Хто ми і для чого збираємо фінансову підтримку

Нас двоє: програміст Андрій Ільків і копірайтерка Анастасія Хабенко.
У вільний час ми створюємо класні :) та, на нашу думку, важливі для країни сайти.

Серед вже створених і активних проектів:

WRating – http://wrating.ukrface.org (запустили в 2012 році)

Рейтинг дописувачів української Вікіпедії. Він цікавий тим, що співставляє внесок дописувача з переглядами статей, у які він вніс правки або створив. Це додатково мотивуватиме писати українську Вікіпедію. Мало хто знає, що доробок деяких вікіпедистів щомісяця читає більше людей, ніж статті топових опініон-мейкерів України.

Джарвіс – https://jarvis.net.ua (запустили в 2017 році)

Порадник фільмів під настрій (серед тих фільмів, які мають українську озвучку).
На цьому сайті ми намагаємось систематизувати інформацію про наявність українського озвучення фільмів. Тобто, якщо фільм є на Джарвісі, то його точно можна знайти в інтернеті з українською аудіо доріжкою. Також ми реалізували цікаву систему рекомендації фільмів по настрою :)

ТиДиви – https://tydyvy.com (запустили в 2018 році)

Публікуємо всі найновіші відео з українського (україномовного) youtube і групуємо за різними категоріями. Це, фактично, альтернативне вікно входу в youtube, де нема русского міра (ви не побачите тут: російської музики, ватних влогів і антиукраїнське телебачення). А для творців відео ТиДиви – це можливість знайти свого глядача.

http://yt.ukrface.org/ (запустили в 2018 році)

База українських каналів на youtube. Суть цього сайту – створити відкрите джерело даних про український сегмент youtube (вже зараз в базі > 1 500 каналів). Саме з цього сайту ТиДиви бере інформацію про українські Youtube-канали, а також будь-хто інший може брати ці дані для створення власних сервісів чи аналітики.

Всі наші сайти об'єднує одна особливості:
Вони орієнтовані на українців. На вже україномовних і на тих, хто хоче з часом стати україномовним. Щоб у них були місця в інтернеті, де вони почуватимуть себе затишно і серед своїх.

Нам подобається створювати такі проекти і ми щасливі, коли вони стають корисними для людей. Вже зараз наші сайти відвідує близько 30 000 унікальних відвідувачів щомісяця. І у нас ще багато планів попереду!
Серед глобальних:

  1. Підрозділ "Серіали" на Джарвісі.
  2. Дочірній сайт ТиДиви з дитячим контентом (власною структорою та інтерфейсом).

Всі ці ідеї будуть втілені у життя з часом, незалежно від підтримки чи її відсутності. Проте, на реалізацію можуть піти роки. А з підтримкою небайдужих ми зможемо створити нові проекти в рази швидше, а про вже реалізовані – розповісти значно більшій кількості людей.

Фінансові цілі (вже зараз щомісячна підтимка ~1000 грн.)

2 600 грн.

Покриваються потреби по підтримці проектів: хостинг, домени, бекап, реклама.

13 000 грн.

Розвиваємо проекти не тільки у вільний час. Андрій зможе один тиждень на місяць повністю приділяти реалізації нових функцій.

23 500 грн.

Розвиваємо проекти не тільки у вільний час. Андрій зможе два тижні на місяць повністю приділяти реалізації нових функцій.