Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2023 - ...)
Старі (... - 2023)

Володар Бурі (2008)

The Hurt Locker
  IMDB 7.5 (8.8) Екшн Історичний Військовий
Члени елітного загону по розмінуванню направлені в одне з іракських міст, де практично будь-який предмет представляє смертельну небезпеку. Джеймс - сапер-підривник, який, не дивлячись на небезпеку, відноситься до знешкодження бомб як до гри. Війна - його справжня пристрасть. Саме через це в його загоні починаються розбіжності.
?
?

У білому полоні (2012)

Into the White
  IMDB 7.1 (7.3) Екшн Біографічний Історичний Військовий
Одного холодного зимового дня над територією Норвегії розгорається спекотний бій двох літаків - німецького та англійського. В результаті зіткнення обидва отримують серйозні пошкодження і падають в глухому норвезькому лісі. Тут, в ізоляції від зовнішнього світу, вороги змушені виживати разом. Важкі умови і необхідність підтримувати один одного поступово перетворюють ворогів у друзів.
?
?

Битва під Червоною Скелею (2008)

Red Cliff
IMDB 7.3 (7.9) Екшн Історичний Військовий
208-й рік н.е., захід династії Хань. Перший міністр Цао Цао (Чжан Фен'і), оперетковий лиходій з розбитим серцем і грізними геополітичними амбіціями, прикриваючись волею імператора, йде притискати до нігтя південні князівства. На півдні маса хороших бійців і зручні скелі, але проблеми з політичною волею. Благовидні князі обурюються звірствам сіверян щодо мирного населення і сперечаються, що далекоглядною - сховатися з усіма підданими або піти на уклін до ворога.
?
?

Ескадрилія "Лафайєт" (2006)

Flyboys
IMDB 6.5 (7.1) Екшн Про кохання Історичний Військовий КДП >13
Ще до того, як США офіційно вступили у Першу світову війну, деякі молоді американці у пошуках пригод і індивідуальної слави на свій страх і ризик вирушили до Франції, аби записатися добровольцями у союзні військово-повітряні сили. З них було сформовано так звану ескадрилью "Лафаєт", що протягом кількох років вела бойові дії в небі Європи. Стрічка Тоні Білла – ще одна сторінка у довгій кінематографічній історії "Лафаєта", що веде свій початок від класичних німих картин "Крила" Вільяма Веллмана і "Янголи пекла" Говарда Г’юза. Втім, цього разу подвиги юних героїв постають у гіперреалістичному кольорі, щедро оздоблені багатоканальним звуком та комп’ютерними спецефектами. Гідна відповідь тим, хто досі сумнівається, що саме Америка виграла не тільки Другу, але й Першу світову.
?
?

Арн - Королівство в кінці шляху (2008)

Arn – The Kingdom at Road's End
IMDB 6.6 (6.2) Екшн Про кохання Історичний Військовий
Арн повертається додому, щоб об'єднати власну країну, встановити мир і нарешті побратися з Сесілією. Але і вдома є люди, що не хочуть ні того, ні іншого. Та завдяки королеві Сесілії Бланці весілля відбувається. Але незважаючи на новий дім, народження доньки Арн неспокійний. Він розуміє, що наближається час, коли війни зі Сверкером та данцями уникнути не вдасться. Але і він не маленький хлопчик - при своєму дворі він збирає власне військо.
?
?

Виклик (2008)

Defiance
  IMDB 7.1 (8.3) Екшн Історичний Військовий
Троє братів-євреїв втікають з окупованої Польщі в білоруські ліси, де приєднуються до антифашистської боротьби і оголошують війну окупантам.
?
?

Жінки-агенти (2008)

Les femmes de l'ombre
IMDB 6.7 (6.3) Екшн Історичний Військовий
Після вбивства її чоловіка Луїза, учасниця Французького Руху Опору, втікає до Лондона. Її рекрутують до Управління Спеціальних Операцій (УСО), секретної служби що керувалася Черчиллем і займалася розвідкою та диверсіями. Їй відразу доручають першу місію: повернути на батьківщину таємного британського агента, що потрапив до рук німців під час підготовки висадки десанту на нормандських пляжах. Агент ще не розколовся, але часу обмаль. Спеціально на потреби цієї операції Луїзі необхідно відібрати кандидаток і організувати жіночий загін. Задля вербування – усі засоби добрі: неправда, шантаж, скорочення терміну тюремного покарання. Вона заангажовує Сюзі, танцівницю кабаре що добре досвідчена в мистецтві зваблення чоловіків, потім Ґаель – хіміка, спеціалістку з вибукових речовин і насамкінець Жанну – повію, що здатна на холоднокровне вбивство. Після того як загін скинули на парашутах у Нормандії, до них проєднується Марія, італійська єврейка, операторка радіо та остання членкиня угруповання. Місія починається добре проте швидко ускладнюється. Дівчата змушені повернутися до Парижу, де УСО ставить їм нове, майже самовбивче, завдання: усунути одну з найважливіших персон нацистської контррозвідки, полковника Гайндріха. Полковник знає занадто багато про приготування висадки десанту. П’ять жінок, далеко не героїні, однак їм доведеться ними стати.
?
?

Маленький великий солдат (2010)

Little Big Soldier
  IMDB 6.9 (7) Смішний Екшн Історичний Військовий КДП >13
Це був час усобиць в Китаї, коли ворогуючі держави вели між собою нескінченні війни за першість у Піднебесній. Армії князівств Лян і Вей зійшлися в жорстокій битві, яка тривала весь день. І до його результату лише двоє супротивників вціліли - молодий благородний полководець, що рветься до подвигів і слави, і простий воїн - спритник і хитрун, який більше всього на світі не хотів би саме воювати ...Тепер йому випала рідкісна удача - він захоплює пораненого ворожого воєначальника в полон. Якщо він зуміє доставити його до свого повелителя - шана, повага, а головне - повернення до рідного дому очікують його. Але як пройти цей шлях двом заклятим ворогам? Попереду їх чекають мечі спраглі до крові, або дикі звірі в горах ...
?
?

Чорне золото (2011)

Day of the Falcon
IMDB 6.6 (6.5) Екшн Історичний Військовий
Події картини розгортаються на Аравійському півострові у 30-ті роки XX століття, приблизно у той час, коли там було знайдено нафту. У сюжеті переплелися боротьба за владу, релігія, нафтова лихоманка і, звичайно ж, кохання.
?
?

Капітан Алатрісте (2006)

Alatriste
  IMDB 6.1 (6.1) Екшн Про кохання Біографічний Історичний Військовий
За однойменним романом відомого іспанського письменника Артуро Переса-Реверте. Іспанія. XVII століття. Капітан Дієго Алатрісте довгі роки віддано служить рідній країні. Хоробрий солдат воює у Фландрії. Але ось його кращий товариш Бальбоа потрапляє в пастку, спритно організовану ворогами. Друга Алатрісте важко ранять. На смертному одрі Бальбоа просить капітана подбати про свого сина Інііго. Загартований у боях вояка не може відмовити в останній прохання вмираючому, він збирається і їде в Мадрид. Незважаючи на нові для себе обов'язки по опіці хлопчика, Алатрісте залишається вірним підданим іспанського короля, так що попереду у Дієго і його юного вихованця - багато бойових битв і небезпечних пригод.
?
?

Три королівства: Повернення додому (2008)

Three Kingdoms: Resurrection of the Dragon
IMDB 6.1 (5.5) Екшн Історичний Військовий
Фільм оповідає про дивовижну долю простого китайського воїна, що став найбільшим полководцем в епоху Трьох царств. Це час (220-280 рр.), наступив після розпаду великої єдиної держави, створеної імператором Цинь Ши-Хуанді, було наповнено війнами й боями військ трьох царств - Шу, У і Вей. Молодий хлопець на ім'я Цзилон вступає до лав воїнів Шу й відправляється на війну. Там він робить неймовірні подвиги й показує видатне вміння боротися всіма видами холодної зброї. Після того, як йому вдається врятувати царського сина, герой швидко робить кар'єру й стає полководцем. А потім двадцять років проводить у безперервних боях, у яких завойовує прізвисько "Непереможний генерал".
?
?

Центуріон (2010)

Centurion
  IMDB 6.3 (7.4) Екшн Історичний Військовий
Дія розвертається в 117 році нашої ери. Головний герой — Квінтус Діас — єдина людина, що уціліла після нападу піктів на прикордонну римську фортецю. Разом з легендарним Дев'ятим легіоном він вирушає на північ, щоб стерти з лиця землі піктів і знищити їх ватажка , Горлакона.
?
?

Епоха героїв (2011)

Age of Heroes
IMDB 5.5 (5.3) Екшн Історичний Військовий
Фільм заснований на реальних подіях і розповідає про знаменитий англійський загін "30 Assault Unit", відомий також під назвою "30 Commando". Загін був сформований під час Другої світової з ініціативи Яна Флемінга, який служив тоді в британській військово-морській розвідці, і діяв на окупованій нацистами території. Його завданням було знаходження німецької секретної документації й різного технічного обладнання.
?
?

Падіння останньої імперії (2011)

Xin hai ge ming (1911 Revolution)
IMDB 5.7 (5.1) Екшн Історичний Військовий
Китай, 1911 г. Період політичної нестабільності і революційних настроїв в державі. На тлі загальної плутанини і невизначеності, Сунь Ятсен піднімає повстання з однією єдиною метою - повалити правлячу династію Цин і встановити новий, соціально спрямований режим управління республікою.
?
?

Червоні хвости (2012)

Red Tails
IMDB 5.9 (6.5) Екшн Історичний Військовий КДП >13
Історія молодого чорношкірого пілота, який перемагаючи расизм і неприязнь, зумів згуртувати братів по крові і створив перший в історії повітряний батальйон, що складається виключно з афроамериканців.
?
?

Останній легіон (2007)

The Last Legion
IMDB 5.4 (6.1) Екшн Фентезі Історичний Військовий КДП >13
476 рік нашої ери. Римська імперія в розпачі… Династія Цезарів переможена… Останнього імператора, 12-річного Ромулуса Августуса, що керував країною всього лише один день, варвари замикають в вязницю на острові Капрі. Проте з допомогою свого вчителя і легіонера Августус здійснює втечу і відправляється в ризиковану подорож до берегів Британії, щоби очолити Девятий легіон, єдиний що зберіг свою вірність Риму. Останній легіон… Августус повинен врятувати країну, повернути владу, відновити династію. До кого схильні небеса в вирішальній битві?..
?
?