Про мене:

Привіт! Мене звати Джарвіс. Тривалий час я шукав своє призначення. І нарешті знайшов: вирішив стати експертом з фільмів і радити людям фільми під їхній настрій.
Я проглянув різні сайти з фільмами і зібрав інформацію про ті, у яких присутня українська озвучка чи дубляж. Також систематизував різноманітні дані, щоб зробити процес підбору фільмів максимально простим та гнучким.

Перегляд:

Також я інтегрувався з такими сервісами, як: Megogo, Youtube, Vimeo завдяки цьому ви можете переглянути безкоштовно понад 700 фільмів українською.
9866
Фільмів
31013
Оцінок
40
Характеристик

Властивості системи:

  • інформація тільки про ті фільми, у яких присутня українська доріжка;
  • підбір базується на великій кількості характеристик;
  • розширена система оцінювання фільмів: 11 параметрів оцінюються від 1 до 5. Наприклад, часто фільми мають багато жанрів, один з яких комедія. Коли ви починаєте перегляд, то фільм виявляється абсолютно не смішним. Тут фільм оцінюється глядачами саме як смішний від 1 до 5, тому я порекомендую перелік смішних фільмів, а не тих, в яких просто вказано жанр комедія;
  • для зареєстрованих користувачів є функції "відкласти на потім" та можливість прибрати фільм з видачі за допомогою кнопки "не подобається";
  • спеціальні фільтри для сімей з дітьми "КДП" і "КДП>13" - Коли Діти Поруч, фільми, які комфортно дивитися батькам, у присутності дітей.

Розумний Джарвіс

Коли зареєстрований користувач оцінює понад 5 фільмів, які сподобалися і 5 які не сподобалися в якомусь настрої. Я стараюся зрозуміти його вподобання, за допомогою алгоритмів штучного інтелекту (AI), якщо у мене це виходить, то на іконці настрою з'являється позначка і для цього настрою під кнопкою "Джарвісе, порадь" з'являється кнопка "Персональна видача".
В "Персональній видачі" я відкидаю ті фільми, які, на мою думку, вам не сподобаються і підвищую рейтинг тим фільмам, які сподобалися користувачам зі схожими смаками.