Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2023 - ...)
Старі (... - 2023)

Місія Сереніті (2005)

Serenity
    IMDB 7.8 (8.8) Екшн Наукова фантастика Постапокаліпсис Антиутопія КДП >13
Космічний «морський вовк» і ветеран Громадянської Галактичної війни Малькольм «Мел» Рейнольдс - тепер усього лише капітан транспортного корабля. Коли вони взяли на борт пасажирів - молодого лікаря і його дивну сестру з телепатичними здібностями, ні він, ні його товариші не припускали, в яку історію втягнуться. Рятуючись відразу від кількох могутніх ворогів - і від військових сил тоталітарного Всесвітнього Альянсу, і від жахливих канібалів женців, команда корабля навіть не здогадувалася, яка загроза ховається на борту «Сереніті».
?
?

Еон Флакс (2005)

AEon Flux
    IMDB 5.4 (6.9) Екшн Наукова фантастика Постапокаліпсис Антиутопія КДП >13
Дiя вiдбувається у далекому майбутньому. Майже все населення Землi загинуло вiд хвороб, i на планетi залишилось лише одне iзольоване з усiх бокiв, iдеальне на перший погляд мiсто-держава Брегна. Однак у ньому є пiдпiлля, яке бореться з тоталiтарним режимом. Коли агента Еон Флакс посилають вбити голову уряду, вона розкриває таємницi, якi примушують її сумнiватись у правильностi того, що вона робить. Стрiчку знято за мотивами однойменного мультсерiалу 90-х.
?
?

Поле битви Земля: Сага 3000 року (2000)

Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000
IMDB 2.5 (4) Екшн Наукова фантастика Постапокаліпсис Антиутопія КДП >13
Людство на грані повного зникнення, і деякі? що лишилися живими ховаються по печерах, думаючи, що на Землю спустилися Демони. Сподіваються вони тілько на Богів, які повинні спуститися з Небес та врятувати їх. Демони - це злі і дуже погані представники вищої інопланетної цивілізації Сайкло, які називають людей "звіролюдьми", яких вони використовують у якості рабів для добування необходних корисних копалин.
?
?