Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2023 - ...)
Старі (... - 2023)

Штучний розум (2001)

A.I. Artificial Intelligence
    IMDB 7.2 (8.4) Наукова фантастика КДП >13
За мотивами розповіді Брайна Олдісса "Суперіграшки живуть усе літо" ("Supertoys Last All Summer Long"). У майбутньому світі глобального потепління, що вирвався з-під контролю, і досягнень науки, що лякають, смертні живуть пліч-о-пліч з дивними й складними роботами. Але коли просунутий прототип робота-дитини на ім'я Девід програмується на прояв безкорисливої любові, члени його людської родини виявляються неготовими до наслідків такого почуття. Зненацька Девід опиняється один у дивному й небезпечному світі. За допомогою вуличного робота Девід вирушає на пошуки загадки свого власного походження.
?
?

Місія Сереніті (2005)

Serenity
    IMDB 7.8 (8.8) Екшн Наукова фантастика Постапокаліпсис Антиутопія КДП >13
Космічний «морський вовк» і ветеран Громадянської Галактичної війни Малькольм «Мел» Рейнольдс - тепер усього лише капітан транспортного корабля. Коли вони взяли на борт пасажирів - молодого лікаря і його дивну сестру з телепатичними здібностями, ні він, ні його товариші не припускали, в яку історію втягнуться. Рятуючись відразу від кількох могутніх ворогів - і від військових сил тоталітарного Всесвітнього Альянсу, і від жахливих канібалів женців, команда корабля навіть не здогадувалася, яка загроза ховається на борту «Сереніті».
?
?

Я, Робот (2004)

I, Robot
  IMDB 7.1 (8.7) Екшн Наукова фантастика Антиутопія КДП >13 Детектив
Дія фільму відбувається в далекому майбутньому (2035 р.), де роботи є звичайними помічниками людини. Головний герой - поліцейський, що «не переварює» роботів, розслідує справу про вбивство, в якому замішаний робот. Мова йде про можливе порушення «Закону про роботів» (робот ніколи не підніме руку на людину), що, в принципі, неможливо. Ситуація близька до катастрофічної: Якщо машини можуть порушувати цей закон, то вже ніщо не зупинить їх від захоплення контролю над людьми, тим більше, що людство вже давно стало повністю залежне від роботів ...
?
?

Людина-павук 2 (2004)

Spider-man 2
    IMDB 7.5 (8.9) Екшн Наукова фантастика Фентезі КДП >13
У цьому сиквелі Альфред Моліна зіграє заклятого ворога головного героя. Він виконає роль доктора Отто Октавіуса (Дока Ока), вченого-атомника, який винаходить пристосування, що дозволяє, не піддаючись небезпеці, управляти атомною енергією. В результаті нещасного випадку, що стався в його лабораторії, Отто трансформується в божевільного суперлиходія. І тільки Людина-Павук може перешкодити одержимому здійснити його диявольський план.
?
?

Фантастична четвірка (2005)

Fantastic Four
    IMDB 5.7 (7.5) Екшн Наукова фантастика Фентезі Сімейний КДП >13
Історія розгортається навколо супергероїв, наділених в результаті космічної катастрофи нелюдськими здібностями. Голова сім'ї одержав здатність розятувати власне тіло. Його подруга стає невидимою, її молодший брат може контролювати вогонь. Разом вони повинні знищити плани головного лиходія, відомого як Містер Дум.
?
?

Людина-павук (2002)

Spider-man
    IMDB 7.4 (8.9) Екшн Наукова фантастика Фентезі Молодіжний КДП >13
Пітер Паркер, якого не поважали однолітки і полюбляли знущатись над ним, його кращий друг Гарі Осборн, син директора компанії "Оскорп", та таємне кохання Пітера і його сусідка Мері-Джейн Уотсон відвідували з групою учнів лабораторію генетиків. Там Пітера вкусив генетично модифікований павук. Вранці ж Пітер виявляє, що у нього покращився зір (до того він був короткозорим) та сильні м'язи. У школі він знаходить ще декілька нових можливостей: продукування павутиння та надшвидкі реакції, які допомагають йому перемогти у бійці. Після втечі зі школи, він починає повзати по стінам та перестрибувати з даху на дах. Незабаром грабіжник застрелює його дядька Бена. Незадовго до своєї смерті він сказав Пітеру фразу, яка, хоч і не зразу, назавжди змінила його життя: "Велика сила вимагає великої відповідальності". Пітер вирішує боротися зі злочинністю і стати справжнім супергероєм — Людиною-павуком. Для цього він створює собі костюм і починає діяти. Разом з появою Людини-павука у місті з'являється супер лиходій — Зелений Гоблін, під маскою якого ховається Норман Осборн, батько найкращого друга Пітера. Чи вдасться Пітеру здолати свого ворога?..
?
?

Люди Ікс (2000)

X-Men
    IMDB 7.3 (8.7) Екшн Наукова фантастика КДП >13
Недалеке майбутнє. Мутації. Нові можливості роблять дітей досить небезпечними для решти людства, і дія починається в розпал боротьби в сенаті за вигнання їх з суспільства, ізолюючи їх в спеціальних навчальних закладах. Звичайно ж, це не подобається власне мутантам, що намагаються лише жити як всі звичайні люди. Але не подобається по-різному. З одного боку знаходяться професор Чарльз Ксавьєр зі своєю власною школою для "обдарованих" осіб, що намагається переконати людей в безпеці мутацій, і небезпечний мутант Магнето, що створює свою армію з суперлюдей, переконаний, що незабаром вибухне справжня війна між людьми і мутантами.
?
?

Особлива думка (2002)

Minority Report
    IMDB 7.6 (9) Екшн Наукова фантастика Містика Кримінальний Антиутопія КДП >13 Детектив
2054. Уже шість років існує особливий відділ. На основі психо-технологій розроблена експериментальна програма, за допомогою якої працівники відділу можуть дізнатися про ще не скоєне вбивство і заарештувати підозрюваного ще до здійснення ним злочину. Ця система працює ідеально, але найстрашніше починається тоді, коли ти сам опиняєшся звинуваченим в ще не скоєному вбивстві. Одного разу керівник відділу Джон Андертон сам опиняється підозрюваним. Він звинувачується в тому, що вб'є людину, яку він навіть не знає. Джон не вірить в це, але тепер він змушений сам ховатися від своїх колег. Єдина для нього можливість довести свою невинність - це показати, що нова програма допускає помилки і аж ніяк не така ідеальна, як цього хотілося б багатьом ...
?
?

Зоряні війни: Епізод III - Помста сітхів (2005)

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
    IMDB 7.6 (9.1) Екшн Наукова фантастика Фентезі КДП >13
Після трьох довгих років жорстоких битв, Війна Клонів наближується до завершення. На Корусанті посилюється влада Канцлера Палпатіна. Самозакохана і обмежена вузькістю традицій рада джедаїв не бажає помічати ні згущення темних хмар у себе над головою, ні нової потужної сили в особі Анакіна Скайвокера. Своєю недовірою, зневагою і спробою втиснути його в рамки посередності, вони штовхають його на контакти з темною стороною сили . Владика сидх обіцяє виправити помилку джедаїв, які дали померти матері Анакіна і всю ту силу, яку могла мати світла сторона, набуває темна.
?
?

Невразливий (2000)

Unbreakable
  IMDB 7.3 (8.6) Наукова фантастика Фентезі Психологічний Кримінальний КДП >13 Детектив
О 15:15 відбувається страшна залізнична катастрофа. З 132 пасажирів в живих залишається лише один. Дейвід Данн не просто уцілів посеред миттєвого пекла із заліза і вогню — він не отримав жодної подряпини. І лише одна людина на землі знає причину цього дива — Елайджа Прайс на прізвисько «Містер Скло», чиї кістки можуть зламатися навіть від незначного зовнішнього зусилля, і який упевнений, що Данн володie надлюдськими здiбностями...
?
?

Симона (2002)

S1m0ne
IMDB 6.1 (7) Смішний Наукова фантастика КДП >13
У режисера Віктора проблеми з кар’єрою, останні фільми провалюються в прокаті. У відчаї він вирішує піти на ризик і створює… віртуальну акторку, яку намагається видати за справжню «таємничу» актрису.
?
?

Острів (2005)

The Island
  IMDB 6.8 (8.2) Екшн Наукова фантастика Про кохання Антиутопія КДП >13
Лінкольн Шість-Ехо – житель на вигляд утопічного поселення середини XXI століття. Як і всі мешканці цього ретельно контрольованого простору, Лінкольн сподівається опинитися серед тих, кого відправлять на «Острів» – нібито останнє незабруднене місце на планеті. Але дуже скоро Лінкольн виявляє, що абсолютно все, що стосується його існування – брехня.
?
?

Знаки (2002)

Signs
  IMDB 6.8 (8.3) Страшний Наукова фантастика Містика Катастрофа Кримінальний КДП >13 Детектив
У штаті Пенсільванія разом з двома своїми дітьми і братом Мерріллом живе фермер Греєм Хесс. Спокійне життя цих людей і їх звичайний уклад життя несподівано буде зруйнований дивними подіями. Починається все з того, що на фермерських кукурудзяних полях загадковим чином укладаються величезні кола, діаметр яких досягає 150 метрів. Можливо кола, що з'явилися на полях - це сліди діяльності яких-небудь позаземних цивілізацій? Греєм намагається розібратися, що ж відбувається на його фермі і з його близькими. Йому треба розгадати загадку таємничих «знаків», щоб не дати розвалитися звичному світові, що його оточує ...
?
?

Радіохвиля (2000)

Frequency
IMDB 7.4 (8.3) Екшн Наукова фантастика Містика Кримінальний КДП >13 Детектив
Поліцейський Джон Саллівен випадково зв'язується по любительській радіостанції зі своїм покійним батьком, пожежником Френком Саллівеном, який помер під час виконання своїх обов'язків багато років тому. Коли батько з минулого і син з майбутнього, нашого сьогодення, упевнилися в тому, що вони дійсно син і батько, син почав давати поради батьку, як змінити минуле так, щоб він міг обійняти живого батька і попіклуватися про матір, яка повинна стати жертвою серійного вбивці.
?
?

Еон Флакс (2005)

AEon Flux
    IMDB 5.4 (6.9) Екшн Наукова фантастика Постапокаліпсис Антиутопія КДП >13
Дiя вiдбувається у далекому майбутньому. Майже все населення Землi загинуло вiд хвороб, i на планетi залишилось лише одне iзольоване з усiх бокiв, iдеальне на перший погляд мiсто-держава Брегна. Однак у ньому є пiдпiлля, яке бореться з тоталiтарним режимом. Коли агента Еон Флакс посилають вбити голову уряду, вона розкриває таємницi, якi примушують її сумнiватись у правильностi того, що вона робить. Стрiчку знято за мотивами однойменного мультсерiалу 90-х.
?
?

Халк (2003)

Hulk
  IMDB 5.6 (7.4) Екшн Наукова фантастика КДП >13
Доктор Брюс Беннер (вчений, який працює над винаходом нової бомби) піддався впливу гамма-променів і перетворився на Халка - істоту неймовірної фізичної сили, яка у стані люті стає величезним зеленим монстром. Його переслідують військові під керівництвом генерала Росса, йому доводиться бігти через всю країну. Зрештою, у нього виникає любовна історія з генеральською дочкою Бетті...
?
?

Остання Фантазія (2001)

Final Fantasy. The Spirits Within
IMDB 6.4 (7.5) Екшн Страшний Наукова фантастика Фентезі Про кохання Мультфільм Постапокаліпсис КДП >13
Майбутнє. Земля 2065-го року. Планета під страшною загрозою. Земля піддалася нападу з глибокого космосу, фантоми витісняють звичайних людей з їх батьківщини, протистояти їм неможливо. Велика частина населення Землі вже винищена, примарні створення скоро повністю очистять планету і залишать її тільки для себе. Лише відчайдушна жменька сміливців намагається врятувати планету. Їх мало, але вони готові пожертвувати всім заради рідної Землі. Акі Росс, молода вчена, Сід, доктор і капітан Едвардс з техно-спецназу, ще не підозрюють про те, що їм належить зробити для порятунку залишків людської раси.
?
?

Бетмен майбутнього: Повернення Джокера (2000)

Batman Beyond: Return of the Joker
IMDB 7.8 (8) Екшн Наукова фантастика Мультфільм Кримінальний КДП >13
Джокер повертається з наміром помститись. Теперішньому Темному Лицареві потрібні відповіді на питання, як самотужки перемогти найвідомішого злочинця міста Готем.
?
?

Хеллбой: герой із пекла (2004)

Hellboy
  IMDB 6.8 (8.3) Екшн Страшний Наукова фантастика Фентезі КДП >13
Друга світова війна. Нацисти терплять одну поразку за іншою. В результаті дослідження окультних ритуалів в супер-секретної лабораторії вченим, що працюють на фашистський режим, вдається підняти з небуття Демона Пекла, який повинен допомогти переломити хід війни. Але в наукову лабораторію таємно проникає загін союзників і повертає це містичне і грізна зброя проти нацистів. Однак ніхто з учасників експерименту і не припускає, що брама потойбічного миру після відкриття виявляться непідвладні людям, і їм доведеться зіткнутися з істотами ще небезпечнішими і непередбачуваними, чим Демон Пекла ...
?
?

Життя після смерті (2002)

Living with the Dead
IMDB 7.1 (5.5) Наукова фантастика Містика Кримінальний КДП >13
Джеймса ван Прагу з самого дитинства переслідували видіння. Він бачив померлих людей, розмовляв з ними. Джеймс завжди боявся свого дару. Але коли з його допомогою вдалося розкрити вбивство, Джеймс зрозумів, що повинен використовувати свої надприродні здібності. Разом із детективом Карен Кондрін він береться за розслідування зловісної таємниці жахливого злочину 30-річної давнини. Якщо Джеймс і Карен не зупинять невідомого маніяка, який заживо поховав підлітків-сиріт, їхні душі будуть приречені вічно поневірятися між життям і смертю...
?
?
ЩЕ ФІЛЬМІВ