Хто ми і для чого збираємо фінансову підтримку

Нас двоє: програміст Андрій Ільків і копірайтерка Анастасія Хабенко.
У вільний час ми створюємо класні :) та, на нашу думку, важливі для країни сайти.

Серед вже створених і активних проектів:

ТиДивиДіти – https://dity.tydyvy.com (запустили в 2020 році)

Сайт для дітей де публікуємо відео з українського (україномовного) youtube і групуємо за різними категоріями та списками. Пробуємо сформувати комфортний та безпечний куточок для дітей.

ТиДиви – https://tydyvy.com (запустили в 2018 році)

Публікуємо всі найновіші відео з українського (україномовного) youtube і групуємо за різними категоріями. Це, фактично, альтернативне вікно входу в youtube, де нема русского міра (ви не побачите тут: російської музики, ватних влогів і антиукраїнське телебачення). А для творців відео ТиДиви – це можливість знайти свого глядача.

http://yt.ukrface.org/ (запустили в 2018 році)

База українських каналів на youtube. Суть цього сайту – створити відкрите джерело даних про український сегмент youtube (вже зараз в базі > 1 500 каналів). Саме з цього сайту ТиДиви бере інформацію про українські Youtube-канали, а також будь-хто інший може брати ці дані для створення власних сервісів чи аналітики.

Джарвіс – https://jarvis.net.ua (запустили в 2017 році)

Порадник фільмів під настрій (серед тих фільмів, які мають українську озвучку).
На цьому сайті ми намагаємось систематизувати інформацію про наявність українського озвучення фільмів. Тобто, якщо фільм є на Джарвісі, то його точно можна знайти в інтернеті з українською аудіо доріжкою. Також ми реалізували цікаву систему рекомендації фільмів по настрою :)

WRating – http://wrating.ukrface.org (запустили в 2012 році)

Рейтинг дописувачів української Вікіпедії. Він цікавий тим, що співставляє внесок дописувача з переглядами статей, у які він вніс правки або створив. Це додатково мотивуватиме писати українську Вікіпедію. Мало хто знає, що доробок деяких вікіпедистів щомісяця читає більше людей, ніж статті топових опініон-мейкерів України.

Всі наші сайти об'єднує одна особливості:
Вони орієнтовані на українців. На вже україномовних і на тих, хто хоче з часом стати україномовним. Щоб у них були місця в інтернеті, де вони почуватимуть себе затишно і серед своїх.

Нам подобається створювати такі проекти і ми щасливі, коли вони стають корисними для людей. Вже зараз наші сайти відвідує понад 100 000 унікальних відвідувачів щомісяця. І у нас ще багато планів попереду!

Фінансування потрібне для оплати: технічних ресурсів (хостинг, домени і т.п.), реклами, праці людей, яким ми делегуємо частину роботи.

Ми стараємося щомісяця публікувати звіти про зроблене, статистику та фінанси. Зі звітами можна ознайомитися за цим посиланням.