Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2023 - ...)
Старі (... - 2023)

Парк Юрського періоду (1993)

Jurassic Park
    IMDB 8.2 (9.4) Екшн Наукова фантастика Сімейний КДП >13
Експансивний багатій і професор (Річард Еттенборо) умовляє кількох вчених-палеонтологів (Сем Нілл, Лора Дерн) приїхати на острів біля узбережжя Коста-Ріки, де він влаштував реліктовий парк. У парку цім водяться древні звірята - динозаври, які, за його задумом і повинні стати родзинкою програми нового атракціону. До відкриття залишаються лічені дні, а один з працівників, намагаючись продати «розсаду» на стороні, порушує систему охорони. Це, в комплексі з грозовою зливою призводить до того, що доісторичні тварини вириваються на волю, де діють згідно зі своїми інстинктами.
?
?

Таємничі люди (1999)

Mystery Men
IMDB 6.1 (7.1) Смішний Екшн Наукова фантастика Фентезі Пародія КДП >13
Король злочинного світу Казанова Франкенштейн готує лиховісний план. Для цього він викрадає Капітана Дивовижного - символ справедливості міста. Щоб захистити своє місто Чемпіон-Сіті від підступів злих сил, кращі його представники об'єднуються в згуртований колектив, що складається із Землекопа, головна зброя якого - лопата, містера Люті, який страшний в гніві, і Голубого Раджі, що чудово використовує виделки та ложки в якості бойової зброї.
?
?

Зіткнення з безоднею (1998)

Deep Impact
    IMDB 6.2 (7.7) Екшн Наукова фантастика Про кохання Катастрофа КДП >13
Що б Ви почали робити, коли би дізналися, що незабаром величезна комета зіткнется з Землею, і всьому людству загрожує неминуча загибель? Відлік часу до судного дня вже почався. Президент США повідомляє світу, що до «зіткнення з безоднею» залишається рік. На комету направляють корабль «Месія» який повинен підірвати комету. Але від вибуху комета разлітається на дві частини. Ніщо не може врятувати людство. Як поведуть себе люди?...
?
?

Марс атакує! (1996)

Mars Attacks!
  IMDB 6.4 (8) Смішний Екшн Наукова фантастика Фентезі Катастрофа Пародія КДП >13
На нашу планету напали. Марсіани, безпристрасні і бездушні маленькі зелені створіння, висаджуються в пустелі зі своїх космічних кораблів, а потім наступають на всіх напрямках. Столичний Вашингтон, Лас-Вегас і інші міста піддаються потужним вибухам, навколо лише одна розруха… Президент США закликає командування своїх збройних сил застосувати всі міри та засоби, проте думки самих командуючих, двох генералів робіглися. «Розбити і повернути їх на Марс!», — вважає генерал Деккер. «Домовитись про мир», — заперечує генерал Кейсі. Подальші події повинні визначити, хто ж із них правий.
?
?

Солдатики (1998)

Small Soldiers
IMDB 6.3 (7.5) Смішний Екшн Наукова фантастика Сімейний КДП >13
Корпорація «Глоботек» задіяла у виробництві іграшок військові технології, один з розробників вставив в нову серію солдатиків надсучасні мікропроцесори. В результаті в магазин надійшли агресивні десантники, запрограмовані знищувати фантастичних істот - горгонітів. Першим з ними зіткнувся син власника маленького магазина іграшок, що прийняв сторону горгонітів. Десантники, спочатку не чіпали "цивільних осіб" та невдовзі перейшли на зовсім неіграшкові бойові дії і проти людей. Хлопчикові, сусідській дівчинці, а потім і їх батькам довелося оборонятися. До них приєдналися і горе-розробники, зрозумівши, що вони наробили. Навіть миролюбиві горгоніти, запрограмовані на те, щоб ховатися, не витримали і приєдналися до бою.
?
?

Хто я? (1998)

Who Am I?
IMDB 6.8 (7.4) Смішний Екшн Наукова фантастика КДП >13
Група спецназу, що працює під прикриттям ЦРУ, виконує завдання з вивозу енергетичного тіла, що було знайдено вченими в африканських джунглях. По закінченні операції всю групу намагаються ліквідувати. Один із солдатів (Джекі Чан), що вижив після авіакатастрофи, але втратив пам’ять, намагається боротися зі своїми думками й згадати хто він. На шляху до істини йому заважають і він не знає кому можна вірити.
?
?

Святий (1997)

The Saint
  IMDB 6.2 (7.2) Екшн Наукова фантастика Про кохання Кримінальний КДП >13
Шахрай Саймон Темплар - фахівець вищого класу не лише з гаманців і кишень, але і по обдуренню простодушних громадян - на Червоній площі пройдисвіт із знанням справи обдурював натовп легковірних росіян, видаючи себе за чудотворця. Саймон - самотній вовк, який легко переміщається з місця на місце, нічого за собою не залишаючи. Все міняється, коли його наймають для того, щоб він вкрав наукову працю, справу всього життя прекрасної молодої вченої....
?
?

Тремтіння землі 2: Повторний удар (1996)

Tremors II: Aftershocks
IMDB 6 (6.4) Смішний Екшн Страшний Наукова фантастика КДП >13
Ерл Бассет отримує запрошення прибути до Мексики, де з'явилися страшні підземні черв'яки-гіганти, і йому платять по 50 тисяч за голову. Підбиває його на цю справу безгрошів'я та волоцюга Гувер. Він набирає обладнання й виїжджає на місце, куди пізніше вони викликають старого солдата Берта Гаммера, який скучив за живою справою і не знає слів любові.
?
?

Ланцюгова реакція (1996)

Chain Reaction
IMDB 5.6 (6.6) Екшн Наукова фантастика КДП >13
Команда вчених працює над альтернативним джерелом пального – воднем, який буде служити людству у майбутньому. Головними його перевагами є чистота і дешевизна. Природньо, що таке відкриття привертає увагу і поганих хлопців, які влаштовують диверсію і вибух у лабораторії. Під підозру підпадає молодий інженер і фізик. Тож свою невинність вони зможуть довести лише самі, між ділом переховуючись від поліції, агентів ФБР і тих загадкових незнайомців, які їх і підставили.
?
?

Справжні чоловіки (1987)

Real Men
IMDB 6 (5.2) Смішний Екшн Наукова фантастика КДП >13
Загинув важливий агент, і для того, щоб замінити його, необхідно знайти двійника. Двійника знайшли, але його ще потрібно умовити або змусити зробити те, що потрібне Батьківщині. А ЦРУ, що стоїть на варті миру, може цей світ врятувати тільки за допомогою цього двійника. Але хлопець, слабкий і безвольний страховий агент Боб Уїлсон, опинився до життя Джеймса Бонда зовсім не звиклий. І тоді за справу береться супер агент ЦРУ Нік Піранделло, який в скаженому темпі починає ліпити з Боба супер агента.
?
?

Соло: Один проти всіх (1996)

Solo
IMDB 4.1 (3.2) Екшн Наукова фантастика КДП >13
Він - універсальний солдат, здатний боротися і перемагати в будь-яких умовах. У нього немає сім'ї, немає друзів. Він схожий на людину, але зроблений з полімерів і мікросхем. Він - Соло, машина з єдиною програмою - вбивати. Але програма дає збій. Соло починає думати як людина. У нього з'являються людські почуття і друзі. Але жорстокі військові, які створили Соло, оголошують на нього полювання. І Соло починає нещадну війну.
?
?

Газонокосар 2: По цей бік кіберпростору (1996)

Lawnmower Man 2: Beyond Cyberspace
IMDB 2.5 (2.3) Екшн Наукова фантастика КДП >13
Газонокосар Джоуб не загинув в полум'ї, а став мешканцем віртуальної реальності і приступив до роботи над створенням нової комп'ютерної системи - глобальної мережі, що зв'язує всі комп'ютери так, щоб було неможливо з неї вивільнитися. Божевільний Джоуб намагається відтворити відкриття свого «творця», вченого Бенджаміна Трейсі - універсальний комп'ютерний чіп.
?
?

Конго (1995)

Congo
  IMDB 5.3 (6.2) Смішний Екшн Наукова фантастика Містика КДП >13 Детектив
Їх обстрілюють тепловими ракетами, їм доводиться продиратися крізь непрохідні зарості джунглів. Але незважаючи ні на що, экпедиція триває. Чарівна горила по кличці Эмі, що була частиною наукового експерименту, повертається на батьківщину, у джунглі. За нею ідуть романтичний молодий професор, самовпевнена жінка-експерт по електроніці, грубуватий провідник, ексцентричний дослідник та інші. Вони знають, що вона приведе їх не просто у свій рідний будинок, а і в загадковий край, де повинне перебувати загублене місто Зінч, богате своїми алмазними родовищами. Але... все невідоме таїть у собі смертельну небезпеку, знайшовши таємниче місто Зінч, вони ризикують втратити життя.
?
?

Чері 2000 (1987)

Cherry 2000
IMDB 5.5 (5.3) Смішний Екшн Наукова фантастика Про кохання Постапокаліпсис Антиутопія КДП >13
2017 рік. Світу вчергове настав триндець. Дія відбувається в Америці, наш герой спокійно собі живе з любою в "ідеальному бункері", але от дещо стається, й наш герой мусить піти з чіпом для обробки води шукати фільтраційну установку, шукати пригод. Серед них: гарні жінки, секс-боти у великій кількості, поїдання смажених гадюк, катання на мегазарядженому масклкарі, літання на літаку, літання на масклкарі, знову ж - плавання з масклкаром, вибухи, стрілянина, любов, ненависть, зрада (куди ж без неї в наші часи), ба навіть небезпека смерті з холодильника!
?
?

Вулкан (1997)

Volcano
IMDB 5.5 (6.7) Екшн Наукова фантастика Катастрофа КДП >13
Лос-Анджелес за час свого існування бачив достатньо стихійних лих: землетрусів, пожеж, повеней. Але тепер «місту янголів» доведеться зіткнутися з найстрашнішою з усіх пережитих катастроф, яка може стерти його з лиця землі. В одному з найщільніше населених районів Лос-Анджелеса раптом активізувався вулкан. Розпечена смертоносна лава вже почала виливатися на вулиці, заповнені автомобілями…
?
?

Сталь (1997)

Steel
IMDB 3 (3.1) Екшн Наукова фантастика Кримінальний КДП >13
Незламний лицар в обладунках, таємничий містер Сталь, з'являється на міських вулицях, наводячи жах на грабіжників і нальотчиків і захищаючи слабких і скривджених. Трохи раніше майстер по металу Джон Генрі придумав найпотужнішу зброю "нового покоління". Віаннн і не підозрював, в чиї руки воно зрештою потрапить. Плодами його праці скористалися вуличні грабіжники, і що ще гірше, - ці бандити вирішили продати винахід великим злочинним синдикатам, фашистам та іншим злодюгам. Майстер Джон Генрі довідався про це. І тоді на вулицях міста з'явився містер Сталь...
?
?

Перехрестя світів (1997)

Crossworlds
IMDB 5.2 (4.1) Смішний Екшн Наукова фантастика КДП >13
Є кілька точок у Всесвіті, де перетинаються різні виміри, і є люди, які вміють переходити з одного виміру в інший. Найманець Ей-Ті супроводжує красуню Лору, принцесу з далекої Галактики, і Джо Телбота, лос-анджелеського студента, в їх містичній подорожі крізь час і простір. Де б вони не зявились, не припиняється їхня битва з Феррісом, який хоче оволодіти чарівним кристалом і магічним скіпетром, щоб провести через «перехрестя світів» свої армії смерті.
?
?

Подвійний дракон (1994)

Double Dragon
IMDB 3.9 (3.9) Смішний Екшн Наукова фантастика КДП >13
Фантастичний пригодницький бойовик за мотивами найпопулярнішої відеогри "Подвійний дракон". Брати Джіммі та Біллі Лі - власники половинки стародавнього магічного амулета, створеного тисячі років тому. За братами полює лиходій Кого Шуко, власник другої половинки талісмана. Якщо йому вдасться перемогти братів і з'єднати частини амулета, то Кого Шуко одержить абсолютну владу...
?
?

Загублені у космосі (1998)

Lost in Space
IMDB 5.2 (6.3) Екшн Наукова фантастика Сімейний КДП >13
Події відбуваються у 2058 році, коли жити на Землі людству залишилося не більше двадцяти років – вичерпано все. Видатний учений Джон Робінсон і його сім‘я вирушають найсучаснішим зорельотом на далеку планету Альфа Прим, придатну до життя, щоб збудувати там гіпербраму, через яку буде здійснено евакуацію людства. Екстремісти засилають на борт підступного лікаря Сміта, щоб той знищив сім‘ю Робінсонів і сам корабель. Випадково залишившись на кораблі, Сміт, щоб не загинути, будить Робінсонів і капітана Веста, відважного бойового пілота. Щоб уникнути зіткнення з Сонцем, капітан вмикає гіпердвигун, і зореліт губиться у невідомій досі частині космосу.
?
?

Годзилла (1998)

Godzilla
  IMDB 5.4 (7.2) Екшн Наукова фантастика Катастрофа КДП >13
З тихоокеанських джунглів на Нью-Йорк насувається страшна катастрофа. На очах у приголомшених жителів руйнуються хмарочоси, перевертаються автобуси, йдуть під землю цілі квартали. Але це не ураган і не землетрус. Це — Годзилла, найжахливіше чудовисько в історії. Для неї людська цивілізація — лише жалюгідний мурашник, будинки — сірникові коробки, вертольоти — настирливі бабки. Мегаполісу загрожує повне знищення. Армія, оснащена за останнім словом техніки, не в силах протистояти гігантській ящірці. Невеликій групі сміливців належить з'ясувати, навіщо Годзилла прийшла в Нью-Йорк. Можливо, тоді їм удасться врятувати місто.
?
?
ЩЕ ФІЛЬМІВ