Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2017 - ...)
Старі (... - 2017)

Принц і я (2004)

The Prince & Me
IMDB 5.9 (6.5) Смішний Про кохання Сімейний Молодіжний КДП
У мирному Данському королівстві панує повний безлад. Виною тому спадкоємець престолу на ім'я Едвард, який одержимий спортивними машинами і любить дивитися відеокасети непристойного змісту. Якось до рук героя потрапив запис вечірки дівчат з Вісконсіна. Завдяки касеті принц Едвард зрозумів, що більшість студенток у Штатах хороші собою і багато хто з них готовий роздягнутися на першу вимогу. Посварившись із батьками, спадкоємець данської корони вирушив до американського коледжу простим студентом. Там він знайомиться із прекрасною дівчиною Пейдж Морган і між молодими людьми спалахує сильне почуття. І тут виявляється, що юнак не хто інший, як спадковий принц Данії Едвард Вольдемар. Принц готовий запропонувати студентці руку та серце. Але чи готова та стати принцесою?
?
?

Джинси-талісман (2005)

The Sisterhood of the Traveling Pants
IMDB 6.5 (7.2) Смішний Про кохання Сімейний Молодіжний КДП
Фільм знятий за бестселером "Джинси-талісман" популярної молодіжної письменниці Енн Брашарес. У ньому розповідається історія чотирьох подруг, які вперше проводять літні канікули далеко одна від одної. Одного разу дівчата купують чарівну пару джинсів. Незважаючи на те, що всі подруги різного зросту і у них різні розміри, штани ідеально сидять на кожній. Щоб залишатись на зв'язку й не пропасти у пригодах, дівчата вирішують передавати джинси одна одній, домовившись, що кожна буде брати їх рівно на тиждень, щоб перевірити, яку удачу принесуть вони їй, а потім - відправляти наступній подрузі. Їх розділяє відстань, але завдяки джинсам четверо подруг пізнають любов, розуміють, що таке життя і проводять незабутнє літо.
?
?

Чого хоче дівчина (2003)

What a Girl Wants
IMDB 5.8 (6.7) Смішний Про кохання Сімейний Молодіжний КДП
Дафна, сімнадцятирічна, вільна дівчина, від'їжджає з Нью-Йорку до Англії на пошук свого батька, якого вона ніколи не бачила. Та виявляється, що тато насправді є світським аристократом та відомим політиком. Тож тепер Дафна має стати своєю у великосвітському оточенні батька, занурившись з головою в нескінченну чергу богемних прийомів, модних показів та вечірок. Але солодке життя затьмарюється низкою перепон. Дафна має оволодіти тонкощами етикету, налагодити стосунки зі зведеною сестрою і, найголовніше, залишитись вірною своїм ідеалам. І вона блискуче порається з поставленою метою зі спритністю та винахідливістю, яким би позаздрила перша-ліпша юна леді.
?
?

Щоденники принцеси (2001)

The Princess Diaries
    IMDB 6.4 (7.7) Смішний Про кохання Сімейний Молодіжний Казка КДП
П'ятнадцятирічна Міа живе в Сан-Франциско і веде звичайне для американського підлітка життя. Але вмирає її батько, і Міа дізнається, що він був принцом однієї європейської країни, а вона тепер єдина спадкоємиця трону. Її бабуся, королева, прибуває до Каліфорнії, щоб повідомити Мії про її походження і з'ясовувати, чи прийме вона трон. Вона хоче зробити з Мії справжню принцесу, навчивши етикету і манерам. До свого шістнадцятого дня народження дівчина повинна вирішити, відправитися їй до Європи, щоб керувати країною, або залишитися з матір'ю в Сан-Франциско, ведучи звичайне життя американського підлітка ...
?
?

Історія Попелюшки (2004)

А Cinderella story
IMDB 5.9 (7) Смішний Про кохання Сімейний Молодіжний КДП
Сучасна версія класичної казки. Випускниця Сем Монтгомері живе у своєї егоцентричної мачухи Фіони та злих зведених сестер і мріє вступити до Прінстонського університету (найкраще місце, де майбутня принцеса може зустріти Прекрасного принца). А може, вона його вже зустріла? З'ясовується, що віртуальний шанувальник, який запросив її на шкільну вечірку - найкращий хлопець школи. Сем у паніці тікає, забуваючи свій мобільний телефон, і всіляко перешкоджає спробам кавалера довідатися, хто ж насправді його принцеса. Чи стане казка реальністю? Щастя Сем - у її власних руках!
?
?

Шалена п'ятниця (2003)

Freaky Friday
IMDB 6.2 (7.5) Смішний Фентезі Про кохання Сімейний Молодіжний Музичний КДП
У доктора Тесс Колман і її п'ятнадцятирічної дочки Енн абсолютно різні погляди на життя. У них розходяться смаки абсолютно у всьому - моді, музиці, їм подобаються абсолютно різні типи чоловіків. І одного разу в четвер їх розбіжності досягають апогею. Тесс не схвалює музичні пристрасті дочки, а Енн терпіти не може друга своєї матері й активно заперечує проти їх весілля. Але раптово все міняється самим чудесним чином. У п'ятницю два непримиренних ворога прокинувшись, раптово виявляють, що вони помінялися тілами. Завдяки цьому, Тесс і Енн, починають дивитися один на одного в буквальному сенсі новими очима і переймаються взаємною повагою. Але цього мало: доля-лиходійка підкидає цій сімейці нове випробування. У суботу - весілля Тесс, і це додає пікантності у взаємини двох героїнь...
?
?

Нічна тусовка (2004)

Sleepover
IMDB 5.4 (5.6) Смішний Про кохання Сімейний Молодіжний КДП
Після закінчення 8 класу і напередодні вищої школи чотири подруги вирішили влаштувати нічну вечірку в будинку однієї з них. Цей захід під контролем пильної мами перетворюється на справжню подію, яка запам'ятається дівчатам на все життя, з шаленою поїздкою на татовому автомобілі по барах і іншим цікавим місцям. Задоволена мама при цьому навіть не підозрює, що дівчатка покинули будинок, а сама розважається у одному із клубів.
?
?

Хвилина Нью-Йорка (2004)

New York Minute
IMDB 5 (5.3) Смішний Про кохання Сімейний Молодіжний Кримінальний КДП
Один день з життя 17-річних сестер-близнят Джейн і Роксі Райан. Подорож від Лонг-Айленда до Нью-Йорк Ситі виявляється повним не лише забавних пригод, але і прикрих несподіванок. Правильна Джейн мріє поступити в престижний коледж, а доля-бунтарка Роксі хоче стати музичною підпільницею, але їх планам може перешкодити прискіпливий поліцейський, який розшукував Роксі тому що вона прогулювала школу. У Джейн і Рокси є декілька годин, щоб виправдатися, інакше одна залишиться без коледжу, а друга загримить в монастир...
?
?