Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2016 - ...)
Старі (... - 2016)

Матриця: Перезавантаження (2003)

The Matrix Reloaded
  IMDB 7.2 (8.6) Екшн Наукова фантастика Постапокаліпсис Антиутопія
Нео, Морфей і Трініті намагаються захистити підземне місто Зіон - останній прихисток людей, місцезнаходження якого нарешті дізнались безжалісні машини. Для цього героям потрібно проникнути у світ Матриці і перезавантажити її.
?
?

Матриця: Революція (2003)

The Matrix Revolutions
  IMDB 6.8 (8.4) Екшн Наукова фантастика Постапокаліпсис Антиутопія
Доки рештки армії Зіона б'ються з безжалісними машинами, аґент Сміт виходить з-під контролю своїх колишніх господарів і завойовує світ Матриці. Нео вирушає до міста машин, щоб зустрітися з «комп'ютерним богом» і укладає з ним угоду.
?
?

Місія Сереніті (2005)

Serenity
  IMDB 7.8 (8.8) Екшн Наукова фантастика Постапокаліпсис Антиутопія КДП >13
Космічний «морський вовк» і ветеран Громадянської Галактичної війни Малькольм «Мел» Рейнольдс - тепер усього лише капітан транспортного корабля. Коли вони взяли на борт пасажирів - молодого лікаря і його дивну сестру з телепатичними здібностями, ні він, ні його товариші не припускали, в яку історію втягнуться. Рятуючись відразу від кількох могутніх ворогів - і від військових сил тоталітарного Всесвітнього Альянсу, і від жахливих канібалів женців, команда корабля навіть не здогадувалася, яка загроза ховається на борту «Сереніті».
?
?

Еквілібріум (2002)

Equilibrium
  IMDB 7.4 (8.6) Екшн Наукова фантастика Постапокаліпсис Антиутопія
Світ після Третьої світової війни. Світ, в якому війна – не більше ніж далекий спогад. Світ, де люди позбавлені можливості виражати якісь емоції, тому, що вони...заборонені. Це та ціна, яку людство платить за усунення зі свого життя війни. Тепер книги, мистецтво і музика знаходяться поза законом. А будь-яке почуття - вже злочин, що карається смертю.
?
?

28 днів потому... (2002)

28 Days Later...
IMDB 7.6 (8.9) Екшн Страшний Наукова фантастика Катастрофа Постапокаліпсис Антиутопія
Група «зелених» екстремістів проникає в центр дослідження приматів і випускає з секретної наукової лабораторії мавпу, заражену вірусом нестримної агресії. Смертельний вірус, що передається через кров за лічені секунди, приводить до миттєвого зараження і, стикаючись з будь-якою живою істотою, перетворює її на кровожерливого монстра. Через 4 тижні вся Англія охоплена страшною епідемією: багато людей евакуювалися, інші шукають безпечні місця, в надії врятуватися. Ті, кому пощастило не заразитися, разом з групою військових ховаються в покинутому будинку. Разом їм належить розібратися в ситуації і спробувати її виправити...
?
?

Щоденники мотоцикліста (2004)

The Motorcycle Diaries
IMDB 7.6 (8.7) Екшн Наукова фантастика Біографічний Катастрофа Постапокаліпсис Антиутопія
Біографічний фільм про подорож Че Гевари на мотоциклі Південною америкою. Заснований на автобіографічному щоденнику.
?
?

Еон Флакс (2005)

AEon Flux
IMDB 5.5 (6.9) Екшн Наукова фантастика Постапокаліпсис Антиутопія КДП >13
Дiя вiдбувається у далекому майбутньому. Майже все населення Землi загинуло вiд хвороб, i на планетi залишилось лише одне iзольоване з усiх бокiв, iдеальне на перший погляд мiсто-держава Брегна. Однак у ньому є пiдпiлля, яке бореться з тоталiтарним режимом. Коли агента Еон Флакс посилають вбити голову уряду, вона розкриває таємницi, якi примушують її сумнiватись у правильностi того, що вона робить. Стрiчку знято за мотивами однойменного мультсерiалу 90-х.
?
?

Титан: Після загибелі Землі (2000)

Titan A.E.
IMDB 6.6 (7.4) Екшн Наукова фантастика Сімейний Мультфільм Постапокаліпсис Антиутопія КДП
У 3028 р. Дреджі - аґресивна інопланетна раса знищила Землю. П'ятнадцять років потому - юний Кейл дізнається, що він володіє генетично запрограмованою картою на Титан - космічний супер-корабель, в якому поміщений секрет порятунку людства.Кейл потрапляє в небезпечну подорож через Всесвіт у складі команди космічного корабля «Валькірія», битви із злими Дреджамі, і відновлення Титану - останньої надії всього людства.
?
?

Оселя Зла (2002)

Resident Evil
IMDB 6.7 (8.1) Екшн Страшний Наукова фантастика Містика Постапокаліпсис Антиутопія
Сюжет фільму заснований на комп'ютерній грі, що стала одним з перших бестселерів цього різновиду розваг і дочекалася чотирьох продовжень, кожне з яких продавалося мільйонними тиражами, забезпечивши серії популярність на всіх континентах. Головні героїні стрічки, Еліс та Рейн, очолюють загін командос, що повинен за три години знищити експериментальний "Т-вiрус", здатний повертати до життя мертвих, перетворюючи їх на жахливих мутантів. Завдання виявляється надзвичайно складним, оскільки поширенням пекельної зарази керує суперкомп'ютер "Червона королева", а на сміливців полює смертельно небезпечна істота.
?
?

Поле битви Земля: Сага 3000 року (2000)

Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000
IMDB 2.5 (4) Екшн Наукова фантастика Постапокаліпсис Антиутопія КДП >13
Людство на грані повного зникнення, і деякі? що лишилися живими ховаються по печерах, думаючи, що на Землю спустилися Демони. Сподіваються вони тілько на Богів, які повинні спуститися з Небес та врятувати їх. Демони - це злі і дуже погані представники вищої інопланетної цивілізації Сайкло, які називають людей "звіролюдьми", яких вони використовують у якості рабів для добування необходних корисних копалин.
?
?

Шифратор (2003)

Encrypt
IMDB 4.2 (2.2) Екшн Наукова фантастика Постапокаліпсис Антиутопія
У 2068 році озоновий шар Землі зруйнований. Люди розділилися на групування, які б'ються за залишки їжі і води. Лідер однієї з груп отримує досить привабливу пропозицію, спробувати обдурити захист одного місця де лежать безцінні твори мистецтва в обмін на їжу. Але виявляється і у цього сховища є своя таємниця і щоб її розгадати герою знадобитися обійти найдосконалішу систему оборони яку змігла створити людина...
?
?