще одне добре знайоме йому ім'я: його власне.
?
?

Захід сонця (1988)

Sunset
IMDB 5.6 (4.7) Смішний Екшн Містика Кримінальний Вестерн Детектив
Знаменитому актору Мікс запропонували зіграти легендарного шерифа Ерпа. Проблема в тому, що реальний Ерп в цьому фільмі виступає як технічний експерт, що не дуже подобається зарозумілому і самозакоханим артистові. Та й шерифові теж не до душі пихаті кіношники і дозвільне голлівудське життя. Суперництво Ерпа і Мікса продовжується до тих пір, поки вони не стикаються з цим убивством на знімальному майданчику ...
?
?

Січневий чоловік (1989)

The January Man
IMDB 5.6 (5.2) Екшн Містика Кримінальний Детектив
Одинадцять вбивств за одинадцять місяців! Зіткнувшись з дикими звірствами серійного маніяка і зростаючим тиском переляканих городян, мер Нью-Йорка доручає комісарові міської поліції Френку Старкі поновити на посаді колишнього поліцейського Ніка Старкі, непередбачуваного у вчинках, але єдиного, хто в змозі розшукати маніяка-вбивцю, а також - брата Френка. У слідстві виявляються замішаними подружка Ніка, що стала тепер дружиною Френка, а заодно і молода дівчина-свідок, що була (чисто випадково) дочкою мера ...
?
?

Ордер на смерть (1990)

Death Warrant
IMDB 5.6 (5.8) Екшн Містика Кримінальний Детектив
Ван Дамм у ролі офіцера Луїса Берка, "нечистого на руку" поліцейського детектива, відправляється під виглядом засудженого до в'язниці "Гаррісон", щоб розкрити серію вбивств ув'язнених. У стінах в'язниці він стикається з жорстокістю співкамерників, з корумпованими охоронцями, зі смертю і зрадою всіх мастей. Коли Берк дізнається шокуючу таємницю в'язниці, він повинен здійснити зухвалу втечу - його останній шанс вирватися з лап сотень засуджених головорізів, очолюваних його кровним ворогом.
?
?

На відстані удару (1993)

Striking Distance
IMDB 5.8 (6.5) Екшн Містика Кримінальний Детектив
Поліцейський Том Харді, переведений в загін річкової поліції, починає вести неофіційне розслідування у справі серійного вбивці, що тероризує місто. Його версія про злочинця відрізняється від тієї, якої дотримуються власті і колеги. Він впевнений, що маніяк - працівник поліції, і лише його напарник підтримує цю ідею. Продовжуючи пошук вбивці, вони не здогадуються про те, що той, кого вони розшукують з такою завзятістю, сам шукає зустрічі з ними.
?
?

Максимальний ризик (1996)

Maximum Risk
IMDB 5.5 (5.8) Екшн Містика Про кохання Кримінальний Детектив
Французький поліцейський Ален Моро дізнається про те, що один із загиблих в перестрілці бандитів на ім'я Михайло дуже схожий на нього. І це м'яко сказано: насправді у них просто одне обличчя. Мати Олена несподівано зізнається в тому, що Михайло - це його брат-близнюк, залишене в пологовому будинку за наполяганням сім'ї. Поліцейський вирішує дізнатися про загиблого брата якомога більше. Він відправляється в Нью-Йорк. І чим ближче він до мети, тим менше шансів вижити.
?
?

Стирач (1996)

Eraser
  IMDB 6.1 (7.3) Екшн Містика Кримінальний Детектив
Джон Крюґер «стирає» з минулого і сьогодення всі сліди людей, які знаходяться під охороною Програми Захисту Свідків. Йому потрібно захистити жінку, яка готова викрити операцію з продажу злочинцями нової супер-зброї. Крюґер повинен врятувати і її, і себе, і починається марафон не на життя, а на смерть, де йому доведеться стрибати з літака услід за парашутом, битися з алігаторами, долати надсучасні системи безпеки і протистояти найманцям з новітньою зброєю.
?
?

Лінія смерті (1987)

Deadline
IMDB 5.4 (3.4) Екшн Містика Кримінальний Військовий Детектив
Американський журналіст Джон Стівенс приїжджає до Лівану під час громадянської війни 1975-1990 років. У пошуках сенсаційних новин журналіст бере інтерв'ю у ліберально налаштованого лідера палестинців Ясина. Але ця "сенсація" стає всього лише черговою провокацією - інтерв'ю було взято у підставної особи. Стівенс намагається вийти на реального лідера палестинців і вплутується як у внутрішній конфлікт в палестинському визвольному русі, так і в основний конфлікт між палестинцями та християнами.
?
?

Блакитний лід (1992)

Blue Ice
IMDB 5.2 (3.7) Екшн Містика Кримінальний Детектив
Агент спецслужб у відставці вимушений покинути свій улюблений джазовий клуб, щоб битися з мафією, що організувала канали незаконної торгівлі зброєю.
?
?

Гранична швидкість (1994)

Terminal Velocity
IMDB 5.5 (5.5) Смішний Екшн Містика Про кохання Кримінальний КДП >13 Детектив
Броді - безстрашний інструктор з парашутного спорту. Його нова чарівна учениця швидко осягає ази цієї небезпечної науки. Але під час першого спільного стрибка вона гине. Однак Броді не впізнає в загиблої свою підопічну ... Намагаючись знайти розгадку, він опиняється в епіцентрі зухвалого злочину: російські терористи, колишні агенти КДБ, викрадають літак із золотом. І тоді доля знову зводить його з колишньою ученицею ...
?
?