Нас двоє: програміст Андрій Ільків і копірайтерка Анастасія Хабенко.
У вільний час ми створюємо класні :) та, на нашу думку, важливі для країни сайти.
Серед вже створених і активних проектів:
Сайт для дітей де публікуємо відео з українського (україномовного) youtube і групуємо за різними категоріями та списками. Пробуємо сформувати комфортний та безпечний куточок для дітей.
Публікуємо всі найновіші відео з українського (україномовного) youtube і групуємо за різними категоріями. Це, фактично, альтернативне вікно входу в youtube, де нема русского міра (ви не побачите тут: російської музики, ватних влогів і антиукраїнське телебачення). А для творців відео ТиДиви – це можливість знайти свого глядача.
База українських каналів на youtube. Суть цього сайту – створити відкрите джерело даних про український сегмент youtube (вже зараз в базі > 1 500 каналів). Саме з цього сайту ТиДиви бере інформацію про українські Youtube-канали, а також будь-хто інший може брати ці дані для створення власних сервісів чи аналітики.
Порадник фільмів під настрій (серед тих фільмів, які мають українську озвучку).
На цьому сайті ми намагаємось систематизувати інформацію про наявність українського озвучення фільмів. Тобто, якщо фільм є на Джарвісі, то його точно можна знайти в інтернеті з українською аудіо доріжкою. Також ми реалізували цікаву систему рекомендації фільмів по настрою :)
Рейтинг дописувачів української Вікіпедії. Він цікавий тим, що співставляє внесок дописувача з переглядами статей, у які він вніс правки або створив. Це додатково мотивуватиме писати українську Вікіпедію. Мало хто знає, що доробок деяких вікіпедистів щомісяця читає більше людей, ніж статті топових опініон-мейкерів України.
Всі наші сайти об'єднує одна особливості:
Вони орієнтовані на українців. На вже україномовних і на тих, хто хоче з часом стати україномовним. Щоб у них були місця в інтернеті, де вони почуватимуть себе затишно і серед своїх.
Нам подобається створювати такі проекти і ми щасливі, коли вони стають корисними для людей. Вже зараз наші сайти відвідує понад 100 000 унікальних відвідувачів щомісяця.
І у нас ще багато планів попереду!
Фінансування потрібне для оплати: технічних ресурсів (хостинг, домени і т.п.), реклами, праці людей, яким ми делегуємо частину роботи.
Ми стараємося щомісяця публікувати звіти про зроблене, статистику та фінанси. Зі звітами можна ознайомитися за цим посиланням.