Постер до фільму Розмах національного прапора (38 паралель, Братерство війни) Знайти де подивитися Підтримати Джарвіса на плаву
 8 (8.4), оцінок: 39073
Блок оцінювання ?
Військовий
Історичний
Психологічний
Кримінальний
Молодіжний
Сімейний
Новорічний
Дитячий
КДП >13
КДП
Мультфільм
Аніме
Катастрофа
Постапокаліпсис
Антиутопія
Спорт
Біографічний
Документальний
Вестерн
Нуар
Німе кіно
Пародія
Чорна комедія
Мюзикл
Музичний
Навчальний
Казка
Еротика
Артхаус
Екранізація
Франція
Китай
Велика Британія
Німеччина
Європа

Розмах національного прапора (38 паралель, Братерство війни) (2004)

Taegukgi hwinalrimyeo

розповідь про події Корейської війни 1950–1953 років. Основна увага приділяється трагедії корейської родини: два брати в силу обставин опинилися по різні боки барикад. Творцям фільму вдалося надзвичайно гостро показати жахливість братовбивчих воєн, несправедливість і жорстокість та, одночасно, і нагадати, що самопожертва і любов до ближнього притаманні людині навіть у найжорстокіший час.
?
Кадр з фільму Розмах національного прапора (38 паралель, Братерство війни) Кадр з фільму Розмах національного прапора (38 паралель, Братерство війни) Кадр з фільму Розмах національного прапора (38 паралель, Братерство війни) Кадр з фільму Розмах національного прапора (38 паралель, Братерство війни) Кадр з фільму Розмах національного прапора (38 паралель, Братерство війни) Кадр з фільму Розмах національного прапора (38 паралель, Братерство війни) Кадр з фільму Розмах національного прапора (38 паралель, Братерство війни) Кадр з фільму Розмах національного прапора (38 паралель, Братерство війни)
Актори:
Dong-gun Jang
Bin Won
Чо Юн Хї
Чхве Мін Сік
Схожі фільми: