Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2016 - ...)
Старі (... - 2016)

Дорога на Ельдорадо (2000)

The Road to El Dorado
  IMDB 6.9 (7.9) Смішний Про кохання Сімейний Мультфільм КДП
Головні герої, Мігель і Тульо – ліниві хлопці-шахраї, які займаються тим, що всіляко видурюють гроші у всіх, кого зустрінуть. Одного разу вони отримали карту, на якій позначено місце, де є скарби. Розташовані вони в місті Ельдорадо. Звісно, хлопці відправляються на пошуки грошей і коштовностей. Що чекає їх на шляху?
?
?

Синдбад: Легенда семи морів (2003)

Sinbad: Legend of the Seven Seas
  IMDB 6.7 (7.4) Смішний Фентезі Про кохання Сімейний Мультфільм КДП
Мультфільм розповідає про одну з численних пригод відомого аравійського моряка Синдбада. Пригода починається тоді, коли Еріс, богиня Хаосу, краде Книгу Миру, підставивши тим самим Синдбада і зробивши з нього злочинця. Маючи намір довести свою невинність, а також врятувати життя свого кращого друга Протея , моряк відправляється в царство Еріс, що кишить жахливими монстрами, такими як гігантські скорпіони, змії і 40-футові птахи, зроблені з льоду і снігу. Навіть якщо Синдбад зможе знешкодити всіх цих чудовиськ, йому також доведеться мати справу з магією Еріс, що володіє ефектом Яблука Розбрату, яке має здатність перетворити друзів на ворогів, коли воно кинуто посеред них. Чим же закінчиться ця подорож?
?
?

Нові пригоди імператора 2 (2005)

Kronk's New Groove
IMDB 5.8 (5.7) Смішний Про кохання Сімейний Мультфільм Дитячий Казка Мюзикл КДП
Не встигли закінчитися пригоди Пачі і Імператора Куско, як симпатяга Кронк, колишній слуга Ізми, почав нове щасливе життя шеф-кухаря в своїй власній закусочній. Однак пригоди починаються з отриманням лама-грами, згідно з якою, його батько збирається прибути з візитом. Але Кронк примудряється потрапити у безліч неприємностей, зв'язавшись з хитрою чаклункою Ізмою, щоб за допомогою чарівництва освітити себе ореолом успіху і процвітання під час візиту батька. Після цілого ряду помилок і грандіозного сирного вибуху в ресторані, проблеми здаються нерозв'язними. Але за допомогою друзів - як нових, так і старих - Кронк дізнається, що будь-які труднощі в житті переборні.
?
?

Горбань із Нотр-Даму 2 (2002)

The Hunchback of Notre Dame II
IMDB 4.7 (4.1) Смішний Про кохання Сімейний Мультфільм Мюзикл КДП
У Квазімодо з'явився новий друг - малюк Зефіра, син Есмеральди і Фозбуса, який допомагає йому. Коли Квазімодо випадково заходить в мандрівний цирк злого чарівника Саруша, він закохується у його асистентку Мадлен, Саруш, змушує Мадлен допомогти викрасти дзвін Нотр-Даммського собору.
?
?