Легкий
Цікавий
Напружений
Драма
Нові (2016 - ...)
Старі (... - 2016)

Пригоди імператора (2000)

The Emperor's New Groove
  IMDB 7.4 (8.5) Смішний Фентезі Сімейний Мультфільм КДП
Як і належить царственній особі, імператор Куско - дуже зайнята людина. Але останнє його заняття загрожує обернутися великими неприємностями: правитель вирішив побудувати для себе водний парк, попередньо знісши одне з сіл королівства. Цей план неодмінно б втілився в життя, якби неприємність не відбулася вже з самим імператором: недруги перетворили його на ламу! Але напасті на цьому не закінчилися: єдиною людиною, яка могла допомогти імператорові повернутися на трон і у власне тіло, виявляється житель села, приреченої на страту. Дорога додому для Куско обіцяє бути дуже довгою.
?
?

Ліло та Стіч (2002)

Lilo & Stitch
  IMDB 7.3 (8.4) Смішний Наукова фантастика Фентезі Сімейний Мультфільм КДП
Ліло - маленька дівчинка, що живе на Гаваях. Вона сирота і живе разом зі своєю старшою сестрою Нанні. Ліло любить всіх тварин, але найбільше вона подружилася з собачкою на ім'я Стіч, яка насправді зовсім не собачка, а - замаскований інопланетянин. Справа була так: якось злочинця на ім'я Стіч переправляли в галактичну в'язницю, але йому вдалося вислизнути і приземлитися на Землі, де він і зустрів Ліло. І тут Стіч прикинувся собакою, щоб сховатися від переслідування галактичної поліції. Тепер Стіч вчиться тому, чому не був навчений - турботі про інших...
?
?

Братик ведмедик (2003)

Brother Bear
  IMDB 6.8 (7.8) Смішний Фентезі Сімейний Мультфільм КДП
Давним-давно, коли по Землі ходили мамонти, а вічна крига сягала південних морів, жив мисливець Кенаї. Він був хоробрий і спритний, але якось прогнівав Великих Духів, убивши ведмедицю – священну тварину, чий тотем носив на шиї. Тоді духи пращурів, щоб покарати Кенаї, перетворили його на ведмедя. Тепер він не може розмовляти людською мовою, на нього полює його рідний брат, а ще до нього прибилося пустотливе ведмежа Кода, яке не хоче давати героєві спокою. Але духи недарма звели Кенаї з Кодою – коли мисливець побачить у ньому рідну душу, він зможе знову стати людиною...
?
?

Синдбад: Легенда семи морів (2003)

Sinbad: Legend of the Seven Seas
  IMDB 6.7 (7.4) Смішний Фентезі Про кохання Сімейний Мультфільм КДП
Мультфільм розповідає про одну з численних пригод відомого аравійського моряка Синдбада. Пригода починається тоді, коли Еріс, богиня Хаосу, краде Книгу Миру, підставивши тим самим Синдбада і зробивши з нього злочинця. Маючи намір довести свою невинність, а також врятувати життя свого кращого друга Протея , моряк відправляється в царство Еріс, що кишить жахливими монстрами, такими як гігантські скорпіони, змії і 40-футові птахи, зроблені з льоду і снігу. Навіть якщо Синдбад зможе знешкодити всіх цих чудовиськ, йому також доведеться мати справу з магією Еріс, що володіє ефектом Яблука Розбрату, яке має здатність перетворити друзів на ворогів, коли воно кинуто посеред них. Чим же закінчиться ця подорож?
?
?

Осмозіс Джонс (2001)

Osmosis Jones
IMDB 6.3 (6.9) Смішний Екшн Фентезі Сімейний Мультфільм Кримінальний КДП
Він - новий герой. Одноклітинний герой нашого часу. Він - Осмозіс Джонс. Цей мультиплікаційний бойовик починається з того, що Френк проковтує лиходійський вірус на ім'я Трекс. Тепер, глибоко усередині дивовижних мультиплікаційних нутрощів міста Френк, самотній поліцейський - біла кров'яна клітина на ім'я Осмозіс Джонс і його наполегливий помічник Дрікс повинні перешкодити злобній епідемії, розв'язаній Трексом!.
?
?

Карапузи зустрічаються з Торнберрі (2003)

Rugrats Go Wild
IMDB 5.6 (5.2) Смішний Фентезі Сімейний Мультфільм Мюзикл КДП
У цьому мультику спритні аніматори "подружили" героїв своїх найвідоміших кінопроектів - невгамовних карапузів і славну сімейку Торнбері! Ваші улюблені карапузи вирушають в екзотичну подорож! Жити без пригод грудняки категорично не бажають, а пригоди явно небайдужі до забавних малюків. Після того, як судно, на якому плили карапузи "благополучно" затонуло, компанія дітлахів-непосид висаджується ... на незаселений острів! Але найцікавіше попереду: з'ясувалося, що малюсінькі колеги Робінзона Крузо виявилися на чудовому тропічному острові не одні! Хто, як ви думаєте, складе карапузам "гідну" компанію й не дасть нудьгувати ні хвилини? Ну, звичайно ж, дика сімейка Торнберрі в повному складі!
?
?

Покемон назавжди: Селебі - голос лісу (2001)

Pocket Monsters: Serebii Toki o Koeta Deai
IMDB 5.8 (5.4) Смішний Екшн Наукова фантастика Фентезі Сімейний Мультфільм Аніме КДП
Хлопчик на ім'я Юкінарі допомагає легендарному покемону Селебі, хранителю лісу, урятуватися від мисливця за рідкісними покемонами. За допомогою здібностей Селебі вони разом переносяться на 40 років у майбутнє, за часів подорожі Еша по Джото. Еш і Юкінарі разом допомагають утомленому, виснаженому гонитвою Селебі зцілитися. Але це лише початок пригод, що поклали початок дивовижній дружбі між Ешем, Юкінарі, Селебі та Пікачу. Повернувшись у свій час, Юкінарі дізнається, що мисливці тільки лише удосконалили свою зброю і знову погрожують покемонам. Зло підстерігає вірних друзів і в цьому часі. Таємничий лорд Вішем нападає на Селебі і перетворює його на "Темного покемона", сподіваючись використати його силу для підкорення світу. Друзі поспішають на допомогу Селебі, допомагає їм і легендарний пес Суїкун.
?
?

Атлантида: Повернення Майло (2003)

Atlantis: Milo's Return
IMDB 5.1 (4.7) Смішний Екшн Наукова фантастика Фентезі Сімейний Мультфільм КДП
Майло і Кіда відроджують Атлантиду за допомогою Великого Кристала атлантів. Несподівано приїжджає уся стара команда друзів разом з містером Уитмором, який повідомляє, що в північних морях з'явився величезний монстр, що топить нешкідливі вантажні судна.......
?
?

Мазунчик учителів (2004)

Teacher's Pet
IMDB 5.8 (4.3) Смішний Фентезі Сімейний Мультфільм Мюзикл КДП
Спот Хелперман - щеня, що вміє читати і писати. Мріючи здобути освіту, він примудряється під виглядом хопчика відвідувати школу разом зі своїм господарем Леонардом. У результаті допитливий щеня стає кращим учнем 4-го класу. Коли ж дивакуватий учений доктор Кренк надає Споту шанс стати справжнім хлопчиком, маленькі собачі труднощі знаходять масштаб загальнолюдських проблем.
?
?

Вінні та Хобоступ (2005)

Pooh's Heffalump Movie
  IMDB 6.4 (5.9) Смішний Фентезі Сімейний Мультфільм Дитячий Казка Кримінальний Музичний Мюзикл КДП
Веселі пригоди кумедного ведмежатка Вінні та його друзів тривають! Цього разу вони вирушають на пошуки страшного Хобоступа, який оселился в їхньому лісі. І тільки маленького Кенгурятка Ру вони залишають удома. Але маленькому непосиді теж цікаво побачити небаченого звіра. Хто першим знайде таємничого Хобоступа і який він насправді?..
?
?

Дика сімейка Торнберрі (2002)

The Wild Thornberrys Movie
IMDB 5.6 (5.7) Смішний Фентезі Сімейний Мультфільм КДП
Цей мультфільм розповідає історію мультяшного сімейства, яке подорожує по всьому світу. Дванадцятирічна Еліза потрапляє до Африки, де зустрічає таємничого шамана, який наділяє її здібністю розмовляти з тваринами. Але існує одне правило - щоб не втратити цей чарівний дар, дівчинка не повинна нікому про нього розповідати! Одного разу Еліза дізнається, що браконьєри планують знищувати стадо слонів і вирішує допомогти бідним тваринам ...
?
?

Чарівна карусель (2005)

The Magic Roundabout
IMDB 5.2 (4.1) Смішний Фентезі Сімейний Мультфільм КДП
Злісний чаклун Зібед наслав на Зачаровану країну справжній льодовиковий період. І тепер компанії відважних друзів необхідно знайти три чарівні діаманти, щоб розвіяти чари і ув'язнити Зібеда в підземелля.
?
?

Стюарт Літтл 3. Поклик природи (2005)

Stuart Little 3: Call of the Wild
IMDB 4.3 (3.4) Смішний Фентезі Сімейний Мультфільм КДП
Цього разу сім'я Літтлів виїхала відпочивати в гори. Стюарт готовий до нових пригод разом із своїм новим другом скунсом Ріко. Але йдучи в похід Літтли не були готові до зустрічі з невідомим хижаком, що живе у цих місцях.
?
?