Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2016 - ...)
Старі (... - 2016)

Карапузи зустрічаються з Торнберрі (2003)

Rugrats Go Wild
IMDB 5.6 (5.1) Смішний Фентезі Сімейний Мультфільм Мюзикл КДП
У цьому мультику спритні аніматори "подружили" героїв своїх найвідоміших кінопроектів - невгамовних карапузів і славну сімейку Торнбері! Ваші улюблені карапузи вирушають в екзотичну подорож! Жити без пригод грудняки категорично не бажають, а пригоди явно небайдужі до забавних малюків. Після того, як судно, на якому плили карапузи "благополучно" затонуло, компанія дітлахів-непосид висаджується ... на незаселений острів! Але найцікавіше попереду: з'ясувалося, що малюсінькі колеги Робінзона Крузо виявилися на чудовому тропічному острові не одні! Хто, як ви думаєте, складе карапузам "гідну" компанію й не дасть нудьгувати ні хвилини? Ну, звичайно ж, дика сімейка Торнберрі в повному складі!
?
?

Мулан 2 (2004)

Mulan II
IMDB 5.7 (6) Смішний Екшн Сімейний Мультфільм Мюзикл КДП
Нова захоплююча подорож з уже знайомими героями - відважною китайською войовницею Мулан і її вірним другом Лі Шанем. Цього разу їм, хоробрим переможцям монгольських орд, належить найвідповідальніша місія в житті. Це ... весілля. Але, перш ніж Мулан і Лі Шань одружаться, вони повинні подбати й про чуже щастя, доправивши трьох китайських принцес їх нареченим. Легке завдання? Не дуже, якщо вам «допомагає» найлегковажніший дракон у світі Мушу, а підступні монголи вже затівають нові підступи!
?
?

Нові пригоди імператора 2 (2005)

Kronk's New Groove
IMDB 5.8 (5.7) Смішний Про кохання Сімейний Мультфільм Дитячий Казка Мюзикл КДП
Не встигли закінчитися пригоди Пачі і Імператора Куско, як симпатяга Кронк, колишній слуга Ізми, почав нове щасливе життя шеф-кухаря в своїй власній закусочній. Однак пригоди починаються з отриманням лама-грами, згідно з якою, його батько збирається прибути з візитом. Але Кронк примудряється потрапити у безліч неприємностей, зв'язавшись з хитрою чаклункою Ізмою, щоб за допомогою чарівництва освітити себе ореолом успіху і процвітання під час візиту батька. Після цілого ряду помилок і грандіозного сирного вибуху в ресторані, проблеми здаються нерозв'язними. Але за допомогою друзів - як нових, так і старих - Кронк дізнається, що будь-які труднощі в житті переборні.
?
?

Вінні Пух: Веснування з Ру (2004)

Winnie the Pooh: Springtime with Roo
IMDB 6.5 (5.1) Смішний Сімейний Мультфільм Мюзикл КДП
Настала Пасха. Ру, Тигрик, Пух, Поросятко і Іа відправляються до Кролика, який щорічно організовує це святкування. Однак той замість свята змушує своїх друзів наводити порядок у своєму домі. Збентежені товариші виконують наказ Кролика, і знаходять у шафі свої торішні великодні подарунки. Вони вирішують прикрасити будинок Кролика, але той, повернувшись із городу, вибухає люттю, знищує прикраси і виганяє всіх геть.
?
?

Тигрикове кіно (2000)

The Tigger Movie
IMDB 6.3 (6.4) Смішний Сімейний Мультфільм Мюзикл КДП
Вінні Пух, Кролик, Сова, Іа-Іа займаються підготовкою до суворої зими. Але поведінка Тигри псує геть усе. Кролик виганяє Тигру шукати таких же як він. Але Тигра впевнений, що він єдиний тигр на білому світі. Як би там не було, він відправляється на пошуки своєї сім'ї.
?
?

Велике поросяткове кіно (2003)

Piglet's Big Movie
IMDB 6.2 (5.6) Смішний Сімейний Мультфільм Мюзикл КДП Детектив
Друзі Поросятка вирушили збирати мед, а його залишили вдома, сказавши йому, що він ще маленький. Коли Вінні з друзями повернувся, з'ясувалося, що Поросятко зник. Друзі намагаються знайти Поросятка, використовуючи його альбом спогадів…
?
?

Мазунчик учителів (2004)

Teacher's Pet
IMDB 5.8 (4.3) Смішний Фентезі Сімейний Мультфільм Мюзикл КДП
Спот Хелперман - щеня, що вміє читати і писати. Мріючи здобути освіту, він примудряється під виглядом хопчика відвідувати школу разом зі своїм господарем Леонардом. У результаті допитливий щеня стає кращим учнем 4-го класу. Коли ж дивакуватий учений доктор Кренк надає Споту шанс стати справжнім хлопчиком, маленькі собачі труднощі знаходять масштаб загальнолюдських проблем.
?
?

Вінні та Хобоступ (2005)

Pooh's Heffalump Movie
  IMDB 6.4 (5.8) Смішний Фентезі Сімейний Мультфільм Дитячий Казка Кримінальний Музичний Мюзикл КДП
Веселі пригоди кумедного ведмежатка Вінні та його друзів тривають! Цього разу вони вирушають на пошуки страшного Хобоступа, який оселился в їхньому лісі. І тільки маленького Кенгурятка Ру вони залишають удома. Але маленькому непосиді теж цікаво побачити небаченого звіра. Хто першим знайде таємничого Хобоступа і який він насправді?..
?
?

Горбань із Нотр-Даму 2 (2002)

The Hunchback of Notre Dame II
IMDB 4.7 (4) Смішний Про кохання Сімейний Мультфільм Мюзикл КДП
У Квазімодо з'явився новий друг - малюк Зефіра, син Есмеральди і Фозбуса, який допомагає йому. Коли Квазімодо випадково заходить в мандрівний цирк злого чарівника Саруша, він закохується у його асистентку Мадлен, Саруш, змушує Мадлен допомогти викрасти дзвін Нотр-Даммського собору.
?
?